مزیت میز ناهارخوری

میز ناهارخوری از دیرباز یکی از مهم ترین ویژگی های خانه بوده است، اما با تغییر عادات غذاخوری ما در طول سال ها، آیا عاشق آن شده ایم؟ مطالعه‌ای که اخیراً توسط Furniture Village در مورد عادات غذاخوری انجام شد، نشان داد که در حالی که عادات غذایی مردم با گذشت سال‌ها تغییر کرده است، بیش از نیمی از بریتانیایی‌ها (58 درصد) هنوز احساس می‌کنند که خوردن وعده‌های غذایی دور میز ناهارخوری برای خانواده و دوستان مهم است.

1.میز مردم را دور هم جمع می کند
به گفته دکتر رینی سینگ، درمانگر خانواده، “خانواده هایی که با هم دور میز ناهارخوری غذا می خورند، احتمالاً به هم نزدیک تر هستند.” اگرچه ممکن است همیشه انجام این کار ممکن نباشد، تلاش برای تعیین زمان برای این امر می‌تواند به کودکان و جوانان کمک کند تا هم الگوهای تغذیه سالم و هم الگوهای ارتباطی را ایجاد کنند، همچنین می‌تواند به والدین کمک کند زمانی را بیابند که بتوانند از آن استفاده کنند. استرس های روزشان را دارند و با آرامش با یکدیگر و فرزندانشان صحبت می کنند.»

2. مردم انتخاب های غذایی بهتری انجام می دهند

خوردن یک وعده غذایی سریع یا در حال حرکت می تواند ما را در برابر انتخاب های غذایی ناسالم “آسیب پذیر” کند. همانطور که سامانتا پاجت، درمانگر تغذیه ثبت شده، خاطرنشان می‌کند، «افراد تمایل بیشتری به خوردن غذاهای متعادل از نظر تغذیه روی میز ناهار خوری دارند، زیرا میز ناهارخوری همانند مبلمان اداری جوان نقطه کانونی را فراهم می‌کند… [این] افراد را تشویق می‌کند تا به آنچه، چه زمانی و چگونه می‌خورند توجه بیشتری داشته باشند.

3. می تواند نظم را به یک روز پر هرج و مرج بازگرداند

پنجاه و یک درصد از بریتانیایی ها اذعان دارند که به دلیل مشغله های زیاد، به طور منظم دور میز ناهارخوری و میز روستیک چوبی غذا نمی خورند، اما نشستن منظم دور میز می تواند یکی از جنبه های یک روز پرمشغله باشد که در واقع کنترل آن را دارید. پیدا کردن زمان برای استراحت و استراحت می تواند به راحتی با نشستن دور میز، صرف غذا و بحث در مورد چیزهایی غیر از کار شروع شود. از طرف دیگر، همانطور که دکتر لوسیا جیومبینی بیان می کند

میز روستیک مدرن

4. اجازه می دهد تا زمانی را از همه صفحه ها دور کنید و لحظه ای از “واقعیت”

بر کسی پوشیده نیست که در عصری که فناوری در خط مقدم زندگی اکثر مردم قرار دارد، بسیاری از آنها خود را در تمام ساعات شبانه روز به صفحه نمایش خود می‌چسبند. دکتر رینی سینگ توصیه می‌کند که مناطق آزاد دیجیتالی را در زمان صرف غذا اعمال کنید و حداقل یک بار در روز به عنوان یک خانواده غذا بخورید و صحبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.