جمع آوری گلدان پلاستیکی جهت بازیافت

گلدان‌ها، وان‌ها و سینی‌های پلاستیکی در ابتدا به مرکز بازیابی مواد (MRF) در Padworth در غرب برکشایر برده می‌شوند.

گلدان‌ها، وان‌ها و گلدان پلاستیکی نشایی سپس با هم جمع می‌شوند و سپس برای پردازش در مرکز بازیابی پلاستیک Veolia (PRF) در Rainham، شرق لندن فرستاده می‌شوند.

در PRF، گلدان ها، وان ها و سینی ها بر اساس نوع پلاستیک و رنگ دسته بندی می شوند.

از آنجا، مقداری پلاستیک به تأسیسات داگنهام Veolia در شرق لندن فرستاده می‌شود تا گلوله‌هایی بسازد که سپس برای تولید اقلامی مانند بطری‌های شیر جدید استفاده می‌شود.

در جایی که آنها باید گلدان‌ها، وان‌ها و سینی‌های پلاستیکی را به یک کارخانه بازفرآوری غیرانگلیسی بفرستند، Veolia یک فرآیند حسابرسی مراقبتی سختگیرانه را دنبال می‌کند تا اطمینان حاصل کند که گلدان پلاستیکی گلخانه ای جمع‌آوری‌شده به مراکزی می‌رود.

که آنها را به محصولات پلاستیکی جدید بازیافت می‌کند.

هر بازپردازنده پلاستیکی غیر بریتانیایی که استفاده شود در اروپا خواهد بود و اکثر امکانات متعلق به Veolia است.

هر تأسیساتی که پلاستیک‌های جمع‌آوری‌شده از برکشایر غربی را دریافت می‌کند، توسط Veolia ممیزی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که فرآیندهای آن با استانداردهای نظارتی مورد نیاز مطابقت دارد.

اگر برخی از اقلام گلدان پلاستیکی چهارگوش جمع آوری شده قابل بازیافت نباشند، به عنوان مثال به دلیل داشتن کیفیت بسیار پایین یا سطح آلودگی بالا، آنها به یک انرژی از تأسیسات زباله در بریتانیا فرستاده می شوند.

چرا اکنون شروع به جمع آوری گلدان، وان و سینی های پلاستیکی می کنیم؟
پیش از این، بازار مناسبی برای بازیافت گلدان پلاستیکی مستطیلی رنگی و وان‌های پلاستیکی در بریتانیا وجود نداشت. شورا متعهد است که فقط مواد بازیافتی را جمع آوری کند که بازار اثبات شده ای برای آنها وجود دارد.

این رویکرد مبتنی بر بازار به ما کمک کرد تا از وضعیتی جلوگیری کنیم که در آن مواد جمع‌آوری‌شده برای بازیافت باید به کشورهایی صادر شوند که ممکن است امکانات مناسب یا استانداردهای نظارتی برای جلوگیری از نشت برخی مواد به محیط طبیعی و اقیانوس‌ها نداشته باشند.

در دسترس بودن بازارها برای بازیافت گلدان، وان و سینی پلاستیکی به آرامی در حال بهبود است. این آزمایش به شورا کمک می کند تا فرصت های بازار موجود را بیشتر بررسی کند.

 • منابع:
  1. Recycling Plastic Pots, Tubs and Trays: Your Questions Answered
 • تبلیغات: 
  1. مرکباتی که باعث پوکی استخوان می شود!
  2. راه های کمک به تولید چند برابر محصولات در کارخانجات بزرگ
  3. ساخت طناب پلاستیکی با کاکتوس!!
  4. ماجرای رشته پلویی که باعث گشایش بخت پسرک شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.