مزایای مبلمان اداری مدرن

امروزه بسیاری از افراد در شرکت های خصوصی و یا دولتی مشغول به فعالیت هستند و بیشتر آن ها ساعت ها بر روی صندلی می نشینند و استاندارد بودن مبل اداری بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. در این مقاله می خواهیم فواید مبل اداری بر سلامتی را برای شما بیان نماییم.
تحقیقات نشان می دهد که نشستن طولانی مدت می تواند برای سلامتی و تندرستی ما مضر باشد. بنابراین، روند ایستادن در حالی که کار می کند در چند سال گذشته رو به افزایش بوده است، اما حتی ایستادن برای مدت طولانی می تواند آسیب زا باشد.

راه حل؟ ایجاد یک محیط کاری در خانه یا اداره با مبلمان اداری جوان فعال مدرن که باعث افزایش فعالیت و نشاط در حین کار می شود.در حالی که می توانید بیرون بروید و برای خود یک میز تردمیل تهیه کنید، یک محل کار فعال لزوماً به معنای حرکت مداوم نیست. بهتر است فضای کاری شما مجهز به مبلمان اداری مدرنی باشد که فعالیت ملایمی را که می تواند در طول روز ادامه دهد، به جای ایستادن یا راه رفتن مداوم، ترویج می کند. حرکت کمی اینجا و آنجا در حین کار به سلامت کلی، رفاه و بهره وری شما کمک می کند.

فضای کار ثابت خود را به مرکزی برای فعالیت تبدیل کنید، که خلاقیت و سلامتی شما را تحریک می کند. با استراحت‌های فعال در طول روز برای تحرک و ایجاد تعادل بین نشستن و ایستادن، بلند شدن و حرکت کردن خطر آسیب دیدگی شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و در عین حال به سلامتی شما نیز کمک می‌کند.
فقط دو ساعت ایستادن در طول روز می تواند به شما کمک کند 340 کالری اضافی در روز بسوزانید. حتی با ایستادن به مدت 15 دقیقه در هر ساعت می‌تواند به میزان زیادی بدن و ذهن را تقویت کند. میز نشستن، مانند میز قابل تنظیم ارتفاع شناور از Humanscale، به شما این آزادی را می دهد که به راحتی بین حالت نشسته به حالت ایستاده حرکت کنید.

میز روستیک مدرن

در حالی که ممکن است به نظر برسد که یک فضای کاری فعال فقط یک مد گذرا است، اما واقعیت این است که انسان ها برای سالم ماندن باید در طول روز فعال باشند. گنجاندن ابزارهای مختلف و گزینه‌های فعال مبلمان اداری مدرن در فضای کاری شما، انعطاف‌پذیری و راحتی لازم برای فعال ماندن را به شما می‌دهد. گنجاندن یک میز روستیک چوبی نشستن/ایستادن در کنار یک صندلی ارگونومیک، و حتی یک گزینه صندلی فعال دوم مانند صندلی عمودی کانونی یا صندلی بالو، گزینه هایی را برای حرکت در طول روز کاری در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.