در جنگ جهانی اول از زیره کفش به عنوان سلاح جنگی استفاده می شد

همانطور که از نام آن پیداست، در زیره های ترکیبی هم از چرم و هم از لاستیک استفاده شده است به عبارت دیگر در حالی که کل زیره از چرم ساخته شده است، لاستیک به قسمت جلویی و پاشنه چسبیده است.

برای خرید زیره کفش حتما کیفیت و مقاومت را شرط اصلی خرید خود قرار دهید.

آنها بادوام هستند و به دلیل اینکه پاشنه آن از لاستیک ساخته شده است، کشش بهتری نیز ایجاد می کنند آنها بیشتر در چکمه های مجلسی مورد استفاده قرار می گیرند که در آن دوام و رسمی بودن با کشش بیشتری روبرو می شود.

آنها یکی دیگر از انواع زیره های لاستیکی هستند که سخت و بادوام هستند ویژگی های مشخصه کفی های Ridgeway، خرطوم های بیرون زده ضخیم و کانال های برآمدگی بزرگ است.

کانال های برآمدگی برای کشش و ثبات بیشتر هستند آنها بسیار سبک وزن هستند و نمای برجسته ای دارند.

تفاوت کف‌های داینیت با کف‌های ریج‌وی به‌دلیل داشتن لبه‌های کم‌مقاوم و گودی گرد است آنها به دلیل مشخصات کم بسیار نازک تر هستند و بیشتر در چکمه های مجلسی استفاده می شوند.

اینها با مشخصات ناهموار، مقاومت در برابر آب و بند ضخیم مشخص می شوند آنها بیشتر در کفش های پیاده روی و چکمه های کار استفاده می شوند زیرا برآمدگی های بزرگی دارند که چسبندگی و کشش بسیار خوبی را ایجاد می کنند.

تنها اشکال این است که آنها کاملاً سنگین هستند و چکمه ها را درهم و برهم نشان می دهند.

همچنین به عنوان کفی کریستی شناخته می شود، آنها با حس اسفنجی خود مشخص می شوند و به جای داشتن پاشنه، گوه ای دارند که تا انگشتان پا فرو می رود.

آنها بیشتر در تمام چکمه های مدرن ساخته شده توسط مارک های معروف استفاده می شوند آنها در چکمه های کاری و چکمه های سبک میراثی خدمت می کنند.

آنها به دلیل خاصیت لغزش ناپذیری از کشش خوبی برخوردار هستند اما در زمستان ها در صورت یخ زدگی کف تنها این کار را انجام نمی دهند همچنین از آنجایی که نرم هستند، در صورت سایش زیاد آسیب می بینند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.