با خوردن شیرینی سنتی یک ویلای دوبلکس بسازید

آیا می دانستید که همه دانش آموزان در ناحیه مدرسه لیک واشنگتن (LWSD) مجاز به آوردن شیرینی سنتی به مدرسه نیستند؟ حتی برای تولدشون؟ من به شدت با این محدودیت مخالفم.

من معتقدم مدارس باید به دانش آموزان اجازه دهند که شیرینی به مدرسه بیاورند، زیرا دانش آموزان باید حق داشته باشند که در روز تولد خود هر چه می خواهند بخورند. تنوع بیشتری از غذاها را برای خوردن فراهم می کند و افزودن شیرینی به رژیم غذایی دانش آموزان در مدرسه به طور خودکار آنها را ناسالم نمی کند.

اول از همه، دانش آموزان باید این حق را داشته باشند که در روز تولد خود آنچه را که می خواهند بخورند. به عبارت دیگر، وقتی یک دانش آموز تولد دارد، به این معنی است که سالی یک بار جشن یک سال بزرگتر شدن آن فرد است.

در نتیجه، می توان انتظار داشت که آنها بتوانند آنچه را که می خواهند برای جشن خود بخورند. اما، تصور کنید که از خواب بیدار می شوید و انتظارات مثبتی برای روز تولد خود دارید. حتی ممکن است در مورد جشن شیرینی خود در مدرسه کمی بی تاب باشید.

به جز، زمانی که بالاخره زمان جشن تولد شما فرا می رسد، معلم شما به شما هشدار می دهد که اجازه ندارید غذای حاوی قند بالا را به مدرسه بیاورید. مثلا کوکی هایی که آورده بودید.

در نتیجه، شما عمیقاً غمگین و ناامید خواهید شد. حتی ممکن است آن را شخصاً بگیرید. در واقع این اتفاق برای چند نفر از همکلاسی های من افتاده است. به همین دلیل است که من معتقدم دانش آموزان باید اجازه داشته باشند هر نوع غذایی که می خواهند بیاورند.

ثانیا، دادن این فرصت به دانش آموزان، تنوع بیشتری از غذاها را برای خوردن فراهم می کند. یکی از دلایل این امر این است که هر چه تنوع مواد غذایی مصرفی بیشتر باشد، مقدار بیشتری از مواد مغذی را می توانید مصرف کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.