افزایش رتبه اقتصادی ایران شوکه کننده بود

یکی از بزرگترین دغدغه جهان اقتصاد می باشد که سیاست مداران درصدد راهکارهای مناسبی برای افزایش قدرت اقتصادی ایران هستند تا مردم از این سختی رها بیابند.

گز شکلاتی

یکی از سوغاتی ها و شیرینی های سنتی ارزان در ایران گز شکلاتی شیرین و خوشمزه می باشد که تقریباً همه ما ایرانیان با این شیرینی بی ‌نظیر آشنا هستیم و لذت خوردن آن را تجربه کرده‌ ایم، همان طور که می دانید گز در انواع مختلفی تولید می گردد که هر کدام از آنها طرفداران خاص خود را دارند، گز شکلاتی با مغز بادام مشهد همچنین دارای ارزش غذایی بالایی نیز می باشد.

گز شکلاتی

گاوآهن بشقابی

یکی از تجهیزات مهم در ادوات کشاورزی استفاده از گاوآهن بشقابی می باشد این محصول در چند مدل که به نامهای قدیمی، جدید و نو شناخته می شوند در بازار وجود دارد با پیشرفت تکنولوژی این محصول در حال ارتقا می باشد. این کالا از نظر ساختار و کاربرد به دسته های مختلفی تقسیم می شود.

گاوآهن بشقابی

کنسرو تن ماهی

تولید کنندگان از مواد اولیه متفاوت ماهیهای مختلف استفاده می کند تا بتوانند کنسرو تن ماهی را تولید کنند و ماهی زرده یکی از ماهیهای بسیار خوب و پر از خاصیت می باشد که امروزه اکثر تولید کنندگان از آن استفاده می نمایند.

کنسرو تن ماهی

سقف وافل

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی، گزینه های اجرایی سقف سازه ها نیز پیشرفت چشمگیری داشته است، امروزه برای اجرای سقف سازه های مرتفع از انواع سقف وافل مانند سخت، مقاوم و یا نازک استفاده می کنند که سقف وافل در اصل سازه ای مدرن و جدید می باشد که امروزه در سراسر دنیا از آن در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.