مزایای صندلی های اداری بدون چرخ

مدتی است که به نظر می رسد صندلی های اداری چرخ دار بر بازار مسلط هستند. اگر به دفتر کار خود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که اکثر (اگر نه همه) صندلی ها دارای چرخ هستند. مسلما داشتن چرخ روی صندلی اداری و صندلی طبی مطالعه مزایای زیادی دارد و انجام مسابقه صندلی اداری می تواند فوق العاده سرگرم کننده باشد. اما آیا تا به حال به مزایای استفاده از صندلی های اداری بدون چرخ فکر کرده اید؟

در این پست در مورد مزایا و معایب صندلی های چرخدار و غیر چرخدار صحبت خواهیم کرد و جایگزین دیگری را به شما معرفی خواهیم کرد: صندلی هایی با سرسره های اختیاری.

صندلی کنفرانسی تیراژه مدل 1000C | خرید صندلی کنفرانسی تیراژه | صندلی کنفرانسی

صندلی اداری چرخ دار
صندلی های اداری چرخدار به دلیل مزایای زیر بسیار محبوب هستند:

آنها دارای مکانیزم چرخشی هستند که آنها را بسیار متحرک می کند.
آنها در طیف گسترده ای از مدل ها عرضه می شوند.
آنها دارای صندلی ها و دسته های قابل تنظیم ارتفاع هستند.

صندلی اداری بدون چرخ
با تعداد بسیار زیادی از مدل‌های صندلی چرخدار و مبلمان اداری نیلپر، ممکن است تعجب کنید که چرا باید یکی از صندلی‌های بدون چرخ را خریداری کرد. خوب، صندلی های اداری بدون چرخ مزایای زیر را دارند:

آنها به طور کلی در مقایسه با مدل های چرخ دار ارزان تر هستند (از جمله مدل های با کیفیت بالا).
آنها ساده تر و آسان تر برای جمع آوری هستند.
آنها دارای حفاظ های کف هستند و حتی با کف های سخت نیز به خوبی کار می کنند.
آنها به وضوح برای دفاتر با کف چوبی یا اگر میز و صندلی روی یک سکو یا بالابر قرار می گیرند، انتخاب بهتری هستند.
آنها در دفاتر خانگی بهتر به نظر می رسند.

قیمت و خرید صندلی اداری بدون دسته ایکیا مدل LILLHOJDEN رنگ مشکی

صندلی های اداری با گلاید
انتخاب بین صندلی های اداری با یا بدون چرخ معمولاً تحت تأثیر بودجه فرد و همچنین ویژگی هایی است که می خواهید در اولویت قرار دهید. با این حال، آیا می دانستید که در واقع انتخاب سومی دارید؟

صندلی های آرتیل با سرسره های اختیاری حتی برای کف های سخت یا چوبی نیز مناسب هستند. آنها همچنین دارای تمام ویژگی های راحتی مورد نظر شما در یک صندلی اداری هستند، از جمله ویژگی چرخشی و ارتفاع صندلی و زیر دستی قابل تنظیم.

ما انتخاب های مختلفی را از نظر اندازه صندلی، پارچه مخمل کالیفرنیا و تنوع رنگ به کاربران ارائه می دهیم. ما همچنین می توانیم بالابر گاز را تنظیم کرده و فوم اضافی صندلی را بر اساس نیاز شما به هر یک از این مدل های صندلی نصب کنیم. همچنین برخی از مدل‌ها وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانیم ویژگی پشتیبانی هوای کمر یا نوار پشتی را اضافه کنیم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.