تفاوت میز اداری چوبی با میز شیشه ای

در این محتوا می خواهیم تفاوت بین میز اداری چوبی و میز شیشه ای را برای شما بیان نماییم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مزایای میز کار چوبی

دوام – این مزیت شماره یک است که من می بینم که چرا باید بپرم و چیزی از چوب بخرم. برای همیشه آنجا خواهد بود. دلیلی وجود دارد که یافتن عتیقه های ساخته شده از شیشه بسیار دشوارتر از آنهایی است که از چوب ساخته شده اند.

مزایای میز کار چوبیزیبایی شناسی – اگر می خواهید با یک فضای خاکی یا احساس یک اتاق مطابقت داشته باشید، چوب زندگی بسیار بیشتری نسبت به چیزی مانند شیشه دارد. شیشه واقعاً یک انتخاب تک بعدی خواهد بود. با چوب می توانید حکاکی ها و لکه های مختلفی داشته باشید. حتی اگر دقیقاً بدانید چه چیزی در ذهن دارید، می توانید به سراغ انواع مختلف چوب بروید.

ارزش فروش مجدد – مانند بسیاری از چیزهای دست ساز، مبلمان اداری جوان چوبی نیز تفاوتی ندارد. هزینه ساخت آن زیاد است، اما ارزش خود را به خوبی حفظ می کند. نگاهی گذرا به craigslist نشان می‌دهد که هر قطعه مبلمان چوبی که به خوبی نگهداری شده باشد، برای مقدار زیادی تغییر به فروش می‌رسد. برخی حتی در طول زمان ارزش خود را به دست می آورند.

اقلام مکمل – نجاری یک سرگرمی و صنعت پر رونق است. اگر در طول سال ها عاشق میز کار خود شوید، وسایل چوبی زیادی در همان سایه پیدا خواهید کرد تا مبلمان شما را تکمیل کنند.

معایب میز اداری چوبی

قیمت – اگرچه یک سرمایه گذاری یکبار مصرف است، اما اگر میز کار از چوب ساخته شده باشد، قیمت به شما در جستجوی یک میز خوب آسیب می رساند. گزینه های زیادی از نوع ام دی اف وجود دارد (به Ikea فکر کنید)، اما آنها کیفیت یکسانی ندارند.

اگر فقط به دنبال چیزی هستید که شما را در دانشگاه بگذراند و نه یک «تکه مبلمان» که برای مدت طولانی با خود نگه دارید، احتمالاً باید از پریدن روی میز چوبی که جذابیتی همانند تجربه خرید مبل دارد خودداری کنید. مگر اینکه یک معامله بزرگ پیدا کنید.

وزن – میزهای چوبی بسیار سنگین هستند. جابجایی آنها سخت است، معمولاً یک تن وزن دارند و هر بار که بخواهید آن را از درگاه زاویه دهید، عذاب خواهید کشید. من آنجا بوده ام و پشتم از این بابت خوشحال نبود!

انگشتان پای شما – این تقریباً چیزی است که می‌تواند با همه میزها اتفاق بیفتد، اما ضربه زدن به انگشت پای من روی یک قاب خمیده فلزی کمتر از یک میز چوبی تیز به افراد آسیب می‌زند. خوب واقعاً این نباید خیلی مهم باشد. من فقط برای انگشت پام احساس بدی دارم.

معایب میز اداری چوبی

میز روستیک مدرن

آسیب آب – همیشه باید با لکه های احتمالی یا آسیب آب روی یک میز چوبی مقابله کنید. اگر قصد دارید آن را بکر نگه دارید اما دوست دارید یک فنجان قهوه یا هر چیز دیگری بنوشید، ممکن است کمی آزاردهنده باشد. آب لکه دار می شود و به طور بالقوه زیبایی شناسی را خراب می کند.

مزایای میز اداری شیشه ای

قیمت – گزینه های زیادی برای میزهای شیشه ای با قیمت کمتر از 100 دلار که متفاوت از قیمت میز روستیک است وجود دارد. می‌توانید در میان مجموعه‌ای از این موارد جستجو کنید و کیف پول خود را نشکنید.

زیبایی شناسی – شیشه ظاهر متفاوتی می دهد. معمولا این سبک شامل شیشه هایی با فریم مشکی، بسیار مدرن و صنعتی می شود. آنها به عنوان جایگزینی برای سبک چوبی اتاق هایی که من دیده ام بسیار زیبا به نظر می رسند.

تمیز – اگر روی هر نوع ماده جاذب ریخته شود، بیرون آمدن آن کمی کثیف است. با استفاده از شیشه هرگز نگران لکه های آب یا چیزهایی که به سطح “چسبیده اند” نخواهید بود. فقط آن را پاک کنید و آماده هستید.

مزایای میز اداری شیشه ای

میز روستیک چوبی

معایب یک میز شیشه ای

ممکن است بشکند – در حالی که جابجایی شیشه ممکن است کمی ساده تر از جابجایی یک میز چوبی کامل باشد، شما هنوز یک متغیر دارید که نگران آن باشید.

اگر با نیروی کافی به چیزی برخورد کنید، فقط یک فرورفتگی نخواهد بود، اگر شیشه گرم شود، تقریباً منفجر می شود.

در حین جابجایی آن نیز فقط لازم نیست نگران این موضوع باشید. اگر وزن کافی روی میز خود انباشته کنید و به درستی از آن پشتیبانی نشود، ممکن است این اتفاق نیز بیفتد.

با گذشت زمان تنش ها می توانند اضافه شوند و تغییر دما باعث انبساط و انقباض شیشه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.