مزایای سلامتی صندلی های ارگونومیک

یک کارمند اداری یا دانشجوی معمولی می تواند تا 8 ساعت در روز را پشت میز خود بنشیند. نشستن در واقع فشار و فشار زیادی بر بدن وارد می کند و می تواند منجر به تعدادی از عوارض جدی سلامتی از جمله بیماری قلبی، دیابت و ترومبوز ورید عمقی (DVT) شود.

در حالی که بسیاری از مردم بر این باورند که شکایت از درد و درد پس از یک روز طولانی نشستن پشت میز، داشتن صندلی نامناسب یا میز نامناسب اغلب مقصر است!

در حالت ایده‌آل، باید بتوانید با هر دو پا صاف روی زمین، زانوها و باسن موازی بنشینید و برای حمایت از وضعیت بهینه، حداقل فشار را در پشت ران‌ها فشار دهید.

صندلی ارگونومیک می تواند با ارائه پشتیبانی مناسب و بهبود راحتی به کاهش شدید استرس وارد شده بر بدن شما کمک کند. صندلی‌های ارگونومیک دیگر همانند میز روستیک مدرن یک کالای لوکس نیستند، بلکه برای سلامت و تندرستی کلی یک کارمند یا دانش‌آموز ضروری هستند.

به همین دلیل است که باید در اسرع وقت صندلی های محل کار یا موسسه آموزشی خود را ارتقا دهید:

1) پشتیبانی از وضعیت بدن

صندلی‌های سنتی می‌توانند به ستون فقرات شما فشار بیاورند و در طول زمان می‌توانند منجر به وضعیت بد بدن شوند و در عین حال مستعد ابتلا به آسیب‌های کمر را افزایش دهند. صندلی‌های ارگونومیک کاملاً قابل تنظیم هستند تا با قد و محل کار شما هماهنگ شوند و اطمینان حاصل کنند که شما در وضعیت نشستن صحیح خود باقی می‌مانید.

2) به کمردرد کمک می کند

کمردرد یکی از دلایل اصلی غیبت از کار در استرالیا است. صندلی های ارگونومیک به همراه میز روستیک چوبی دارای یک تکیه گاه هستند که برای حمایت از انحنای طبیعی ستون فقرات شما طراحی شده است. پشتی نیز بلندتر است تا از کل پشت پشتیبانی کند.

3) درد گردن را کاهش می دهد

کارکنان اداری اغلب از سفتی در ناحیه گردن و شانه شکایت دارند. این می تواند منجر به عوارضی مانند اسپوندیلوز – از بین رفتن پوشش غضروفی در مهره های فرد شود. صندلی‌های ارگونومیک ممکن است دارای یک پشتی سر برای پشتیبانی از سر و گردن نیز باشند.

4) فشار لگن را کاهش می دهد

یک صندلی سخت می تواند فشار غیرضروری به باسن شما وارد کند. صندلی های ارگونومیک دارای بالشتک و عمق کافی برای کمک به حمایت از لگن و کاهش این استرس و فشار هستند.

مبلمان اداری جوان

5) بهبود گردش خون

یکی دیگر از مزایای اصلی صندلی های ارگونومیک، تأثیر مثبت آنها بر جریان خون است. تنظیم صندلی در زاویه 90 درجه باعث گردش مناسب در پاها می شود. گردش خون خوب از تورم یا بی حس شدن پاهای شما جلوگیری می کند.

6) بهره وری را افزایش می دهد

صندلی‌های راحت و حمایت‌کننده منجر به کارکنان یا دانش‌آموزان شاد و سالم می‌شوند که کمتر حواسشان پرت می‌شود یا از درد و درد رنج می‌برند که ممکن است باعث غیبت شود. در نتیجه، معرفی صندلی های ارگونومیک شاهد افزایش بهره وری و کیفیت کار بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما