سبک زندگی کودکی که پالتو زمستانی می پوشد

صندوق کت کوچولوهای گرم در ابتدا در اکتبر سال 1990 توسط جیم بروئر تأسیس شد تا پالتو پوست ماری برای کودکان نیازمند ارائه کند.

این صندوق ماموریت خود را برای ارائه مانتوهای زمستانی به کودکان نیازمند قرار داده است، با این چشم انداز که اطمینان حاصل شود که هر کودکی که کت زمستانی می پوشد، سالم است، قادر به حضور منظم در مدرسه و داشتن عزت نفس قوی است.

با گذشت زمان، این صندوق به تهیه حدود 15000 کت برای کودکان نیازمند کمک کرد.

کمیته ملی کار در شهر نیویورک اعلام کرد که صندوق پالتو چرم کوچولوهای گرم یکی از منحصر به فردترین صندوق ها در نوع خود در کشور است.

امروزه، مدارس دولتی توپکا با ارائه کت‌هایی که از طریق کمک‌های خیریه دریافت می‌شوند، این سنت دیرینه را با تلاش برای حمایت از خانواده‌های TPS و جامعه Topeka ادامه می‌دهند. این سرویس به لطف حمایت و سخاوت جامعه ما در دسترس است.

از حمایت شما متشکریم زیرا ما پالتو چرم زنانه را به کودکان نیازمند ارائه می دهیم!

صندوق کت کوچولوهای گرم در ابتدا در اکتبر سال 19 توسط جیم بروئر9 تبدیل شد تا مانتوهای خانواده برای کودکان نیازمند ارائه کند.

این صندوق ماموریت خود را برای ارائه مانتوهای زمستانی به کودکان نیازمند قرار داده است، با این چشم اندازه که اطمینان حاصل شود که هر کودکی که کت زمستانی می پوشد، سالم است، قادر به حضور در مدرسه و داشتن عزت نفس قوی است.

با گذشت زمان، این صندوق به تهیه حدود 15000 کت برای کودکان نیازمند کمک کرد.

کمیته ملی کار در شهر نیویورک اعلام کرد که بلوک سقفی گرم یکی از منحصر به فردترین صندوق ها در نوع خود در کشور است.

مدارس، مدارس دولتی توپکا با ارائه کت‌هایی که از طریق کمک‌های خیریه دریافت می‌کنند، این سنت دیرینه را با تلاش برای حمایت از خانواده‌های TPS و جامعه Topeka ادامه می‌دهند. این سرویس به لطف حمایت و سخنان جامعه ما در دسترس است.

کمک مالی کنید

 • منابع:
  1. WARM LITTLE ONES COAT FUND
 • تبلیغات: 
  1. با کار های اینترنتی افزایش درآمد کنید
  2. استفاده از لوله در دوره هخامنشیان برای اولین بار
  3. فردی با ورود به پنجره به آینده سفر کرد!
  4. چرا برای ورود به کمپین کره ماه از درب استفاده نکرده اند؟!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.