صندلی اداری در مقابل صندلی اجرایی تفاوت چیست؟

ممکن است متوجه شده باشید که ما چندین دسته صندلی مختلف در وب سایت خود داریم. اخیراً به ذهن ما خطور کرده است که همه به اندازه ما در پیچیدگی های اصطلاحات صندلی مسلط نیستند و توضیح انواع صندلی ممکن است مفید باشد.

شاید شما به دنبال یک صندلی جدید هستید، شاید فقط در حال پر کردن برخی از شکاف های مهم در دانش عمومی خود هستید. در هر صورت، همه چیزهایی را که باید در مورد صندلی های مدیریتی بدانید – لوکس ترین و منحصر به فرد ترین دسته در طیف ما – و تفاوت آن ها با صندلی های اداری و صندلی آرایشگاه استاندارد را دریابید. ابتدا، اجازه دهید مروری کوتاه بر صندلی اداری همیشه محبوب و قابل اعتماد داشته باشیم.

صندلی اداری

صندلی اداری چیست؟
به زبان ساده، صندلی اداری یک صندلی است که برای استفاده در دفتر یا فضای کاری طراحی شده است. صندلی های اداری در شکل ها و اندازه های مختلف برای نیازها و تیپ های بدنی مختلف تولید می شوند. گزینه های پشت بلند و متوسط، در طیف وسیعی از سبک ها و پرداخت ها وجود دارد. ما در صندلی های اداری ارگونومیک، که بهترین پشتیبانی را برای محافظت در برابر درد و درد ارائه می دهند، تخصص داریم.

صندلی اجرایی چیست؟
صندلی مدیریتی نوعی صندلی اداری با چرم مبلی خاص و درجه یک است. صندلی های مدیریتی دارای پشتی بلند هستند و راحتی و پشتیبانی عالی را برای کل قسمت بالایی بدن فراهم می کنند.

صندلی های مدیریتی یک نماد هستند – ارتفاع و کیفیت آنها قدرت را نشان می دهد. به عبارت دیگر، “صندلی رئیس”. بهترین صندلی در اطراف – قدرتمند با پشتی بلند و زیبا، بازوهای محکم و روکش‌های ممتاز (چرم مشکی سنتی). صرف نظر از خرید تاج و تخت، نشستن روی یک صندلی مدیریتی راهی عالی برای نشان دادن این موضوع است که شما مسئول هستید.

با این حال، صندلی های اجرایی همه چیز در مورد تصویر نیستند. پشتی بالا و کیفیت ساخت ممتاز، راحتی سطح بعدی را تضمین می کند، به ویژه برای افراد بلند قد که می توانند از فضای اضافی و پشتیبانی از پشتی که صندلی های مدیریتی ارائه می دهند بهره مند شوند.

چرا یک صندلی مدیریتی بخریم؟
در حالی که همه صندلی‌هایی که ما می‌فروشیم معیارهای کیفی سخت‌گیرانه ما را برآورده می‌کنند، محدوده اجرایی ما کمی شیک‌تر است. شما می خواهید یکی بخرید اگر:

به دنبال یک صندلی شیک و شیک برای دفتر کار خود هستید.
یک نقش ارشد در شرکت خود داشته باشید یا برای کسی که این کار را انجام می دهد خرید می کنید.
به خصوص بلند هستند.
به سادگی از چیزهای ظریف زندگی لذت ببرید.

مزایای خرید صندلی مدیریتی چیست؟
جدای از مزیت آشکار داشتن یک مبلمان اداری لیو و صندلی بسیار نرم، شیک و راحت برای نشستن در حین کار، در اینجا برخی از مزایای صندلی مدیریتی دیگر (با در نظر گرفتن اینکه همه صندلی های مدیریتی که ما می فروشیم ارگونومیک هستند):

شما می توانید مشخصات خود را برای ایجاد یک طرح سفارشی انتخاب کنید، از ارتفاع پشتی و رنگ پارچه تا پایان روی پایه پای خود.
گزینه های تنظیم زیادی وجود دارد تا بتوانید صندلی خود را تا زمانی که در تمام مکان های مناسب به طور کامل از شما پشتیبانی کند، سرهم کنید.

یک اثر ماندگار ایجاد کنید: صندلی های مدیریتی به گونه ای طراحی شده اند که خوب به نظر برسند، ایده آل برای ایجاد اولین تاثیرات خوب در بین بازدیدکنندگان و مشتریان.
بهبود وضعیت بدن برای کاهش خطر درد، درد، صدمات و مشکلات سلامتی طولانی مدت.
کاهش نیاز به تعویض: این صندلی ها با کیفیت عالی با کیفیت ساخت بسیار خوب و ضمانت های سخاوتمندانه (تا 10 سال) هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.