انواع مبلمان اداری

انواع مختلفی از مبلمان اداری وجود دارد که میز و صندلی اداری رایج ترین نوع موجود در یک دفتر است. برای مبلمان اداری می توانید طرح های مختلفی را انتخاب کنید. این البته به نوع محیطی که می خواهید برای دفتر خود ایجاد کنید بستگی دارد.

خجالت آور است اگر مجبور شوید هر زمان که مشتریان یا شرکای تجاری شما مجبور به مراجعه به دفتر شوند از مبلمان بد یا شکسته استفاده کنید. مهم است که مبلمان اداری مناسبی را انتخاب کنید که بر شهرت کسب و کار شما تأثیر می گذارد، همانطور که می خواهید. شهرت تنها چیزی نیست که باید در نظر بگیرید. سلامتی و بهره وری تیم شما باید چیزی باشد که در ذهن دارید.

انواع مبلمان اداری
میزهای اداری
میزهای اداری
صندلی های اداری
کمدهای انباری
پر کردن کابینت

میزهای اداری
مبلمان اداری و مبل راحتی ال در طرح‌های مختلفی ارائه می‌شوند و عملکرد چیز دیگری است که تعیین می‌کند چه چیزی را انتخاب کنید. به عنوان مثال، میز اپراتور نمی تواند همان هدفی را که میز مدیریت انجام می دهد، انجام دهد. بنابراین، هنگام خرید میز اداری مناسب، ضروری است که نیازهای دفتر خود را در نظر بگیرید.

انواع میز اداری که می توانید در نظر بگیرید شامل می شود
میزهای اجرایی
میز تحریر
میزهای قابل تنظیم ارتفاع
میز کامپیوتر
میز مدیریت
میزهای اجرایی
اگرچه طراحی ارگونومیک/راحتی میزهای مدیریتی تفاوت زیادی با هم ندارند، اما می توان آنها را در طرح ها یا سبک های متفاوتی یافت. کارکردهای مختلفی که فرد باید انجام دهد در تعیین یک طراحی مناسب مفید خواهد بود.

انواع میز کنفرانسی

میز تحریر
میزهای تحریر که در غیر این صورت به عنوان میزهای آهنگسازی شناخته می شوند، اغلب در طیف وسیعی از سبک ها، پرداخت ها و طرح ها یافت می شوند. میز پلاستیکی تحریر هیچ ویژگی ندارد زیرا سطحی تمیز و صاف دارد که به شما امکان می دهد روی کار خود تمرکز کنید.

با میزهای تحریر، می توانید فضای زیادی داشته باشید، به خصوص اگر مبلمان دیگری که می خواهید در فضای خود ندارید. طرح های مختلف موجود نیز به شما این امکان را می دهد که بر سلیقه و ترجیحات خود تمرکز کنید.

میزهای قابل تنظیم ارتفاع
همانطور که از نام آن پیداست، اینها میزهایی هستند که ارتفاع آنها به راحتی قابل تنظیم است و برای مبل راحتی 8 نفره میز مناسبی می باشد. آنها بیشتر برای افرادی مناسب هستند که در کارشان باید مانند طراحان یا نمایندگان خدمات مشتری بایستند. جدا از اطمینان از اینکه میز انتخابی شما مکانیسم مناسبی را در جای خود دارد، باید از استحکام کافی نیز اطمینان حاصل کنید.

میز کامپیوتر
میزهای کامپیوتر فضای کافی برای همه ابزارهای الکترونیکی شما را در یک مکان در اختیار شما قرار می دهند. با این حال، آنها فقط به رایانه محدود نمی شوند. می توانید دکور زیبایی را روی فضای باقی مانده قرار دهید یا حتی آن را به همین شکل رها کنید تا بتوانید روی کار خود تمرکز کنید. آنها همچنین در طرح‌های مختلف موجود هستند و برخی از آنها حتی دارای سینی‌های بیرون‌کشیده صفحه‌کلید هستند که می‌توانید پس از اتمام استفاده از آن، به راحتی آن‌ها را به عقب برگردانید.

میز مدیریت
ماهیت کاری که عمدتاً توسط مدیران و سرپرستان استفاده می شود، طراحی و سبک میز مدیریت برای مبل راحتی ظریف انتخابی را تعیین می کند. موقعیت و امکانات آنها چیز دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

میز اداری کنفرانسی

میزهای اداری
میزهای کنفرانس نمونه ایده آلی از میزهای اداری هستند. آنها در طرح های مختلف، اشکال، اندازه ها و حتی میزهای استفاده شده موجود هستند که تنوع زیادی را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. همچنین باید اندازه اتاقی که قرار است میز در آن قرار گیرد را در نظر بگیرید. اگر میزی بزرگ یا کوچکتر از فضای شما داشته باشید، واقعاً ناامیدکننده خواهد بود، بنابراین اندازه گیری دقیق بسیار مهم است.

صندلی اداری مشکی
مانند میزهای اداری، صندلی طبی مطالعه و اداری نیز در طرح ها و سبک های متفاوتی عرضه می شوند. بیشتر صندلی ها با در نظر گرفتن راحتی ساخته شده اند. هنگامی که به دنبال مبلمان اداری مناسب هستید، همیشه باید تأثیری که احتمالاً روی سطوح بهره وری خواهند داشت را در نظر بگیرید. اگر از بودجه خود آگاه هستید، همیشه می توانید صندلی اداری دست دوم را انتخاب کنید.

در اینجا انواع صندلی اداری آورده شده است
کنفرانس
صندلی های اپراتور
ملاقات
ارگونومیک
اجرایی
پذیرایی
سالن غذاخوری
مدفوع

صندلی های اپراتور
صندلی‌های اپراتور که معمولاً صندلی‌های وظیفه نامیده می‌شوند، برای هر کسی که قصد دارد برای مدت طولانی پشت میز خود بنشیند مناسب است، زیرا باید ارگونومیک باشد. این صندلی دارای تکیه گاه دستی قابل تنظیم، ارتفاع و فاصله بین دو محور پنج ستاره است. با استفاده از این صندلی نگران هیچ گونه مشکل گردن و کمر نخواهید بود. ارتفاع آنها نیز قابل تنظیم است و دارای تکیه گاه کمری داخلی هستند.

صندلی های جلسه
بیشتر اوقات، صندلی های جلسه و کاور مبل 7 نفره را برای مدت زمان کوتاهی استفاده می کنند، به عنوان مثال فقط زمانی که جلسه ای وجود دارد. بنابراین، آنها به گونه ای ساخته شده اند که در طول جلسه نشستن راحت را فراهم کنند. آنها اغلب شیک و حرفه ای هستند زیرا نقش مهمی در شهرت سازمان در حضور هر مشتری یا بازدید کننده ایفا می کنند.

صندلی های کنفرانس
صندلی های کنفرانس مناسب برای اتاق های کنفرانس، اتاق های هیئت مدیره و اتاق های جلسه، اگر به دنبال دستیابی به حالت متمایل به جلو هستید، ایده آل هستند. این به تشویق شرکت کنندگان برای حضور فعال تر و مشارکت بیشتر در جلسه کمک می کند. با توجه به اینکه اکثر شرکت ها می خواهند تأثیر خوبی بر مشتریان خود بگذارند، متوجه خواهید شد که بیشتر صندلی های کنفرانس شیک هستند.

صندلی های ارگونومیک
اگر سلامتی و راحتی خود را در نظر دارید، صندلی و مبل راحتی بدون پایه ارگونومیک بهترین گزینه است. این برای هر کسی که از کمردرد رنج می برد مناسب است زیرا حمایت کافی از کمر را فراهم می کند بنابراین برای استفاده طولانی مدت آن را ایده آل می کند. برای اطمینان از وضعیت مناسب در حین کار، صندلی ها دارای ویژگی های دیگری مانند پشتی سر قابل تنظیم، تکیه گاه بازو و ارتفاع هستند.

صندلی های پذیرایی
وقتی صحبت از صندلی های پذیرایی و صندلی آرایشگاه زنانه به میان می آید، راحتی یکی از چیزهایی نیست که باید به آن دست پیدا کنید. اگرچه اکثر صندلی ها به اندازه کافی ارگونومیک نیستند که افراد بتوانند برای مدت طولانی روی آنها بنشینند، اما اگر این همان چیزی است که به دنبال آن هستید، همیشه می توانید طرح های ارگونومیک پیدا کنید. صندلی‌های پذیرایی از آنجایی که ثابت هستند، برای قسمت‌های پذیرایی یا اتاق‌های انتظار مناسب‌تر هستند.

صندلی های اجرایی
صندلی های اداری در مقایسه با انواع دیگر صندلی های اداری که در بالا توضیح داده شد، کاملا راحت هستند. جدا از ویژگی های درجه یک و مواد با شکوه و نرمی که در ساخت این صندلی ها استفاده شده است، چرخ های تعبیه شده در آن ها نیز وجود دارد که به راحتی می توانید صندلی را به اطراف حرکت دهید. از یک تکیه گاه پددار گرفته تا یک تکیه گاه بلند و قابل تنظیم، می توان گفت که این صندلی ها ارگونومیک هستند، بنابراین این مبلمان اجرایی را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.