انواع صندلی اداری

این فقط منطقی است. هیچ نوع صندلی دیگری که معمولاً در خانه یافت می شود برای کار با رایانه مناسب نیست. اگر تا به حال سعی کرده اید روی یک صندلی آشپزخانه با پشتی صاف یا روی صندلی بنشینید و از رایانه خود استفاده کنید، می دانید که چقدر می تواند ناخوشایند باشد.

از یک صندلی آشپزخانه یا ناهار خوری استفاده کنید، پشت شما در کوتاه مدت شما را می کشد. در یک صندلی بنشینید و بیش از چند ساعت از رایانه خود استفاده کنید و گردن درد را تجربه خواهید کرد. صندلی اداری تنها چیزی است که منطقی است و خوشبختانه تعداد زیادی از انواع صندلی کامپیوتر برای انتخاب وجود دارد.

صندلی های بزرگ و بلند
این بیشتر یک زیر کلاس صندلی است، اما شایسته است در اینجا به آن اشاره شود. هر یک از انواع صندلی آرایشگاه چرخشی ساخته شده امروزی را می توان در یک نوع بزرگ و بلند خریداری کرد. این صندلی‌ها به دلیل بزرگ‌تر بودن از نظر فیزیکی، قابلیت پشتیبانی از کاربران تا قد 6.6 اینچی و ساخته شدن از مواد مطالعه‌کننده با ضخامت بیشتر متمایز می‌شوند. سایر صفات آنها با نوع خاص صندلی مشخص می شود.

میز اداری فلزی

صندلی های کنفرانس
همانطور که از نام آن پیداست، این صندلی اداری برای استفاده در اتاق کنفرانس طراحی شده اند. جلسات و کنفرانس‌ها می‌توانند تا حدودی طولانی باشند، اما در لبه بیرونی، می‌توانید انتظار داشته باشید که بیش از سه یا چهار ساعت در آن‌ها صرف نکنید.

به این ترتیب، در مقایسه با برخی از مدل‌های دیگر، از پشتیبان کمری پایین‌تری برخوردارند. از بین انواع مختلف صندلی های کامپیوتری فروخته شده، اینها انتخاب نسبتاً ضعیفی برای استفاده طولانی مدت روزانه دارند. آنها این مزیت را داشتند که تا حدودی ارزان‌تر بودند، بنابراین اگر قصد دارید بیشتر از نیم روز پشت میز خود بنشینید، این می‌تواند یک انتخاب عالی باشد.

صندلی های ارگونومیک
با افزایش میانگین طول روز کاری، و افراد بیشتر و بیشتری شروع به سپری کردن زمان بیشتری برای نشستن کردند، متوجه شد که صندلی هایی با پشتیبانی اضافی مورد نیاز است. در نهایت، این همان چیزی است که حرکت ارگونومیک را ایجاد کرد، که شاهد ایجاد صندلی‌های اداری و صندلی آرایشگاه برقی مردانه با تکیه‌گاه‌های کمری بسیار بهتر بود و وضعیت کلی بهتری را تقویت می‌کرد.

اگر چندین ساعت در روز را به صورت نشسته در مقابل کامپیوتر خود می گذرانید، به یک صندلی با تکیه گاه های ارگونومیک نیاز دارید. شما برای آن هزینه بیشتری می پردازید، اما پول اضافی در قبض های پزشک و کایروپراکتیک صرفه جویی می کند.

صندلی های اجرایی
این ها گران ترین انواع صندلی های رومیزی هستند که به فروش می رسند. آنها سطح بالایی دارند و برای راحتی بیشتر دارای پوشش بهتری هستند و اکثر آنها دارای طیف کاملی از ویژگی های ارگونومیک هستند.

اگر برای مصارف خانگی می‌خرید و می‌توانید آن را بخرید، پول اضافی را خرج کنید و یک صندلی مدیریتی بخرید. آنها نه تنها از نظر زیبایی شناسی بهتر به نظر می رسند، بلکه راحت تر هستند و تمایل دارند بهترین ویژگی ها را از سایر انواع صندلی ها ترکیب کنند.

قیمت خرید میز اداری تاشو

انواع صندلی های مدیریتی
در حالی که در واقع چندین زیرگروه از صندلی اداری وجود ندارد، درست است که آنها انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال، درست مانند صندلی های اداری معمولی، می توانید صندلی های مدیریتی را در اندازه های “بزرگ و بلند” و کوچک پیدا کنید. با این حال، بیشتر صندلی های مدیریتی با مجموعه ای قوی از ویژگی ها تعریف می شوند.

صندلی مهمان
اینها در هر دفتری که دارای اتاق انتظار یا پذیرایی است، ضروری است اما برای هیچ چیز دیگری جز نشستن کوتاه مدت و تصادفی توصیه نمی شود. این صندلی انتظار نسبتا راحت هستند، اما فاقد پشتیبانی لازم برای استفاده طولانی مدت هستند.

صندلی های ارگونومیک زانو زده
این صندلی ها به طور گسترده در اکثر دفاتر و آرایشگاه ها مورد استفاده قرار نمی گیرند، اما مزایای قانع کننده ای دارند. اگر از کمردرد مزمن رنج می برید، صندلی ارگونومیک یک انتخاب عالی هستند. متأسفانه، آنها خیلی راحت نیستند، به این معنی که اگر مجبور باشید چندین ساعت روی صندلی خود بنشینید، نشستن آنها ممکن است خسته کننده باشد. یک راه حل عالی هستند.

صندلی های کوچک
مانند صندلی های بزرگ و بلند، این بیشتر یک زیر کلاس صندلی است، و مانند صندلی بزرگ و بلند، هر یک از انواع صندلی های کامپیوتری که امروزه فروخته می شود را می توان در یک نوع کوچکتر سفارش داد که کوچکتر، سبک تر و از مواد نازک تر ساخته شده است. بهینه شده برای افراد از نظر فیزیکی کوچکتر. همچنین مانند صندلی‌های بزرگ و بلند، سایر ویژگی‌های تعیین‌کننده آن‌ها از نوع خاص صندلی مشخص می‌شود.

صندلی اداری استاندارد

صندلی های وظیفه
اینها صندلی های ارزان قیمت و نسبتا راحت هستند که مجموعه ویژگی های محدودی دارند. آنها برای نشستن کوتاه مدت (1 تا 3 ساعت در یک زمان) عالی هستند، اما بیشتر از آن، و فقدان ویژگی های پشتیبانی پوسچر آنها را به طور فزاینده ای ناراحت می کند. ایده آل برای استفاده شرکتی، اگر خوداشتغال هستید و از خانه کار می کنید، گزینه خوبی نیستند. اگر این وضعیت شما را توصیف می‌کند، پس بهتر است پول اضافی را خرج کنید و چیز قوی‌تری دریافت کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.