انواع مختلف مبلمان اداری چیست؟

مبلمان اداری استانداردهای اداری را مشخص می کند. آنها در مکان های مختلف یک دفتر نصب می شوند. به عنوان مثال، قسمت های پذیرش، محل کار کارکنان و غیره. مبلمان اداری زیبایی دفتر شما را افزایش می دهد. فقط به موقعیتی فکر کنید که در آن با مشتریان خود ملاقاتی دارید اما متأسفانه مبلمان شما در وضعیت خوبی نیست. این باعث ایجاد حس بد در مشتریان شما می شود. بنابراین، شما باید مبلمان اداری خود را هوشمندانه انتخاب کنید.

جدیدترین مبلمان اداری مدرن، لوکس، فانتزی [چستر و کلاسیک] - بساز و بچین

در این مقاله به انواع مبلمان اداری می پردازیم.

میزهای اداری

همانطور که می دانیم در یک دفتر بخش های مختلفی وجود دارد. اینها شامل قسمت پذیرش، کابین کارگردان، اتاق کنفرانس، ایستگاه کاری و غیره می شود. بسته به بخش های مختلف، میزها و مبلمان اداری دارای طرح ها و سبک های متنوعی هستند. متداول ترین انواع میز اداری یا میز اداری در زیر لیست شده است، نگاهی بیندازید:

میزهای کارگردان

میز مدیر باید با تمام میزهای دیگر سازمان متفاوت باشد، زیرا این بخش اصلی دفتر است. طراحی این میزها نیز برای سازمان های مختلف متفاوت است. ما در تولید سبک های مختلف میز کارگردانی تخصص داریم. اگر به دنبال میزهای کارگردانی با کیفیت خوب هستید، می توانید از وب سایت ما دیدن کنید.

میز تحریر

نام این نوع میز نشان می دهد که مخصوص نویسندگان ساخته شده است. این واقعیت نیست. در واقع یک نوع میز ساده است که در ادارات نصب می شود. این میز اداری فلزی با قیمت های مقرون به صرفه نیز موجود هستند. استارت‌آپ‌هایی با محدوده بودجه کم می‌توانند چنین میزهایی را برای کارمندان خود انتخاب کنند.

میزهای کنفرانس

این نوع میزها برای نصب در اتاق های کنفرانس طراحی شده اند. اتاق های کنفرانس مختلف ابعاد متفاوتی دارند. از این رو، این گونه میزها در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها در دسترس هستند. برخی از طرح های میز کنفرانس شامل میزهای دایره ای، میزهای نیم دایره ای و … می باشد. مبل اداری کد 1022 | تضمین قیمت و کیفیت مبل اداری در قصرچوب

صندلی های اداری

صندلی های اداری در سبک های مختلفی تولید می شوند. آنها نه تنها زیبایی دفتر را افزایش می دهند، بلکه تأثیر خوبی بر مشتریان می گذارند. علاوه بر این، این صندلی ها باید از موادی ساخته شوند که باعث راحتی کارمندان شود و وضعیت بدنی آنها را تغییر ندهد. نگاهی به انواع مختلف صندلی اداری بیندازید:

کرسی اجرایی

این صندلی ها در جلوی میز مدیریت یا میز مدیریت نصب می شوند. این صندلی ها دارای برخی ویژگی های خاص مانند پشتی و زیر دستی هستند. با توجه به این ویژگی های پیشرفته، قیمت این صندلی ها نسبت به سایر صندلی ها بیشتر است.

صندلی های کنفرانس

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع مبلمان و میز برای اتاق های کنفرانس تولید می شوند. اتاق کنفرانس بخش مهمی از یک شرکت است زیرا تمام جلسات جلسه در اینجا برگزار می شود. بنابراین، اگر در اتاق کنفرانس خود مبلمان شیک دارید، تأثیر خوبی بر مشتریان خود می گذارید. ما تولید کنندگان و تامین کنندگان مشهور صندلی اداری چوبی هستیم.

واحد ذخیره سازی فایل

واحد ذخیره سازی فایل یکی از مهم ترین مبلمان اداری است. برای نگهداری کلیه اسناد اداری مهم استفاده می شود. واحدهای ذخیره سازی فایل نیز در اندازه ها و سبک های مختلف موجود هستند. به عنوان مثال، واحدهای ذخیره فایل یک درب، واحدهای ذخیره فایل دو درب، واحدهای ذخیره سازی فایل با کشوهای متعدد و غیره.

خرید و قیمت مبلمان اداری،کلاسیک،لوکس،مدرن+ارسال | آف دکور
مبلمان اداری نه تنها زیبایی یک سازمان را افزایش می دهد، بلکه تأثیر خوبی بر مشتریان ایجاد می کند. صندلی ها و میزهای اداری مختلف سطح راحتی و همچنین رنج قیمتی متفاوتی دارند. شما می توانید یک صندلی را با توجه به راحتی خود انتخاب کنید، اما اگر روی وضعیت خود نیز تمرکز کنید خوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.