صندلی اداری بدون چرخ

به نظر می رسد صندلی های اداری با چرخ بر بازار تسلط دارند. توجه زیادی به آنها شده است که به راحتی می توان فراموش کرد که صندلی های اداری بدون چرخ نیز وجود دارد.

وجود چرخ بر روی صندلی اداری و صندلی آرایشگاه شما مزایای زیادی دارد، اما صندلی های اداری بدون چرخ نیز مزایایی دارند. در این مقاله می خواهیم در مورد انواع مختلفی از صندلی های اداری که می توانید پیدا کنید و همچنین برخی از مزایای داشتن صندلی اداری بدون چرخ صحبت کنیم.

فروشگاه صندلی اداری بدون چرخ طبی - آرسیت

چرا صندلی های اداری چرخ دارند؟

بیایید با یک حکایت جالب شروع کنیم. صندلی های اداری به لطف چارلز داروین دارای چرخ هستند. در دهه 1840، داروین چرخ هایی را به صندلی خود اضافه کرد تا بتواند در اتاق کار خود حرکت کند. چیزی که داروین تصور نمی کرد این بود که اختراع او هنوز حدود دو قرن بعد باقی خواهد ماند!

مزایای صندلی اداری بدون چرخ

صندلی های رومیزی بدون چرخ معمولاً در مقایسه با مدل های چرخ دار ارزان تر هستند. آنها می توانند برای دفاتر با کف چوبی یا اگر میز و صندلی روی یک سکو قرار گرفته اند، انتخاب بهتری باشند. آنها همچنین ساده تر و آسان تر برای جمع آوری هستند. در نهایت، می توان گفت که صندلی های اداری بدون چرخ، ثبات بیشتر و فرصت های کمتری برای حواس پرتی ارائه می دهند تا بتوانید روی کار خود تمرکز کنید. آنها اغلب برای دفاتر خانگی نیز ترجیح داده می شوند. صندلی های اداری استاتیک گزینه بهتری برای اتاق های جلسه، پذیرایی و مناطق استراحت هستند.

به طور سنتی صندلی ها و صندلی آرایشگاه اتوماتیک دارای چهار پایه بودند. این به این دلیل بود که ساختن صندلی های چوبی به این ترتیب آسان تر بود. اما در نهایت مدل های 5 چرخ به آنها ملحق شدند. دلیل این پنج چرخ به این دلیل است که پایه محکمی برای نشستن صندلی فراهم می کند و تعادل بهتری را در حین کار ایجاد می کند. با افزایش تعداد نقاطی که صندلی با کف برخورد می کند، بار را پخش می کنید و بنابراین صندلی ها تا این حد در سطح فرش شده فرو نمی روند.

اگر کفی ناهموار دارید، صندلی با پنج چرخ بهتر است. با چهار چرخ صندلی تکان می خورد که بسیار آزاردهنده خواهد بود. با وجود پنج چرخ بر روی یک تکه از کف، هیچ لرزشی وجود نخواهد داشت زیرا حداقل چهار چرخ همیشه با زمین در تماس هستند. همچنین توانایی حرکت دادن پاها و افزایش گردش خون با فشار دادن و کشیدن صندلی به داخل و خارج، در حین کار، درجه ای از مزایای سلامتی را ارائه می دهد که صندلی های استاتیک ارائه نمی دهند.

مشخصات، قیمت و خرید مبل اداری آرتمیس صنعت مدل 5000 | دیجی‌کالا

صادرات صندلی

 معایب صندلی های اداری بدون چرخ

با استفاده از این صندلی ها، راحتی حرکتی که با صندلی چرخدار ارائه می شود را نخواهید داشت و مدل های کمتری برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال، برخی از صندلی‌های اداری استاتیک دارای تکیه‌گاه یا تکیه‌گاه قابل تنظیم نیستند.

با این حال، این روزها، می توانید هر صندلی اداری چرخشی را به جای چرخ گردان، روی پایه داشته باشید. اگر فرشی با پرزهای بسیار عمیق دارید، یا شاید اگر نمی‌خواهید صندلی تکان بخورد، ممکن است این کار را انجام دهید. بسیاری از صندلی های چرخ دار ما در وب سایت خود می توانند ثابت باشند.

اگر چرخ‌چرخ‌ها را با پایه‌ها تعویض کنید، هیچ تفاوتی با هزینه صندلی ندارد.

صندلی های دیگر برای محیط های اداری

انواع دیگری از صندلی‌ها و صندلی پلاستیکی را می‌توان در دفاتر پیدا کرد، مانند: صندلی‌های چرخشی چهارپایه، صندلی‌های اداری کنسول، صندلی‌های اجتماعات چرمی، صندلی‌های گردهمایی مشبک، صندلی‌های گردهمایی روی هم، صندلی‌های جلسه اتاق تمرین، صندلی‌های گردونه چوبی، صندلی‌های اداری برای افراد بلند قد 2022 – 6 اینچ پلاس موارد ذکر شده در بالا برای مواردی غیر از نشستن کوتاه مدت مانند استفاده در اتاق های جلسه توصیه نمی شود. آنها نسبتا راحت هستند، اما فاقد پشتیبانی لازم برای استفاده طولانی مدت هستند.
صندلی کنفرانسی طبی بالسا CB760 داتیس - مبلمان اداری ساویس

مبلمان اداری بی تی

صندلی های اداری برای یک محیط اداری مولد بسیار مهم هستند، بنابراین ارزش دارد که برای ارزیابی گزینه های مختلف وقت بگذارید. اگر برای انتخاب بهترین صندلی اداری یا برنامه ریزی فضای اداری به کمک نیاز دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. کارشناسان مبلمان اداری ما همیشه خوشحال هستند که به شما کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.