انواع میز اداری

میزهای اداری یکی از مهم ترین اجزای یک دفتر هستند، زیرا یک اداره بدون میزی که در آن فعالیت های تجاری انجام می شود نمی تواند با موفقیت کار کند. میز اداری عمدتاً برای نوشتن و سیستم های کامپیوتری استفاده می شوند، اما اغلب در مواردی که کارمندان فایل ها، پوشه ها و لوازم جانبی خود را نگه می دارند، به عنوان یک ذخیره سازی نیز استفاده می شود.

نوع میزهایی که در یک دفتر وجود دارد مثل میز روستیک چوبی می تواند بر نحوه تماس عموم مردم و مشتریان با چنین دفتری تأثیر بگذارد. میز اداری بخشی جدایی ناپذیر از دفتر است که باید وظایف مختلفی را برای اطمینان از بهره وری نیروی کار و پیشرفت در دفتر انجام دهد. تنوع در انواع مختلف میزها که در چیدمان اداری مدرن با آن مواجه می شود، تعاریف متفاوتی به آن می دهد و از چوب و فولاد یا مخلوطی از هر دو ساخته می شوند.
1. میز پذیرش

وقتی برای اولین بار وارد هر نوع اداری می شوید، میزهای پذیرش باید دید اصلی شما باشند. آنها به منظور زیبایی متوسط، برای جذب مردم هستند و در اندازه ها، رنگ ها و شکل های مختلف هستند. میزهای پذیرش به طور عمدی برای استفاده در محل های پذیرش اداری طراحی شده اند. باید به میزان فضای موجود در دفتر کار، رنگ و ابعاد میز توجه کرد.

2. میز کامپیوتر
میزهای کامپیوتر به طور ویژه برای کمک به اهداف محاسباتی ساخته شده اند و دارای محفظه های قابل تنظیم برای اساساً صفحه کلید است. میز تاشو کامپیوتر در اندازه‌ها، شکل‌ها، رنگ‌های مختلف وجود دارند و می‌توان آن‌ها را با چوب یا استیل برای تنظیم آسان ساخت. طراحی‌های مدرن میز کامپیوتر می‌توانند در هر گوشه‌ای از دفتر کار قرار بگیرند و اغلب دارای فضای ذخیره‌سازی به شکل کشو هستند.
3. میزهای U شکل

میزهای U شکل در درجه اول فضای اداری زیادی را اشغال می کنند و برای کارمندانی که عاشق انجام چند کار هستند توصیه می شود. تا حدی حریم خصوصی را برای کاربران فراهم می‌کند و بیشتر توسط مدیران اجرایی یا کارمندان ارشد استفاده می‌شود، زیرا با دادن فضای مورد نیاز برای کار در دفتر، بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

4. میزهای L شکل
میزهای اداری L شکل شبیه U شکل هستند زیرا فضای بیشتری را برای کار فراهم می کند و بیشتر در قسمت پذیرایی یافت می شود. این نوع از میزهای اداری اغلب دارای گزینه های ذخیره سازی برای ذخیره فایل ها، پوشه ها هستند، زیرا بیشتر با کشوهای بزرگ ساخته می شوند و همچنین در مواد مختلفی مانند چوب یا فولاد وجود دارند.

5. میز اداری فضای باز با ظهور مرکز فناوری و راه اندازی اداری مدرن محبوبیت پیدا می کند. میز فضای باز اجازه می دهد تا تعداد زیادی از افراد با هم روی یک میز کار کنند و فضای کمتری را اشغال می کند. این نوع میز اداری معمولا در مراکز فناوری در سراسر جهان یافت می شود.

اینها انواع معمولی از میزهای اداری هستند که باید در دفتر خود داشته باشید. قبل از انتخاب میز اداری، فضا و انواع دیگر مبلمان اداری جوان موجود در دفتر خود را در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.