با مصرف میوه خشک هندوانه دیگر کابوس سکته قلبی و مغزی را نخواهید دید

هندوانه در بسیاری از پیک‌نیک‌ها و گردهمایی‌های تابستانی در سراسر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی که اکثر مردم موافق هستند که میوه خشک هندوانه طعم خوبی دارد، اکثریت آنها از فواید سلامتی بسیاری که این میوه فوق العاده دارد بی اطلاع هستند.

میوه خشک هندوانه نسبت به هر میوه یا سبزی تازه دیگری لیکوپن دارد. لیکوپن یک آنتی اکسیدان است که با کاهش خطر ابتلا به سرطان، بیماری قلبی و اختلالات چشمی مرتبط با افزایش سن مرتبط است.

ویتامین A برای سلامت پوست و چشم مهم است. ویتامین B6 به بدن شما کمک می کند تا پروتئینی را که می خورید تجزیه کند و همچنین برای سیستم ایمنی و عملکرد عصبی مهم است.

ویتامین C موجود در میوه خشک هندوانه به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و به جذب آهن کمک می کند. پتاسیم برای کاهش فشار خون مفید است و برای عملکرد اعصاب نیز مهم است.

میوه خشک هندوانه

همانطور که از نام آن مشخص است، 92 درصد هندوانه از آب تشکیل شده است. جای تعجب نیست که این خربزه رایج ترین خربزه ای است که در آمریکا خورده می شود و برای شاداب ماندن و هیدراته ماندن در یک روز گرم تابستان عالی است.

علاوه بر خوردن میوه خشک هندوانه همانطور که هست، می توانید امتحان کنید: کباب کردن کمی (حدود دو دقیقه از هر طرف)، برای نوشیدنی تازه یا اسموتی در مخلوط کن بریزید، اضافه کردن به سالاد یا سرخ کردنی، ترشی پوست

هنگام انتخاب هندوانه، به دنبال هندوانه ای باشید که نسبت به اندازه آن سفت، متقارن و سنگین باشد. در اثر نشستن روی زمین و رسیدن در آفتاب باید یک لکه زرد در قسمت زیرین وجود داشته باشد.

اگر لکه بسیار کم رنگ یا سفید باشد، ممکن است خیلی زود چیده شده باشد و رسیده نباشد. هندوانه مغذی است. هندوانه یک غذای شیرین عالی است که مغذی و خوشمزه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.