انواع صندلی اداری را بر اساس ویژگی های آن دسته بندی کنید

به جای رتبه بندی صندلی بر اساس رنگ ها و طرح ها، نوع صندلی اداری به چندین ویژگی ارائه شده توسط یک صندلی بستگی دارد. یک صندلی اداری مدرن بسیار متفاوت از یک صندلی اداری معمولی است زیرا ویژگی های منحصر به فردی دارد. این همچنین به این معنی است که انواع صندلی های اداری امروزی همه از بهره وری و انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند.

با وجود اینکه به راحتی در محل کار همیشه اهمیت داده شده است، از آنجایی که روال کار از خانه ضربه خورده است، انعطاف پذیری کارکنان حتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. به همین دلیل است که در مورد انواع صندلی های کامپیوتر و اینکه چگونه هر سبک صندلی میز می تواند تنظیمات کار شما را به روشی منحصر به فرد متفاوت و بهتر کند، توجه مهمی وجود دارد.

انواع صندلی اداری رایج

چه به دنبال یک صندلی اداری و صندلی آرایشگاه پدالی با چرخ در منزل و محل کار باشید، بنابراین همیشه در حرکت سریع هستید یا یک صندلی ارگونومیک با ویژگی هایی مانند قابلیت تنظیم ارتفاع. یک صندلی تکیه گاه ارگونومیک کمری یا حتی یک صندلی گردان توری، باید بدانید که انواع صندلی ها معمولاً بر اساس ویژگی های منحصر به فردی که ارائه می دهند طبقه بندی می شوند.

بنابراین اگر می‌خواهید از شر این کمردرد خلاص شوید یا از گرفتگی گردن خسته شده‌اید، زیر را بخوانید تا با انواع صندلی‌ها آشنا شوید و بهترین آن را برای خود بیابید.

میز اداری جلیس

صندلی اداری

صندلی های پشتیبان کمر

از هر 5 بزرگسال هر 4 نفر به دلیل محل کار از کمردرد رنج می برند و این رقم در حال افزایش است. دلیل اصلی عادات بد نشستن و شیوه های نادرست در محل کار است. ستون فقرات ما به سادگی حساس ترین ناحیه بدن است و هر گونه فشار و فشار اضافی بر روی آن می تواند آسیب بسیار بیشتری نسبت به فایده داشته باشد.

صندلی هایی با تکیه گاه کمری به طور ویژه برای حمایت از انحنای ستون فقرات ساخته شده اند. شما می توانید از شر آن ماهیچه های سفت پشت خلاص شوید و از این رو از کمردرد واقعی جلوگیری کنید. حمایت مناسب کمر نیز می تواند به شما کمک کند تا از مشکلات وضعیت بدن خلاص شوید. صندلی های ارگونومیک عالی حتی با پشتیبانی کمری قابل تنظیم برای حداکثر تطبیق پذیری ارائه می شوند.

صندلی های ارگونومیک

این یکی از انواع صندلی اداری محبوب در بازار است. صندلی های ارگونومیک و صندلی پلاستیکی دسته دار مدتی است که بحث سر زبان ها بوده است و این محبوبیت به این زودی ها تمام نمی شود. این به دلیل مزایای متعدد ارگونومی است که می تواند کل پویایی محل کار را برای شما تغییر دهد. صندلی اداری شما به لطف طراحی های ارگونومیک و معاصر که شامل مجموعه ای از عملکردهای مفید است، برای نشستن بر روی آن بسیار لذت بخش خواهد بود.

ارتفاع قابل تنظیم صندلی، تکیه‌گاه‌های متحرک و زیرپایی برخی از این ویژگی‌ها و همچنین تکیه‌گاه ویژه کمر، چرخش مؤثر یا مکانیزم کج‌کننده برای پشتیبانی و راحتی بهینه است زیرا برای مدت طولانی در آن خواهید بود.

صندلی های کنترل شیب

برای برنامه نویسان و طراحان، اغلب متداول است که به پشتی تکیه ندهند و به پشتی صندلی خود استراحت دهند. این به این دلیل است که خوابیدن روی صندلی برای استراحت و کشیدگی ماهیچه‌ها برای ایجاد حس راحتی ایده‌آل است. اما اگر صندلی کار شما به اندازه یک آجر سفت است، ممکن است یک مشکل باشد.

صندلی های کنترل شیب به شما امکان می دهند استراحت کنید تا بتوانید انرژی خود را دوباره شارژ کنید و به کار خود بازگردید. همچنین برای افرادی که از کمردرد رنج می برند مفید است.

عرضه انواع میز ناهارخوری کوچک

صندلی طبی

صندلی های توپ ورزشی

در اینجا یکی دیگر از انواع صندلی اداری و صندلی آرایشگاه شیراز جالب در هر محل کار وجود دارد. چه کسی می گوید که شما نمی توانید در محل کار خوش بگذرانید؟ صندلی‌های توپ ورزشی، توپ‌های بزرگی هستند که در باشگاه می‌بینید تا قلب خود را تیزتر کنند. تفاوت این است که آن توپ ها در بالای یک حلقه نصب می شوند، بنابراین فردی که روی آن نشسته در حال حرکت است اما خیلی از ایستگاه کاری عبور نمی کند. صندلی های توپ ورزشی یکی از ساده ترین گزینه ها برای اصلاح وضعیت بدن و جلوگیری از خمیدگی هستند.

صندلی توپ
برای جمعیتی که همیشه در حال حرکت هستند. صندلی توپی شکلی منحصر به فرد و خلاقانه از صندلی کار است که به کاربران اجازه می دهد در اطراف حرکت کنند و از قفل شدن در یک موقعیت طولانی برای مدت طولانی اجتناب کنند. اینها چیدمان های صندلی مانند چهارپایه قابل افزایش هستند که حرکت را تحریک می کنند و در عین حال رویه ای محکم و ایمن را برای تحمل وزن تا 250 پوند ایجاد می کنند و برای فریم های سنگین و کوچک مناسب هستند.

صندلی بدون چرخان

برخی از مردم دوست دارند در حال حرکت باشند در حالی که برخی مجبورند در همان مکان کار کنند. صندلی ها یک انتخاب شخصی هستند و صندلی های بدون چرخان نیز به دلایل زیادی انتخاب رایجی هستند. این صندلی ها چرخ چرخی ندارند، اما در عوض چهار فوت یا پایه دویدن متصل دارند. این صندلی ها برای یک محیط کار دائمی و همچنین بهترین زمان مطالعه را جبران می کنند. خوشبختانه گزینه های کلاسیک زیادی برای انتخاب صندلی بدون چرخان وجود دارد. شما می توانید چندین طرح، ایده های هوشمندانه و روش های سنتی برای شیک کردن دفتر کار خانگی خود داشته باشید.

صندلی های گردان

در اینجا یک نوع صندلی اداری و صندلی آرایشگاه مردانه رایج در لیست آمده است. صندلی‌های چرخان به کاربر این امکان را می‌دهند که به سادگی با چرخاندن صندلی در حالی که نشسته است، از هر جهتی ببیند. به شما این امکان را می دهد که به سرعت اقلام را جمع آوری کنید یا به سمت کسی که با شما صحبت می کند نگاه کنید، حتی اگر پشت صندلی شما ایستاده باشد.

همچنین امکان تحرک آسان تر در اطراف میز را فراهم می کند و فضای کمی بیشتر به کاربر می دهد. صندلی‌های گردان یک دوست عالی را برای استفاده در یک میز گوشه تشکیل می‌دهند. این صندلی‌ها با توانایی ساده‌شان برای جابه‌جایی از یک سمت به سمت دیگر، می‌توانند شما را بدون بلند شدن به انتهای مسیر ببرند. بنابراین ممکن است در زمان و انرژی صرفه جویی کنید؟

میز اداری استاندارد

صندلی بدون چرخ

چیزی که والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ ما دوست دارند. همه ما بزرگانی را می شناسیم که از صندلی هایی که خیلی سریع حرکت می کنند متنفر است. حتی اگر بتوانید چرخ ها را قفل کنید، آنها برای ایده تحرک مناسب نیستند، بنابراین صندلی های بدون چرخ. تنها چیزی که آنها نیاز دارند این است که در یک گوشه قرار گیرند و می توانند مکان خوبی برای نشستن به شما ارائه دهند.

صندلی های اداری چرخدار

ممکن است لازم باشد به دنبال فایل‌ها، اسناد یا لوازم مهمی بگردید که روی میز یا میز شما قرار نمی‌گیرند و در عوض در کابینت پشت سر شما یا در قفسه دیگری که در دسترس شما نیست، در این صورت یک صندلی اداری با چرخ ها برای شماست.

صندلی بازوی تبلت

به دوران مدرسه خوش آمدید. برای ایجاد یک فضای مطالعه عالی، یک صندلی طبی مطالعه تبلت خانگی یک گزینه ارزان است. روی این صندلی ها یک میز تحریر ضمیمه شده است که می توانید برای چند منظوره از آن استفاده کنید. یک چیز عالی دیگر؟ شما همچنین یک قفسه ذخیره سازی کوچک دارید.

صندلی های متناسب

صندلی های متناسب برای افرادی ساخته شده است که تمایل کمی به سمت بیرون دارند. مانند افرادی که قد بلند یا حجیم، کوتاه قد یا لاغر هستند، داشتن یک صندلی به اندازه شما تنها راحتی و دوام را برای زندگی شما به ارمغان می آورد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.