خانه / صندلی اداری / فروش صندلی اداری | قیمت گذاری آن در بازار بین المللی

فروش صندلی اداری | قیمت گذاری آن در بازار بین المللی

صندلی اداری برای استفاده در تمامی شرکت ها و اداره ها به کار می رود. هرجایی که افراد به کاری مشغول باشند، نیاز به صندلی اداری ارزان است. از انجاییکه هزینه های راه اندازی شرکت تقریبا بالاست، لازم است حتما صندلی و مبلمان اداری و یا به طور کلی تجهیزات اداری ارزان تهیه شود. صندلی اداری را معمولا می توانید از وب سایت های ارائه دهنده مبلمان اداری با تخفیف تهیه کنید. هرچند که بسیاری از فروشگاه های صندلی اداری در سطح شهر نیز صندلی اداری برای فروش گذاشته اند. البته در خرید این محصول تنها نباید به صندلی اداری توجه کنید، زیرا ممکن است برخی از این صندلی ها اداری ارزان دارای کیفیت بدی باشند. پس تنها ملاک در خرید این محصول ، صندلی اداری ارزان نیست. پس در این راستا خواسته ها و نیاز های خود را بشناسید تا بتوانید بسته به قیمت صندلی اداری، محصولات بسیار مناسبی را در کنار کیفیت آن داشته باشید.  با توجه به نیاز بسیاری از اداره ها به صندلی و مبلمان اداری فروشندگان زیادی در سراسری ایران وجود داره که اقدام به فروش صندلی اداری با تنوع مختلف در رنگ و طرح  همچنین کیفیت های متفاوت کرده اند .در اینجا برندهای معتبر مبلمان اداری انواع مبل اداری خود را با طرح و رنگ های متفاوت عرضه کرده اند.  تعداد این فروشندگان در هر شهری  بی شمار بوده است، البته با توجه به پیشرفت در تکنولوژی و ورود اینترنت به کسب و کارهای ما فروشندگان زیادی اقدام به تاسیس فروشگاههای مجازی در این فضا کرده اند که  به ارائه خدمات برای مشتریان در هر ساعتی فراهم شده است.

 با گسترش و به روز شدن تکنولوژی، بالا رفتن سطح سلیقه، تنوع زیاد محصولات و حمایتهای بی دریغ مشتریان ،  تولید کنندگان این عرصه را بر آن داشته تا همه روزه انواع صندلی های اداری با سلایق خریدار را تولید و روانی بازار کند. با کمی گشت و گذار در بازار مبلمان می توان انواع صندلی مدیریتی با طرحهایی  مانند صندلی سلطنتی ، صندلی اداری لوکس را از بهترین برند صندلی اداری انتخاب و آن راخرید نماید.

فروش صندلی اداری | قیمت گذاری آن در بازار بین المللی

فروش صندلی اداری ارزان قیمت

فروش صندلی اداری ارزان قیمتصندلی اداری ارزان ممکن است برای هر شرکت یا سازمانی مورد نیاز باشد. مسلما قیمت صندلی اداری یکی از نکات اصلی در انتخاب صندلی اداری ارزان مورد نظر است. ممکن است در این راه کیفیت مد نظر خریدار قرار نگیرد، ولی مسلما به دوام و کیفیت آن نیز توجه خواهد کرد. در این راستا برای تهیه چنین مبلمانی که قیمت عامل تعیین کننده است، مطمعنا کیفیت تا حدودی به فراموشی سپرده می شود. با این حال با کمی گشت و گذار می توانید با قیمت مناسبی صندلی اداری مد نظر خود را  از فروشندگان خریداری کنید.یکی از روش های جالب برای پیدا کردن مکان های فروش صندلی اداری ارزان قیمت مراجعه به فروشگاه های اینترنتی در سراسر کشور و ثبت سفارش است.

با توجه به ویژگی های ذکر شده می توانید بهترین صندلی اداری را بشناسید و انتخاب کنید.خرید صندلی اداری از فروشگاه های معتبر و با کیفیت همواره از چالش های مدیران کسب و کار ها بوده است.شما می توانید با خرید اینترنتی صندلی اداری و مقایسه مدل های مختلف صندلی می توانید با بهترین قیمت صندلی مدریتی مورد نظرتان را به صورت اینترنتی خریداری کنید .

قیمت گذاری صندلی اداری در بازار بین المللی

قیمت گذاری صندلی اداری در بازار بین المللینحوه قیمت گذاری صندلی اداری در بازار بین المللی هزینه های مستقیم و غیر مستقیم تولید موثر برقیمت صندلی در فرآیند قیمت گذاری هر محصول بسیاری از عوامل دخیل هستند که در ذیل به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت

 • هزینه های مستقیم:

این هزینه ها شامل هزینه هایی هستند که به طور مستقیم بر تولید محصول اثر میگذارند.هزینه مواد اولیه و تولید که صرف ساخت یک محصول میشود و همچنین نیروی کاری که جهت ساخت آن به کارگرفته میشوند همگی عوامل تاثیر گذار بر قیمت و هزینه ای مستقیم تولید یک صندلی هستند.البته در صنعت مبلمان انجام کار به دست نیروی معمولی یا نیروی متخصص که کار تمیز یا کاری معمولی تحویل میدهند نیز در قیمت صندلی تاثیر گذار میباشد زیرا دست مزد نیروی متخصص بالاتر میباشد ،مواد اولیه پارچه فوم وابر با کیفیت نیز قیمت بالای دارند

 • هزینه های غیر مستقیم

هزینه های غیر مستقیم به هزینه هایی گفته میشود که بر روی کل شرکت! تولید کننده تاثیرگذار هستند و به تنهایی ومستقیم! بر روی یک محصول خاص تاثیر نمی گذارند.هزینه ای تبلیغات،استهلاک!،هزینه های جاری مجموعه تولیدی،حسابداری و خدمات پس! از فروش و گارانتی و … این بخش ها خدمات و هزینه هایی هستند که! غیرقابل اجتناب بوده و بر قیمت گذاری مبلمان بسیار موثرند.! هزینه های غیر مستقیم می توانند هزینه هایی ثابت و متغیر باشند.قیمت گذاری صندلی در بازار بین المللی عوامل دیگری را نیز شامل میشود که از  متن این موضوع خارج است.

سایت خرید صندلی اداری

سایت خرید صندلی اداریفروشگاه اینترنتی زیادی در کشور وجود دارد که اقدام به خرید و فروش صندلی اداری کردن بعضی از این فروشگاه ها از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور محسوب می شوند، که هدف اصلی آن ها ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای تمام مشتریان می باشد. در این بخش از فروشگاها ،امکان خرید آنلاین انواع صندلی اداری برندهای معتبر بازار با بهترین قیمت ممکن برای مشتریان فراهم ساخته اند. تمامی صندلی های اداری در بیشتر این سایت ها دارای گارانتی اصلی شرکتی بوده و همانطور که مشاهده می فرمائید تنوع موجودی مبلمان اداری ها نسبت به تمام فروشگاه های در سطح شهر بالاتر می باشد، بدین منظور و جهت سهولت در خرید شما به راحتی امکان فیلترینگ محصولات جهت دسترسی سریعتر به محصول مورد نظر و حتی امکان مقایسه صندلی اداری های مختلف را دارا  در این سایت ها دارا می باشید .

شرکت طراحی و تولید صندلی اداری

شرکت طراحی و تولید صندلی اداری شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید صندلی اداری در کشور فعالیت می‌کنند که بهترین صندلی ایرانی را به بازارهای داخلی، و همچنین صندلی صادراتی با کیفیت عالی را به بازارهای اروپایی و آسیایی صادر می کند. از مهم‌ترین کارهایی که این شرکت ها انجام می دهند پخش صندلی اداری و عرضه صندلی اداری به شهرهای بزرگ و کوچک و همچنین صادر کننده صندلی اداری به کشورهای دیگر بیان شده می باشند. با کمی گشت و گذار می توان صندلی  اداری دست دوم  و یا صندلی اداری نصف قیمت را از این شرکتها خریداری نمود.  شرکت بافکو و اروند و … همچنان از بزرگترین و موفقترین مجموعه های فعال در زمینه تولید، واردات و تامین تجهیزات مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی در میان کشورهای پیرامون خلیج فارس می باشد. 

صادرات صندلی اداری به کشور های همسایه

صادرات صندلی اداری به کشور های همسایهبا نگاهی به روند ارزش صادرات و واردات مبلمان از جمله صندلی طی ده سال گذشته به خوبی موید این واقعیت است که هرچند صنعت مبلمان کشور چند سالی است که به اذعان متخصصان و تجار خارجی مبلمان به توان تولید و عرضه محصولات برخوردار از کیفیت و قیمت رقابتی دست یافته، اما همچنان جذابیت بازار داخلی برای تولیدکنندگان مانع از توجه جدی، هدفمند و برنامه‌ریزی شده به امر صادرات است.

کشورهای عراق ، قزاقستان ، آذربایجان ، ارمنستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، افغانستان و همچنین حوزه خلیج‌ فارس و اروپا به ترتیب کشورهای هدف صادراتی هستند. صادرکنندگان مبلمان ایران با برنامه ریزی 5 ساله قصد دارند تا صادرات این صنعت را توسعه دهند و با تأسیس 11 فروشگاه مبلمان ایرانی در کشورهای هدف صادراتی مانند روسیه ، اوکراین ، کشورهای همسایه و نیز کشورهای CIS به منظور توسعه این صنعت پرداخته شده است. صنعت مبلمان کشور از مزیت‌های خوبی برخوردار می باشد و با برنامه ‌ریزی دقیق تولید کنندگان و صادرکنند گان این صنعت ، می‌توان علاوه بر صادرات به بازارهای مبل منطقه به بازارهای اتحادیه‌ی اروپا هم مبلمان ایرانی را صادر کرد. 

برترین برند های صندلی ایرانی در بازار

برترین برند های صندلی ایرانی در بازارصندلی اداری از دو جهت بر عملکرد بهتر افراد در محیط کار تأثیر می‌گذارند؛ نخست زیبایی و دیگر راحتی. آیا صندلی اداری شما سبب می‌شود که محل کارتان حرفه‌ای و زیبا جلوه کند یا یکنواخت و خسته‌کننده .اگر شما بعنوان یک شرکت و یا کسی که دارای کسب و کار میباشد در حال ایجاد یک دفتر کار جدید یا پیاده سازی دکوراسیون اداری جدید برای محیط کار خود میباشید در هنگام انتخاب صندلی اداری مورد نیازتان باید خیلی از عوامل را در نظر بگیرید و یکی از مهمترین این عوامل شناخت بهترین برند صندلی و مبلمان اداری میباشد.برتیرین برندهای صندلی ایرانی در بازار عبارتند از:

  • نشیمن Neshiman
  • زییین Zeeen
  • فوم مبل هنر FoamMeubleHonar
  • رست Rost
  • هشتی Hashti.co
  • فیلون Filon
  • لاسیلیا Lasilia
  • گالری پارسا  Gallery Parsa
  • فاما Fama
  • مبل الدرادو Elderado

  نمایندگی پخش صندلی اداری در تهران

  نمایندگی پخش صندلی اداری در تهراندر مجموع تفاوتی نمی کند که به دنبال خرید انواع مبل اداری هستید یا خرید صندلی اداری و حتی میز اداری. با وجود تنوع بی حد نمونه های موجود در هر کدام از انواع مبلمان اداری، هیچ بعید نیست که با مشكل در انتخاب مبلمان مناسب مواجه شوید.مهم تر از همه اینها پیدا کردن نمایندگی پخش صندلی اداری در تهران برای پایتخت نشینان است، انتخابی كه در صورت خرید در تیراژ بالا برای تجهیز سازمانی قطعا همراه با حساسیت نیز خواهد بود. همچنین باید توجه داشته باشید که مکان هایی در تهران وجود دارند که با عنوان راسته مبل شناخته می شوند که فروشندگان این راستا ها به عرضه و پخش صندلی و انواع دیگر از مبلمان اداری در این مکان مشغول هستند.تعداد نمایندگی هایی که در تهران در زمینه پخش صندلی فعالیت می کنند نسبت به دیگر شهرا بیشتر است و به راحتی می توان مدل مخصوص صندلی که دوست دارید را در این نمایندگی ها پیدا کرد.

  مزایا و معایب صندلی اداری

  مزایا و معایب صندلی ادارییكی از مهمترین بخش های انواع مبلمان و صندلی اداری، رویه آنهاست. رویه، با توجه به تماس مستقیم با بدن كاربر، تاثیری كاملا مستقیم از جانب محصول بر روی افراد خواهد داشت. متداول ترین انواع رویه صندلی و مبل اداری، دو خانواده چرم و پارچه هستند كه در سال های اخیر، یك نوع رویه دیگر به نام مش نیز به جمع آنها اضافه شده است. هركدام از انواع صندلی چرمی و صندلی پارچه ای مزایا و معایبی دارند؛ مثلا صندلی با روكش چرم قابلیت نظافت خوبی دارد اما در استفاده طولانی مدت موجب تعریق کاربر خواهد شد. البته رویه چرمی برای مبل اداری از جلوه بهتری برخوردار است و باعث می شود تا دکوراسیون اداری شما مجلل به نظر برسد. از طرفی در صندلی و مبل با رویه پارچه ای، جریان هوا در محل تماس بدن كاربر با صندلی و مبل بهتر خواهد بود اما امكان آسیب دیدگی آن بیشتر است. رویه مش، با دارا بودن بافت توری و خاصیت ارتجاعی بالا، علاوه بر اینكه راحتی بسیار خوبی دارد، از تعریق كاربر در هنگام نشستن بر روی صندلی جلوگیری خواهد كرد و در ضمن، دوام بالایی نیز دارد. در هنگام انتخاب مبل اداری، همچنین باید به متریال ساختاری آن توجه کنید تا به استحکام آن برای استفاده مداوم در طی چندین سال اطمینان داشته باشید.

  بهترین عمده فروشان صندلی در تهران

  بهترین عمده فروشان صندلی در تهرانمراكز خريد اصلي تهران معمولا در مركز شهر تهران قرار دارند كه اصطلاحا به اين منطقه بازار گفته ميشود،خيابان ملت تهران منطقه ای است كه بعنوان مرکز خرید مبلمان ،صندلی شناخته ميشود،مراكز خريد عموما به مكانی اطلاق ميشود كه فروشگاه هايی از يك رده صنفی در يك مكان كالاهای خود را عرضه ميكنند،مركز خريد  صندلی در تهران یكی از اين صنوف است كه در هر شهر دیگری نیز وجود دارد. معمولا در این مکان ها می توان این نوع از کالا را به صورت عمده خریداری نمود حتی می توان انواع طرح و رنگ و شکل صندلی را در این مکان پیدا کرد.این مکان ها یکی از بهترین عمده فروشان صندلی در تهران را دور خود جمع کرده است تا مشتریان به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

  توزیع و پخش صندلی اداری در سراسر کشور

  توزیع و پخش صندلی اداری در سراسر کشوردر شهرهای بزرگی همچون تهران، تبریزو یا مشهد و اصفهان تولیدی های بزرگی در زمینه تولید صندلی در حال فعالیت هستند که بیش از 90 درصد از نیاز کشور به صندلی اداری توسط این تولیدها برآورده می شود .این تولیدی ها توزیع و پخش صندلی اداری در سراسر کشور را برعهده دارند حتی در برخی مواقع با توجه به کیفیت کار این کارخانه ها شده که به کشورهای همسایه و اروپایی محصولات خود را صادر کنند.برای دسترسی به معتبرترین تولیدی صندلی در کشور حتما به نمایندگی آن مراجعه و محصول مورد نیاز خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه  و با قیمتی ارزان خریداری کنید.

  سفارش صندلی اداری به قیمت تولید

  سفارش صندلی اداری به قیمت تولید محصولات تولیدی بیشتر شرکت ها بر اساس استانداردها روز و متناسب با بودجه های مختلف افراد طراحی و ساخته می شود. بیشتر این شرکت ها در سبد محصولات تولیدی خود هم صندلی اداری ارزان مناسب را دارند و هم صندلی اداری لوکس و گران قیمت را. اما بیشتر تولیدی هایی که در این زمینه فعالیت می کنند سعی کرده اند که محصولات خود را بر اساس بودجه افراد نیز تقسیم بندی کنند . شما می توانید برای سفارش صندلی اداری به قیمت تولید آن را بدون واسطه و از فروشگاه های اینترنتی سفارش دهید.

  عرضه مستقیم صندلی اداری به سراسر کشور

  عرضه مستقیم صندلی اداری به سراسر کشور کارخانجات زیادی در کشور وجود دارد که عرضه کننده انواع صندلی اداری با کیفیت بسیار بالا در سراسر کشور میباشد . با توجه به اهمیت بعضی از فضا ها یک اداره مثلا اتاق مدیریت در یک مجموعه ، شرکت یا سازمان ، کارخانجات زیادی طراحی و تولید صندلی اداری را در راس کار خود قرار داده است . ارسال تمامی صندلی های اداری به سراسر کشور کاملا رایگان میباشد و مشتری تنها هزینه درج شده را پرداخت مینماید .خرید انواع صندلی مانند صندلی اداری اروند از مبدا اصلی می تواند سود خوبی را به همراه داشته باشد در مطالبی که گذشت به عناوین زیر اشاره شد:

  • شرکت تولیدی صندلی اداری
  • قیمت عمده صندلی اداری
  • شرکت توزیع صندلی اداری
  • خریدار صندلی اداری
  جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
  مشاور و کارشناس فروش: رحمانی
  راه های ارتباطی:
  شماره موبایل: 09123677426

  مطلب پیشنهادی

  قیمت صندلی اداری ارزان در تهران

   همانطور که می دانید چرخه هر کشوری از چندین بخش تشکیل شده است که بخش های خدماتی یکی از مهم ترین قسمت های این چرخه هستند و نقش زیادی در توسعه یافتن یک کشور

  ۷ دیدگاه

  1. Good day! tableandchair.ir

   We offer

   Sending your commercial offer through the Contact us form which can be found on the sites in the contact section. Contact form are filled in by our program and the captcha is solved. The superiority of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique increases the probability that your message will be open.

   Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

   The cost of one million messages 49 USD

   FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

   This message is automatically generated to use our contacts for communication.

   Contact us.
   Telegram – @FeedbackFormEU
   Skype FeedbackForm2019
   Email – FeedbackForm@make-success.com
   WhatsApp – +44 7598 509161

  2. We buy all crypto currencies at good rate, with reasonable commission between sellers and the mandates.

   Contact us with the informations below if you are or have a potential seller.

   Tel: +353 1 4378345
   Fax: +353 1 6865354
   Email: edwardm@lioncourtcrypto.com

   Thank you,
   Crypto currencies Purchase Department,
   Edward Molina.

  3. Je recherche un partenaire pour lancer mon site de telechargement numerique.

   C’est une plateforme de telechargements de produits numeriques que vous pouvez visiter en suivant ce lien : http://bit.ly/2H7dkPq

   C’est un secteur sans grosse concurrence avec un fort potentiel financier, car les vendeurs s’inscrivent gratuitement et le site reverse le gain а vendeur moins un % qui reste а definir. (entre 5 et 15% ).

   Quand le site tournera, les pourcentages representeront de tres bons gains mensuels.

   Vous pouvez aussi placer des produits en telechargement pour les vendre sans commission. C’est Gratuit avant le lancement.

   Je suis а votre ecoute pour tout besoin d’informations.

  4. Good day,

   My name is Anthony Russell, a UK registered private Investment Manager .

   We seek individuals with Financial Management knowledge that are capable of handling investment portfolio and management from private investors. If you have fund management abilities, credible projects in need of loan, JV or existing businesses that requires expansion we will be delighted to work with you on a minimal ROI .

   Details will be provided on hearing back from you with your business executive summary via my direct email : anthonyrusselll329@gmail.com

   Kind Regards,

   Anthony Russell
   Managing Partner
   Tel Line: +447440934350

  5. Be part of our 5-day interactive training seminar to be held at The Capital 20 West Hotel Sandton, South Africa
   And The Jood Hotel in Dubai, UAE.
   Courses to be covered:
   Social Media Master class, International Diplomatic Protocol & Etiquette, Management Skills For EAs, PAs & Admin Professionals, Advanced Executive PA Masterclass, The Effective Leader Master class, Strategic Talent Management For HR Professionals, Project Management Proposal, Logistic and Supply Chain Fundamentals, Certificate in Public Relations, Ethical Marketing, Certificate in Negotiation Skills.
   Contact us to get the full brochures on info@pgtrainingprogrammes.co.za.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.