انواع صندلی اداری مورد نیاز در یک دفتر

صندلی ها ستون فقرات دفتر هستند زیرا همه افراد داخل دفتر ساعت ها روی آن می نشینند تا کار را انجام دهند. این بخش جدا نشدنی هر فضای اداری است. با این حال، صندلی‌های اداری دارای اشکال، سبک و تنوع زیادی هستند. به همین دلیل، انتخاب بهترین صندلی اداری برای دفتر خود چالش برانگیز است.
اگر به صندلی های اداری نیاز دارید و گیج شده اید که کدام یک را باید بخرید، این راهنمای به شما کمک می کند تا انتخاب کنید. در زیر انواع صندلی اداری مالزی را ذکر کرده ایم که می توانید از آنها سر بزنید و سپس خریداری کنید.

میز اداری سفید

صندلی اداری

1. صندلی های وظیفه / صندلی های اپراتور:
این صندلی ها معمولا به عنوان صندلی های ارگونومیک شناخته می شوند. اینها صندلی هایی هستند که اکثر کارمندان روی آن می نشینند و کار می کنند. چنین مبلمان اداری شیراز و صندلی هایی برای نشستن طولانی مدت طراحی شده اند. دارای پشتیبانی داخلی کمری، قابل تنظیم برای ارتفاع های مختلف، فاصله بین دو محور و تکیه گاه بازوها است. صندلی های کار برای نشستن طولانی بسیار راحت هستند و برای سرمایه گذاری شما ارزش خوبی دارند.

2. کرسی های اجرایی:
همانطور که نام آن، اینها صندلی های انتخابی برتر هستند. اغلب، در مواد شیک مانند چرم موجود است. اینها بیشتر برای دفاتر اجرایی استفاده می شود. صندلی‌ها با ظرافت طراحی شده‌اند، بنابراین دارای پشتی بلند و تکیه‌گاه‌ها و صندلی‌های با بالش هستند.

3. صندلی های پارچه ای:
از آنجایی که مواد زیادی برای صندلی های اداری استفاده می شود و رایج ترین آنها پارچه مخمل کالیفرنیا است. پارچه همه کاره ترین، راحت ترین است و ارزش خوبی برای پول شما فراهم می کند، بنابراین یک ماده عالی برای صندلی های اداری شما است. اینها صندلی های با کیفیتی هستند که مقرون به صرفه هستند.

4. صندلی های مشبک:
Mes بیشترین ارگونومی را به صندلی های اداری اضافه می کند. بهترین بخش صندلی های توری این است که سطح بالایی از تنفس را فراهم می کند. برای اضافه کردن راحتی به محیط کار شما عالی است. در واقع، برای دمای گرمتر نیز عالی است. برای کسانی که در گرمای تابستان در مالزی دست و پنجه نرم می کنند، پس این صندلی، میز مبلمان اداری مشبک انتخابی عالی هستند.

میز اداری ملامین

5. صندلی های وینیل:
این یکی محبوب ترین و بهترین صندلی اداری است که از وینیل ساخته شده است. این از پلاستیک ساخته شده است تا سطح بالایی از استحکام صندلی را ارائه دهد و هزینه زیادی نیز ندارد. صندلی های وینیل چندان راحت نیستند اما تمیزی و نگهداری آن بسیار آسان است. مشابه چرم و پارچه، وینیل نیز گزینه ای انعطاف پذیر برای بسیاری از انواع مختلف صندلی های اداری است.

6. طراح / صندلی عالی:
اینها صندلی هایی هستند که این ویژگی را دارند که ارتفاع بیشتری را برای کاربر ایجاد کنند. بله، مبل چستر اداری و صندلی‌های دیگر نیز دارای ویژگی‌های قابل تنظیم ارتفاع هستند، اما صندلی‌های نقشه‌کش این ویژگی را گسترش می‌دهند و آن را برای میزهای فوق‌العاده مانند آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های تولیدی بسیار مناسب می‌سازد. امروزه، این یک روند جدید است که میزهای همکاری و جلسات  استفاده می‌کنند. میز (+/- 1000 میلی متر) و همراه با صندلی بلند برای ارگونومی و هوشیاری بهتر.

7. روسای جلسات:
صندلی های جلسه اهداف مختلفی را ارائه می دهند. این ها برای نشستن های کوتاه برای نشستن راحت در نظر گرفته شده اند. در بیشتر مواقع ملحفه و پارچه زیادی پیدا می کنید تا هنگام نشستن در یک جلسه راحت باشید.

کلمات پایانی:
اینها برخی از انواع رایج صندلی های اداری هستند که می توانید در دفتر خود داشته باشید و راحتی و پایداری زیادی را به شما ارائه می دهند. مطمئن شوید که می دانید کدام یک از صندلی ها برای فضای اداری، زمان بندی و کارمندان شما مناسب تر است. ما بهترین صندلی اداری مالزی را با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.