انتخاب صندلی اداری مناسب

شاید در ابتدا مهم به نظر نرسد، اما انتخاب صندلی اداری مناسب بسیار مهم است. اگر روی صندلی عالی سرمایه گذاری نکنید، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که باعث کمردرد، پا درد و ناراحتی می شود. در حالی که هر فضای اداری متفاوت است، یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از ظاهر و احساس مناسب، انجام تحقیقات است.

هنگام انتخاب صندلی اداری به چه نکاتی توجه کنیم
انتخاب یک صندلی طبی مطالعه و اداری ممکن است به کمک حرفه ای نیاز داشته باشد. می توانید شخصی را استخدام کنید تا به فضای اداری شما نگاه کند و به شما کمک کند صندلی مناسبی برای خود و تیمتان انتخاب کنید. اینها مواردی هستند که باید در نظر بگیرید:

جایی که قرار است قرار گیرند تعداد دفعات استفاده آیا کاربران زیاد جابجا خواهند شد؟ آیا حمایت از پشت بسیار مهم است؟ جنبه نگهداری ترجیحات استایل بودجه ی تو هنگامی که پاسخ همه این سوالات را پیدا کردید، شروع به بررسی مواد، طرح ها و استایل های مختلف کنید که بهترین کار را دارند. تولید کنندگان مختلف سبک ها و طرح های مختلفی را ارائه می دهند و شما باید قبل از انتخاب صندلی اداری نیازهای خود را در نظر بگیرید.

میز اداری تمام چوب

صندلی اداری

در اینجا نگاهی می اندازیم به موارد مختلفی که در انتخاب صندلی اداری مهم هستند.

چرا صندلی های ارگونومیک و مبلمان اداری تهران بهترین عملکرد را دارند؟
بسیاری از افراد برای ساعات طولانی در محیط های اداری کار می کنند. اطمینان از راحتی کافی صندلی برای کارکنان شما ضروری است. مبلمان ارگونومیک یک راه عالی برای اطمینان از این جنبه است. یک فضای کاری راحت به طور قابل توجهی بهره وری تیم شما را بهبود می بخشد، که به نوبه خود سودآوری کسب و کار شما را افزایش می دهد.

بسیاری از دفاتر مدرن اکنون بر ایجاد فضاهای کاری ارگونومیک تمرکز می کنند، زیرا به حفظ روحیه کارکنان کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که مبلمان ارگونومیکی که روی آن سرمایه گذاری می کنید نیز بادوام باشد و با بقیه دکورهای اداری شما مطابقت داشته باشد. برندهایی که در این زمینه شهرت خوبی دارند ترکیبی عالی از شیک و ماندگاری خواهند داشت که به خوبی با فضای اداری شما هماهنگ می شود.

هر صندلی دارای ویژگی های طراحی متفاوت، تنظیمات متفاوت و ظاهر و احساس متفاوت است. در ساخت این صندلی ها فکر، جنبه های طراحی و انتخاب متریال زیاد است.

در ارگونومی، کارشناسان مؤثرترین و کارآمدترین رابطه بین کارکنان و محیطشان را مطالعه می کنند. این مطالعه به ویژه در مورد تجهیزات و مبلمان مختلفی است که آنها استفاده خواهند کرد. انواع مختلفی از صندلی ها وجود دارد که می توانند در فضاهای اداری استفاده شوند و متخصصان می توانند به شما کمک کنند تا بهترین گزینه را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

انواع صندلی
گزینه های مختلفی برای صندلی اداری موجود است که در اینجا به برخی از آنها نگاهی می اندازیم:

ميز اداری بانکی

1. صندلی اداری
بیشتر محیط های کاری صندلی های اداری کلاسیک را انتخاب می کنند. به این دلیل است که این صندلی ها راحتی و ثبات را در طول روز کاری ارائه می دهند. آنها همچنین برای انواع مختلف محیط های مشارکتی مناسب هستند. شما می توانید صندلی های پشتی یا میان پشتی را انتخاب کنید. چه برای یک اتاق کنفرانس بزرگ و چه برای فضای اداری معمولی به آنها نیاز داشته باشید، می توانید چیزی متناسب با نیاز خود پیدا کنید:

صندلی های اداری بلند – این صندلی ها فوق العاده محکم هستند. آنها پشتیبانی و راحتی عالی را ارائه می دهند، حتی زمانی که مردم برای ساعات طولانی از آنها استفاده می کنند. بسیاری از این صندلی‌ها دارای چرخ‌گیر و تکیه‌گاه هستند. صندلی های پد دار، پشتیبانی کمری ویژگی های اختیاری هستند که بسته به جایی که این صندلی ها را خریداری می کنید، می توانید درخواست کنید.
صندلی های اداری میان پشتی – این صندلی های اداری ارزش بسیار خوبی دارند و برای یک روز کاری استاندارد 8 ساعته ایده آل هستند. آنها در سبک ها و طرح های مختلف برای همگام سازی با محیط کار در دفتر شما موجود هستند. بیشتر صندلی‌ و مبلمان اداری مدیریتی وسط پشتی با چرخ‌کن‌ها و تکیه‌گاه‌ها عرضه می‌شوند.
با این حال، شما می توانید این صندلی ها را بدون ویژگی های زیر دستی نیز پیدا کنید. صندلی‌های روکش دار، تکیه‌گاه کمر و قفسه‌های کت همگی عناصر اختیاری هستند.

2. صندلی وظیفه
بسیاری از محیط های اداری مختلف از صندلی های کار استفاده می کنند. اینها در حالت های پشت وسط و پشت کوچک موجود هستند. در حالی که آنها طراحی ساده ای دارند، مقدار مناسبی از پشتیبان را ارائه می دهند. فرقی نمی‌کند این صندلی‌ها را برای رستوران، تجاری یا دفتر کار خانگی بخواهید، بسیار راحت هستند و با نیازهای شما مطابقت دارند. انواع مختلفی از صندلی های کار که می توانید از بین آنها انتخاب کنید عبارتند از:

صندلی های کار با پشت کوچک – این صندلی ها برای فضاهای اداری جمع و جور مناسب هستند. آنها چرخ‌های قابل مانور و ساختار کوچک‌تری دارند که به این معنی است که کاملاً در فضاهای تنگ جا می‌شوند و آنها را گزینه‌ای محدودتر می‌سازد. صندلی های پددار و تکیه گاه دستی اختیاری هستند.
صندلی های کار میانی – این صندلی ها و مبلمان اداری نیلپر در طیف وسیعی از سبک ها، طرح ها و رنگ ها موجود هستند و گزینه ای مناسب برای دفاتر خانگی هستند. آنها تعادل کاملی بین ساختار و سبک ارائه می دهند. در حالی که صندلی‌های روکش دار، تکیه‌گاه کمر و تکیه‌گاه‌های دستی اختیاری هستند، اکثر آنها چرخ‌دار دارند.

میز اداری البرز

3. چهارپایه برای دفاتر
در برخی از تنظیمات اداری، نیاز به صندلی اداری سیار وجود دارد. برای استفاده کوتاه مدت و تحرک بالا، چهارپایه های اداری تبدیل به صندلی اصلی می شوند. در اکثر محیط‌ها، مانند کافه‌ها و رستوران‌ها، نیاز به تحرک وجود دارد و کاربران باید بین کارهایی که شامل نشستن و ایستادن است، جابجا شوند.

در مقایسه با صندلی و مبلمان اداری دست دوم معمولی گزینه مناسب تری است. گزینه صندلی متحرک برای حرکت سریع در طبقات در فضاهای تنگ تر عالی است. تکیه گاه پا، پشتی و چرخ چرخ ها همه ویژگی های اختیاری هستند

4. صندلی های جانبی اداری
درست همانطور که در مورد راحتی که در خانه خود به تصویر می‌کشید اهمیت می‌دهید، انجام این کار در فضای اداری نیز بسیار مهم است. به همین دلیل است که باید سعی کنید به دنبال صندلی های کناری وسط پشتی راحت باشید زیرا برای سطوح مختلف راحتی و انواع بدن ایده آل هستند. این یک راه عالی برای فراهم کردن صندلی راحت برای مشتریان، مهمانان و کارکنان است. صندلی های جانبی طراحی شیک و بادوام دارند و در عین حال راحتی و پشتیبانی را برای کاربران فراهم می کنند. صندلی‌های پددار و تکیه‌گاه کمری از ویژگی‌های اختیاری هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.