راهنمای خرید هر نوع صندلی اداری

صندلی های اداری جزء ضروری هر دفتری هستند. اما با بسیاری از اشکال، سبک ها و انواع مختلف موجود، دانستن اینکه از کجا شروع کنید می تواند مشکل باشد.

اگر به دنبال چند صندلی اداری جدید برای سازمان خود هستید، این راهنما مکانی عالی برای شروع است. در زیر ما هر نوع صندلی را که در محل کار مدرن می بینید، از جمله مزایای آنها و استفاده مورد نظر، فهرست کرده ایم. این باید به شما کمک کند تا به راحتی تصمیم بگیرید که چه چیزی برای دفتر خود نیاز دارید.

انواع صندلی اداری و مزایای آنها
در اینجا لیست جامع ما از صندلی های اداری است. اگر می خواهید در مورد هر یک از آنها بیشتر بخوانید، روی پیوند کلیک کنید تا به آن بخش از این راهنما منتقل شوید.

صندلی های اپراتور
صندلی های اجرایی
صندلی های 24 ساعته
صندلی های پارچه ای
صندلی های چرمی
صندلی های مشبک
صندلی های وینیل
صندلی های طراح
صندلی های جلسه
صندلی های بازدید کننده
صندلی های کنفرانس
صندلی های تبلت نوشتاری
صندلی های صنعتی
صندلی های تاشو
روی هم صندلی ها
صندلی های ضیافت

در ادامه با بعضی از صندلی ها و ویژگی هایش آشنا خواهیم شد

صندلی اداری طبی

صندلی اداری

صندلی های اپراتور
صندلی‌های اپراتور و صندلی آرایشگاه برقی که اغلب به آن‌ها صندلی‌های ارگونومیک نیز گفته می‌شود، همان چیزی است که اکثر کارمندان روی میز خود می‌نشینند. صندلی‌های اپراتور که برای نشستن طولانی‌مدت طراحی شده‌اند، دارای تمام ویژگی‌هایی هستند که از یک صندلی اداری ارگونومیک انتظار دارید. انتظار داشته باشید که پشتی داخلی کمر، ارتفاع قابل تنظیم، تکیه گاه دست و فاصله بین دو محور پنج ستاره را داشته باشید.

اگر به صندلی اداری جدید برای کارمندان پشت میزشان نیاز دارید، صندلی های اپراتور بهترین گزینه هستند.

فواید

برای مدت طولانی راحت است
بسیاری از ویژگی های ارگونومیک
ارزش خوب
بهترین برای: محافظت از کارمندان در برابر مشکلات کمر و گردن هنگام نشستن طولانی مدت

بهترین نوع صندلی ناهار خوری

صندلی های اجرایی
همانطور که از نام آن پیداست، صندلی های مدیریتی یک انتخاب عالی برای صندلی اداری هستند. صندلی های مدیریتی که اغلب با مواد شیک مانند چرم عرضه می شوند، تمایل دارند در دفاتر اجرایی استفاده شوند. طراحی پیچیده آن‌ها دارای پشتی بلند و صندلی‌ها و تکیه‌گاه‌های دستی است.

فواید

ظاهر باشکوه و باشکوه
تعداد زیادی بالشتک اضافی
هنوز یک انتخاب ارگونومیک است

صندلی های 24 ساعته
اگر کارکنانی دارید که ساعت‌های طولانی در آرایشگاه کار می‌کنند یا انتظار یک شب را دارند، به یک صندلی 24 ساعته و صندلی آرایشگاه چرخشی نیاز دارند. این صندلی‌های اداری برای استفاده روزانه گسترده طراحی شده‌اند و دارای قاب‌های محکم و مکانیزم‌های خوش ساخت هستند.یک صندلی 24 ساعته با تمام ویژگی‌های ارگونومیک استاندارد ارائه می‌شود: ارتفاع قابل تنظیم، تکیه‌گاه بازو و تکیه‌گاه کمر، اما همه آنها با استاندارد دقیق‌تری ساخته خواهند شد.

فواید

برای مقاومت در برابر استفاده شدید ساخته شده است
بسیاری از ویژگی های ارگونومیک
می تواند سال ها دوام بیاورد

خرید اینترنتی صندلی

صندلی های پارچه ای
هنگام انتخاب صندلی طبی اداری می توان مواد مختلفی را انتخاب کرد. رایج ترین آن پارچه است. پارچه راحت، همه کاره و ارزش مناسبی برای پول ارائه می دهد، پارچه ای که برای اکثر صندلی های اداری مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه را می توان در بسیاری از انواع مختلف صندلی اداری استفاده کرد، اما اغلب آن را در اپراتور و سایر محصولات ارگونومیک پیدا خواهید کرد.

فواید

یک ماده بسیار راحت
ارزش برای پول را فراهم می کند
همه کاره

صندلی های چرمی
برای یک صندلی اداری کلاسیک تر و صیقلی تر، چرم ماده مناسب تری است. انتخاب یک صندلی اداری چرمی که اغلب در صندلی‌های مدیریتی استفاده می‌شود، در مقایسه با پارچه یا مش، افزایش قیمت را شاهد خواهد بود.

صندلی‌های اداری چرمی بسیار راحت هستند و اغلب با روکش اضافی عرضه می‌شوند که به احساس برتر می‌افزاید. با وجود راحتی آنها، آنها برای دماهای گرم ایده آل نیستند، زیرا مواد گرم می شوند و باعث ناراحتی کاربر می شوند.

فواید

ظاهر و احساس برتر
راحت تر از سایر مواد تمیز می شود
راحت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.