با دستگاه ساکشن جوش خودت تو خونه پوستت رو پاکسازی کن

دستگاه های ساکشن در پاکسازی و جذب مایعات بدن نقش  مهمی دارند، امروزه مردم به زیبایی پوست خود اهمیت زیادی می دهند.

به همین دلیل دستگاه ساکشن جوش کاربرد زیادی به جهت پاکسازی پوست برای پزشکان  وافرادی که در زمینه زیبایی پوست فعالیت می کنند دارد.

دستگاه های ساکشن معمولا خون و زباله، و همچنین در جمع‌آوری گازهای زائد استفاده می‌شود و دودهای دیاترمی، سیستم های نجات سلولی حین عمل، و سوم وسایلی مانند تشک های خلاء و پانسمان های تخصصی زخم.

تمام دستگاه های مکش به سه جزء ضروری نیاز دارند، یعنی منبع خلاء، مخزن / مخزن جمع آوری و لوله مکش.

سایر اجزای دستگاه ساکشن عبارتند از: کلید روشن/خاموش، تنظیم کننده خلاء، گیج خلاء، فیلترها، تله ایمنی سرریز، دستگاه محافظ بیش از حد در ظرف جمع آوری و کاتتر.

دستگاه ساکشن جوش
انواع مختلفی از کاتتر برای استفاده در موقعیت های بالینی مختلف در دسترس هستند. خلاء و جریان اصول فیزیکی اصلی هستند
دستگاه های مکنده منبع خلاء ممکن است در مرکز ثابت باشد.
سیستم لوله کشی یا دستگاه قابل حمل با استفاده از برق، پنوماتیک یا قدرت دستی دستگاه های مکش با نیروی پنوماتیک از اصل برنولی و اثر ونتوری استفاده می کنند.
کارایی هر سیستم به اصول جابجایی، درجه فشار منفی بستگی دارد. و زمان صرف شده برای رسیدن به این، مقاومت داخلی مکش دستگاه و ویسکوزیته ماده ای که باید آسپیره شود.
کلیدواژه ها اصل برنولی; وکیوم لوله شده؛ مکش، دستگاه های ساکشن کاربردهای زیادی در بیهوشی و مراقبت های ویژه دارند.

ساکشن برای پاکسازی ترشحات، استفراغ، خون یا باقی مانده از اوروفارنکس و راه هوایی فوقانی؛ از طریق یک لوله بینی یا دهانی معده برای آسپیراسیون محتویات معده و رفع فشار معده.

برای حذف گازهای زائد بیهوشی و جراحی ستون; برای پاکسازی میدان جراحی؛ و برای سلول حین عمل ستون; برای پاکسازی میدان جراحی؛ و برای سلول حین عمل ستون; برای پاکسازی میدان جراحی.

و برای سلول حین عملهمچنین برای تخلیه قفسه سینه، تشک های وکیوم و پانسمان های تخصصی زخم اعمال می شود. دستگاه مکش باید در دسترس باشد و قبل از هر القای بیهوشی و در هر تخت بررسی می شود.

فضایی در بخش مراقبت های ویژه انجمن متخصصان بیهوشی بیان کنید که دستگاه مکش باید “عملکرد داشته باشد و همه اتصالات ایمن باشند”.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.