مزایای مبلمان اداری ارگونومیک

آیا می دانستید که کارمندان روزانه در سراسر کشور حداقل 8 ساعت در روز را پشت میز خود می نشینند؟ به همین دلیل، تعداد فزاینده‌ای از شکایات آسیب ناشی از کار و کاهش شدید گزارش‌های مربوط به سلامتی و شادی در محل کار وجود دارد. شما به عنوان یک کارفرما در مورد این همه گیری کارکنان چه کاری می توانید انجام دهید؟

یک راه حل ساده سرمایه گذاری در مبلمان اداری ارگونومیک است. مبلمان اداری ارگونومیک مبلمانی است که از طریق طراحی نوآورانه و راحتی از وضعیت بدنی خوب و رفاه کارکنان پشتیبانی می کند. در زیر بخوانید تا با مزایای مبلمان اداری ارگونومیک و نحوه استفاده از آن برای ایجاد فضای کاری شادتر و سالم تر آشنا شوید.

مبلمان اداری ارگونومیک مانند صندلی ها، میز روستیک مدرن  ایستاده و صفحه کلیدهای پشتیبانی برای حمایت از کارمندان در حین کار طراحی شده اند. وقتی کارگران خمیده نیستند یا روی تجهیزاتی کار نمی کنند که وضعیت و فرم آنها را بدتر می کند، ممکن است درد را کاهش دهند. مبلمان ارگونومیک برای تثبیت وضعیت کارمندان، تنظیم مجدد ستون فقرات، جلوگیری از آرتروز و کاهش تعداد آسیب‌های ناشی از کار به طور کلی کار می‌کند. درد را کاهش می دهد

بهره وری را افزایش می دهد
هنگامی که کارمندان درد کمتری دارند، احتمال افزایش بهره وری بیشتر است. کارمندانی که از سلامت خوبی برخوردار هستند، حواس پرتی کمتری خواهند داشت تا آنها را از بهترین عملکرد خود و ایجاد کار با کیفیت بالا باز دارد. همچنین، از آنجایی که مبلمان اداری ارگونومیک توانایی کاهش صدمات ناشی از کار را دارند، به این معنی است که کارمندان شما زمان کمتری را به دلیل بیماری و جراحت دور از کار و زمان بیشتری را در دفتر می گذرانند.

راهنمای خرید صندلی اداری ؛ ۶ نکته مهم که قبل از خرید باید بدانید - درجه

سلامتی کارکنان را بهبود می بخشد
آخرین مزیت مبلمان اداری ارگونومیک و میز روستیک چوبی توانایی آن در بهبود سلامت کارکنان است. سلامتی کارکنان فقط به وجود جسمانی کارگران نیست، بلکه سلامت روانی نیز دارد. هنگامی که از طریق مبلمان اداری ارگونومیک روی سلامت و سلامت کارکنان خود سرمایه گذاری می کنید، به آنها پیامی ارسال می کنید که به آنها اهمیت می دهید. کارمندانی که احساس می‌کنند کارفرمایان به آنها اهمیت می‌دهند و با احترام با آنها رفتار می‌کنند، میزان بیشتری از شادی و رفاه در محل کار را گزارش می‌کنند.

اگر می خواهید سلامت کلی کارکنان خود را بهبود بخشید و بهره وری را در دفتر افزایش دهید، مبلمان اداری ارگونومیک ممکن است راه حلی برای شما باشد. برای راه‌های بیشتری که می‌توانید فضای کاری خود را بهبود ببخشید، پست وبلاگ ما «یاد بگیرید چگونه یک محل کار انعطاف‌پذیر ایجاد کنید» را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.