با مصرف شیره خرما طحان برای همیشه از شر آکنه خلاص شوید

ما به اندازه کافی در مورد خرید شیره خرما فکر نمی کنیم، اما برای سلامتی بسیار عالی هستند. ما مزیت های مهم این میوه را انتخاب کرده ایم که به زودی نمی توانید بدون آنها عمل کنید.

خرما در نخل خرما یافت می شود. در شمال آفریقا و خاورمیانه از آن در بسیاری از غذاهای خشک یا تازه استفاده می شود. در فرانسه آنها را نسبتاً خشک می خورند.

ما باید شیره خرما طحان را بیشتر مصرف کنیم زیرا این میوه ها سرشار از ویتامین، فیبر و آنتی اکسیدان هستند. شیره خرما برای سلامتی بسیار عالی است زیرا سرشار از فروکتوز، دکستروز، ساکارز، مالتوز است.

کربوهیدرات هایی که منابع واقعی انرژی برای بدن هستند. این کربوهیدرات ها همچنین به طور موثر با فشار خون بالا مبارزه می کنند. علاوه بر این، چربی کمی دارد. این شامل عملا هیچ.

شیره خرما طحان
Turkish Tahin Pekmez / Tahini and Molasses. Breakfast concept.

ما می دانیم که خوردن غذاهای غنی از فیبر برای سالم ماندن ضروری است. خرما به بهبود هضم غذا کمک می کند و با یبوست موقت مبارزه می کند. غذاهای غنی از فیبر نیز به حفظ سلامت روده کمک می کند.

شیره خرما همچنین منبع عناصر کمیاب است. حاوی مس، روی یا حتی آهن است. بنابراین توصیه می کنیم افرادی که از کم خونی رنج می برند در مصرف آن تردید نکنند. در 100 گرم خرما 0.90 گرم آهن وجود دارد که معادل 11 درصد از نیاز روزانه توصیه شده است.

شیره خرما همچنین حاوی اسیدهای آمینه مانند آلانین، آرژنین، گلیسین، سرین یا والین است. این اسیدهای آمینه دارای خواص زیادی مانند کاهش فشار خون یا درد مفاصل هستند. آنها همچنین می توانند به افزایش توده عضلانی کمک کنند.

شیره خرما نیز باید به طور منظم مصرف شود زیرا سرشار از آنتی اکسیدان است. کاروتنوئیدها و ترکیبات فنلی در مبارزه با تجمع چربی در بدن به خصوص در رگ ها بسیار مفید هستند. آنتی اکسیدان ها همچنین به مبارزه با پیری سلولی کمک می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.