از قیمت میز تاشو عسلی طلایی و میز تاشو نهار خوری در بازار تهران اطلاعی دارید؟

در بازار مدلهای متنوع و مختلفی از میزهای عسلی عرضه می شود که از انواع آنها مدل سلطنتی، مدرن، کلاسیک و فانتزی در جنسهای فلزی و چوبی یا ترکیبی از هر دو را می توانید در سایت مجموعه بزرگ آراد برندینگ مشاهده کنید که این میزها بنا به سلیقه ی خریدار در اندازه ها و طرحها و رنگهای متفاوت برای هر فرد ساخته می شود.

شاید میز عسلی را جزء وسایل ضروری و مورد نیاز برای خانه ندانید اما وقتی در مهمانیهایتان چایی یا شربت و میوه برای مهمانهایتان می برید نیاز به جایگاهی دارید تا بتوانید میوه ها و وسایل پذیرایی خود را روی آن قرار دهید که میزهای عسلی این امکان را برای شما فراهم می کنند.

میز تاشو عسلی

از تفاوتهایی که در میزهای عسلی فلزی جدید امروزی با میزهای عسلی در گذشته وجود دارد این است که در گذشته این میزها را با ارتفاع بسیار زیادی نسبت به میزهای عسلی امروزی می ساختند.

امروزه میزهای عسلی در مدلها و رنگهای متنوعی تولید و در بازار عرضه می شود که از جمله این مدلها میز عسلی تاشو، سلطنتی، فانتزی، چرخ دار، چوبی و فلزی در اندازه های مختلف کوچک و بزرگ هستند که انتخاب و خرید هر مدل از اینها به سلیقه ی شما و دیزاین منزل شما وابسته می باشد و متناسب با دکور خانه ی خود باید آن را انتخاب کنید.

معمولا ساخت انواع و اقسام و خرید میزهای جلو مبلی یا میزهای عسلی پایه فلزی به صورت ست انجام می شود که ست آنها از یک میز عسلی بزرگ و دو یا سه میز عسلی کوچک که ممکن است ارتفاعهای آنها یکسان یا در ارتفاعهای مختلف باشد تشکیل شده است.

میز عسلی فلزی از دو بخش پایه میز عسلی و رویه ی میز عسلی ساخته می شود که معمولا جنس پایه ی این میزها از فلز آلومینیوم و استیل و غیره می باشد  که ساخت آن به این صورت است که بعد از آنکه یک طرح جدیدی برای پایه ها طراحی کردند قطعات پایه را برش می دهند و آنها را با استفاده از دستگاه جوش به هم وصل می کنند و سپس بعد از آنکه پایه ها ساخته شد با رنگهای مخصوص آنها را رنگ می کنند.

رویه میز عسلی را بیشتر از ان دی اف هایگلاس، آینه پازلی، شیشه و یا سنگ تولید می کنند و با استفاده از پیچ روی میز نصب می کنند.

 

قیمت میز تاشو عسلی طلایی

با توجه به اینکه اقلام مختلفی از میز تاشو عسلی طلایی فشرده در رنگ ها و طرح های گسترده موجود است تولید آن منطبق با استاندارد های روز می تواند سهم عظیمی در فروش آن داشته است.

کیفیت محصولات تولید شده در کشور به لحاظ سطح کیفی دارای رتبه بندی بالایی بوده و قابلیت صادرات به کشور های دیگر را نیز دارد عموما از کشور های عراق و حاشیه خلیج فارس به عنوان اصلی ترین مشتریان میز های عسلی پلاستیکی تولیدی در کشور ما یاد می کنند.

میز عسلی

طراحی عالی و منحصر به فرد این میز ها سبب به کارگیری آن در زمینه های مختلفی از جمله میز تحریر و استفاده در باغ رستوران ها شده است.

در حال حاضر با گذر زمان این محصولات دچار تحولات بزرگی شده و با قابلیت حمل و نقل راحت متناسب با ارگونومی در بازار موجود می باشد.

یکی از ملزومات اتاق کودک نیز محسوب می گردد که به دلیل ضدحساسیت بودن و ابعادی مناسب می تواند محیطی جذاب را ایجاد نماید.

 

قیمت میز تاشو نهار خوری

خانم ها و آقایونی که سالن زیبایی دارند و یا باشگاه، یا مغازه داران، بنگاه، اگر سالن غذا خوری جدا گانه ای دارند می توانند از این میز پلاستیکی خریداری کنند.

در میان رنگ های میز تاشو نهار خوری رنگ سفید بیشترین مخاطب را به خود اختصاص داده است که می توان با همه لوازم آن را ست کرد.

میز تاشو پلاستیکی

بسیار مفتخر هستیم که توانستیم یک گام در اطلاع رسانی جهت میز پلاستیکی به تمام دوستداران میز غذا خوری برداریم و آن ها را نسبت به خرید آگاه تر کنیم.

برای خرید میز پلاستیکی غذاخوری فرم موجود را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود و سفارشاتتان ثبت شود و به شما تحویل داده شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.