میز غذاخوری 8 نفره دست دوم

میز غذاخوری 8 نفره دست دوم در مکان های زیادی موجود می باشد و به فروش می رسد، خیلی خوب است که میز دست دوم به فروش می رسد بلکه بسیاری از خانواده ها توان خرید میز غذاخوری به صورت نو و آکبند را ندارند و فروش این میز های غذاخوری دست دوم می‌تواند فروش خوبی را داشته باشد و به منزل دیگران تغییر دکوراسیون خوبی بدهد. گرچه که خرید میز دست دوم در این روزها فروشش بسیار بیشتر از میز نو و آکبند می باشد و بسیار پرطرفدار است.

میز غذاخوری 8 نفره دست دوم

میز غذاخوری 8 نفره

همه ما دیده ایم و می‌دانیم که میزهایی وجود دارد که در اندازه و ابعاد خاص و متفاوت و مختلف وجود دارد ، به عنوان مثال : میز چوبی ، میز شیشه ای و … در اندازه های مختلف و سایز های مختلف و به اندازه نفرات مختلف موجود می باشد .

این وسیله به اندازه نفرات مختلفی موجود می باشد ، مثلا در اندازه های ۲ نفره ، ۳ الی ۴ نفره ، ۵ الی ۶ نفره و ۸ الی ۱۲ نفره موجود می باشد مردم برای جهیزیه معمولا از ۲ نفره یا ۴ نفره بیشتر استفاده و خرید می کنند اما بعدها با تشکیل خانواده و فرزند تعداد های بالاتری را خرید می‌کنند به خصوص ۸ نفره که بسیار در خانواده های پر جمعیت پرفروش می باشند .

میز غذا خوری با جنس های مختلفی وجود دارد: شیشه ای و چوبی، رنگ های مختلف: قهوه ای، مشکی، کرمی، آجری و … رنگ های مختلف بسیار تنوع بالاست این محصول هرساله طرفداران زیادی دارد و در طی یکسال فروش زیادی پیش می رود. این میز ها در مدل هایی که وجود دارد و ساخته می‌شود هم نیز متنوع است .

به عنوان مثال میز های هارمونیک، کلاسیک، مدرن، ساده و… بسیاری دیگر وجود دارد که مردم می توانند با توجه به سلیقه خود آن را خریداری کنند ‌دقیقا همان مدلی که دوستش دارند .

قیمت میز غذاخوری 8 نفره

قیمت میز غذاخوری 8 نفره نمی‌توانیم در این مطلب قیمت معین و مشخص و دقیقی در رابطه با میز غذاخوری به اطلاع خریداران برسانیم اما می‌توانیم قیمت حدودی در رابطه با این محصول، ارائه دهیم.

البته که باید گفته شود همه چیز یعنی همه محصولات در قیمت گذاری بسته به یکسری شاخص ها و دارا بودن شاخص های قیمت گذاری و … تعیین می‌شوند و با توجه به داشتن یا نداشتن کدام یک از شاخص ها برای هر محصولی قیمت گذاری می‌شود. شاخص هایی که در قیمت گذاری این محصول بسیار موثر هستند شامل : کیفیت ، جنس محصول ، برند محصول، عمر محصول و رنگ و نوع و مدل و … بسیار موثر می باشد، حال با توجه به اینکه یک میز غذا خوری از کدام یک از این شرایط گفته شده را دارا باشد قیمت گذاری برایش تعیین می‌شود و بعد به فروش می رسد .

قیمت یک میز غذا خوری۸ نفره به علاوه صندلی هایش حدوداً از مبالغ متفاوتی برخوردار می باشد و همه چیز بستگی به عوامل دارد ، این مبلغ برای میز ۸ نفره آکبند ارائه شده و باید در نظر داشت که میز دست دوم قیمت کمتری را در بر دارد . برای مثال می خواهیم قیمت میز دست دوم را هم در این مطلب ارائه دهیم .

قیمت میز غذاخوری ۸ نفره جنس چوبی دست دوم با کیفیت عالی مبلغ متغیر می باشد . جنس چوب از سطح پایین گرفته تا سطح بالا و بسته به تمیزی و مرتب بودن آن قیمت گذاری می‌شود ( بستگی دارد صاحبش چه قدر از آن محصول نگهداری درستی کرده ) .

در رابطه با میز غذا خوری ۸ نفره جنس شیشه ای دست دوم باید گفته شود که قطعا قیمت کمتری نسبت به جنس میز چوبی دارد بلکه میز های چوبی گران تر هستند چون چوب از فلز و شیشه گران تر می باشد و چوب زحمت بیشتری برای تبدیل شدن به میز را توسط نجار کشیده شده است ، پس بنابراین :

قیمت میز غذا خوری ۸ نفره جنس شیشه ای دست دوم با کیفیت عالی به مبلغ متفاوت و بر اساس جنس او می باشد . جنس شیشه و فلز در ساخت صندلی ها از سطح پایین گرفته تا سطح بالا و این مورد هم مانند میز چوبی بستگی به تبحر و نگهداری صاحبش در طول مدتی که از این محصول استفاده و مراقبت می کرده دارد و همگی محصولات بر این اساس است که قیمت گذاری می‌شوند و خریداران به دنبال خرید می آیند و البته که همه دوست دارند با قیمت مناسب و مقرون به صرفه هرچه دوست دارند را خرید و تهیه کنند .

سایز میز غذاخوری 8 نفره

در رابطه با این موضوع طبق خریداران عزیز باید گفته شود که : تمام ویژگی های سایز و ابعاد میز غذاخوری بستگی زیادی دارد به تعداد نشیمن و ابعاد صندلی هایی که دور تا دور میز شما قرار می گیرند دارد . هر فردی برای راحت تر غذا خوردن خود حدوداً به 24 اینج فضا نیاز دارد که این عدد معادل 61 سانتی‌متر می باشد .

پس قطعا این مساله باید در انتخاب ابعاد میز غذاخوری حتما در نظر گرفته شود ، خریداران قبل از خرید میز غذاخوری ابتدا ابعاد و سایز آن فضایی در پذیرایی یا آشپزخانه خود که برای قرار دادن میز ناهار خوری در نظر گرفته اید را ابتدا اندازه گیری کنید و با در نظر گرفتن اینکه چند نفر میخواهند دور میز شما بنشینند قطعا مهم است .

اگر شما اصولا بیشتر اوقات مهمان دارید باید با توجه به آن تعداد مشخص افرادی که احتمالا دور میز شما غذا قرار است بخورند را در تعداد نشیمن میز غذاخوری را تعیین کنید .

سایز میز پس ربطی به عواملی که در بالا گفته شد دارد ، حال درباره اینکه این میز ها چه نوع شکلی دارند بستگی به خریدار دارد اما در شکل‌های دایره ، مربع ، بیضی و یا مستطیلی شکل می باشد و عرض و طول میز ۸ نفره بنا به شکل هندسی که دارد متفاوت می باشد .

قطعا قطر میز غذاخوری نفره گرد : ۲۰۰ سانتی متر می باشد و طول و عرض میز ناهار خوری ۸ نفره مستطیل : ۱۵۰ * ۷۵ سانتی متر می باشد ارتفاع میز غذاخوری باید به اندازه ای باشد تا فضای کافی برای کسانی که عادت دارند حین غذا خوردن زانوهای خود را روی هم انداخته یا جمع کنند وجود داشته باشد ، از طرفی این ارتفاع نباید آنقدر بالا باشد که فرد حین غذا خوردن احساس خفگی کند بلکه همه چیز باید به طور استاندارد و عالی تنظیم شده باشد .

خرید میز غذاخوری 8 نفره

خرید میز غذاخوری 8 نفره لازم به ذکر است که خرید این محصول در روش های حضوری حضوری اینترنتی، مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد و قصد داریم که درباره شان توضیحاتی خواهیم داد .

خرید میز غذاخوری ۸ نفره در مدل ها و سبک های مختلف موجود می باشد که خریداران می توانند بنا به سلیقه خود میز را خریداری کنند .

برای خرید یک میز غذاخوری می توانید به مراکز مختلف سر بزنید و مدل دلخواه خود را پیدا کنید ، همانطور که میدانید این محصول را می‌توان در فروشگاه های مختلف سراسر کشور تهیه کرد و از آن بهره مند شد ، و یا به نجار های متبحر مختلف مراجعه کرد و با سفارش طرحی که مد نظر دارید می‌توانند سفارش شما را در یک بازه زمانی آماده کنند و برایتان بفرستند ، همچنین می‌توان روشی دیگر را انتخاب کرد اینکه به تولیدی های سراسر کشور و فروشگاه های اینترنتی شان از وب سایت مراجعه کنید .

میتوانید برای خرید میز غذاخوری با سایز و مدل های مختلف ، از تمامی مدل هایی که بروز یا کلاسیک می باشند که دوستشان دارید را در وب سایت معتبر ما مشاهده کنید و آن را خرید کنید با قیمت های بسیار مناسب و عالی و کیفیت قطعا صد درصد خوب و تضمینی .

این میز ها درست مثل سایر اسباب و وسایل دیگر مانند مبلمان و غیره در سبک های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و بنابراین میز غذاخوری ۸ نفره اصولا به همان سبک مبلمان و با همان رنگ چوب و پارچه ساخته می شود ، در اصل میز های ناهار خوری ۸ نفره عموما از جنس چوب و یا ام دی اف مقاوم ساخته شده و با لایه ای از مواد ضد آب پوشش داده می شوند ‌. سبک این میزهای ناهار خوری از کلاسیک و سنتی مانند استیل و سلطنتی گرفته تا سبک های مدرن تر و ساده تر از جنس فلزی و حصیری غیره وجود دارد ، صندلی میزهای ناهار خوری ۸ نفره هم سبک های مختلف دارد ، که مدرن ترین و امروزی و شیک ترین آنها مدل های تمام پارچه ، و به های سبک چستر هستند .

برای سفارش این میز های زیبا و خوشگل و عالی میتوانید به وب سایت معتبر و امن ما مراجعه کنید و میز مورد نظر و دلخواه خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌شود .

میز غذاخوری هشت نفره

البته که میز های غذاخوری هشت نفره در رنگ های مختلفی ساخته می شوند همچنین در مدل های مختلف و ابعاد مختلف .

در رابطه با رنگشان باید گفته شود که رنگ های طیف قهوه ای مانند قهوه تیره یا روشن و بلوطی و قهوه ای سوخته بیشترین طرفدار را در بین دیگر رنگ های میز های دیگر دارند . البته همانطور که گفته شد رنگ میز غذاخوری بر اساس رنگ مبلمان منزل و یا کابینت و دیگر وسایل دکوراسیون انتخاب می گردد که با آن ها همخوانی داشته باشد . لایه رویی این میز های ناهار خوری ۸ نفره ساده و یا همراه با شیشه و چوب است و وجود شیشه یعنی میز شیشه ای ظاهر میز ناهار خوری را زیباتر از جنس های دیگر می کند و وزن بیشتری را به خود می گیرد بلکه شیشه ها عموما سنگین تر از چوب هستند .

در رابطه با یکی از انواع مختلف شکل های هندسی میزهای غذا خوری که شامل میز ناهار خوری ۸ نفره گرد است . میز ۸ نفره گرد ظاهری زیبا و چشم نوازی دارد و از همه شکل های دیگر میز ها گرد شیک تر است .میز گرد به خاطر شکل متفاوت و جذابش زیبایی بیشتری را به دکوراسیون منزل و آشپزخانه می دهد اما باید محل قرارگیری آن بسیار مناسب باشد تا ظاهری زشت و بد به خودش نگیرد .در رابطه با منزل سالن های مربع شکل و یا سالن های مستطیلی که عرض زیادی دارند برای قرارگیری میز ناهار خوری ۸ نفره گرد مناسب اند با وجود زیبا بودن این میزها اما یک مشکل مهم در آنها وجود دارد میز غذا خوری ۸ نفره گرد دارای قطر حدود ۱۴۰ سانتی متر است .

قطر زیاد این میز های گرد و زیبا باعث می شود تا دسترسی افراد به ظروف و وسایلی که در مناطق مرکزی میز قرار داده شده است ، سخت شود اما راه حل های آن این است که فرد باید خودش را زیاد به سمت جلوی میز بکشاند تا دستش را به وسط میز بکشاند و یا سعی شود که مرکز میز ظرفی گذاشته نشود و بیشتر در کناره ها گذاشته شود مثلا در هنگام صرف غذا ظروف و مواد غذایی را از مرکز میز دور نگه داشت و یا در مرکز میز با قرار دادن یک گلدان گل زیبا و یا تعدادی جا شمعی همراه با شمع آن محل را پُر کرد . با این وجود هم زیبایی میز ناهار خوری و هم سفره غذای تان بیشتر می شود و هم به اجبار مواد و ظروف غذا را در اطراف قرار می دهید .

میز غذاخوری هشت نفره کلاسیک

میز غذاخوری هشت نفره کلاسیک یکی از مهم‌ترین اصول طراحی دکوراسیون هماهنگی بین سبک وسایل مختلف منزل اکسسوری‌ها و مبلمان منزل عزیزان و خریداران است . شما با داشتن یک خانه با دکوراسیون به سبک مدرن نمی‌توانید مبلمانی به سبک کلاسیک برای منزل خود انتخاب کنید چون اصلا باهم جود در نمی آید . یکی از وسایل منزل که بسیار در دید چشم است میز ناهارخوری است که اغلب افراد به هنگام خرید مبلمان برایش تصمیم می‌گیرند تا مدل و رنگ آن با مبل ها رابطه متقابل داشته باشد .

اگر تصمیم به داشتن خانه‌ای به سبک کلاسیک دارید قطعا می‌توانیم بگوییم که مبلمان و میز ناهار خوری کلاسیک بهترین انتخاب برای منزل شماست یکی از مهم‌ترین اصول طراحی دکوراسیون هماهنگی بین سبک وسایل مختلف منزل ، اکسسوری‌ها و مبلمان منزل است و می‌تواند از بهترین موارد موجود برایتان این باشد .

گرچه باید گفته شود که میزغذاخوری کلاسیک از تزیینات و منبت‌کاری‌های کمتری نسبت به نهارخوری سلطنتی یا استیل استفاده شده و به طور کلی میز غذاخوری کلاسیک ساده‌تر و دارای چوب کمتر وزن کمتر و در نتیجه قیمت بسیار پایین‌تری هم نسبت به مدل ناهار خوری سلطنتی یا استطیل و یا سبک های مدرن و امروزی دارد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.