میز ناهار خوری چوبی با قیمت مناسب

میز ناهار خوری در گوشه خانه یا آشپزخانه قرار دارد که اعضای خانواده در حین خوردن غذا ، دور میز جمع می شوند و از کنار هم بودن لذت می برند. آنها معمولاً میز ناهار خوری را با مبل ها تنظیم می کنند، و آن را با هم می خرند تا خانه یک دست  و زیبا تر به نظر برسد. آراد برندینگ شما را به خواندن ادامه ی این مطلب دعوت می کند.


گذشته از ظاهر میز ناهار خوری، استحکام و دوام آن نکته مهمی است که باید در نظر بگیرید. همچنین اگر جزء افرادی هستید که به طور مداوم دکوراسیون منزل خود را تغییر می دهید، از خریدن میزهای ناهار خوری سنگین خودداری کنید و میزی را انتخاب کنید که به راحتی قابل حمل و جابه جایی باشد. بیشتر میزهای ناهار خوری کف آن ها شیشه ای می باشد، که زیبایی و جلوه خاصی دارند و باعث می شوند فضای اطراف آن بزرگتر شود.

میز ناهار خوری چوبی

مجموعه و فروشگاه های مختلفی وجود دارند که انواع میز ناهار خوری چوبی را به فروش می رسانند. سایتهای مختلفی هستند که روی فروش عمده این محصول کار کرده و به فروش می رسانند که می توان از این طریق نیز اقدام کرد.

میز ناهار خوری چوبی

نمونه دیگر از این محصول میز ناهار خوری گرد می باشد این محصول برای مکانهای مربع کاربرد بیشتری داشته و کمتر فضا را اشغال می کند به همین دلیل کسانی که این محصول را انتخاب می کنند سعی می کنند این موارد را رعایت کنند استفاده از پته رومیزی بزرگ نهار خوری غیر از اینکه نمای خانه ها را زیباتر می کنند می تواند روی سلامت افراد نیز تاثیر بگذارد زمانی نشستن کنار سفره زمان زیادی را به خود اختصاص می داد و این باعث می شد تا برای فردی که در کنار سفره یک بار مصرف می نشست مشکلاتی مانند پادرد و یا خم شدن زیادی ستون فقرات را درپی داشت و با استفاده از میز غذاخوری دیگر این شرایط برای کسی که از آن استفاده می کند بوجود نخواهد آمد.

قیمت میز ناهار خوری چوبی

اگر به دنبال میزهای سبک و ارزان  و شیک هستید، میز و صندلی پلاستیکی ناصر گزینه خوبی است. از این سبک میز ها در فست فود ها و محیط های آزاد بیشتر استفاده می شود.
میز ناهار خوری چوبی در دچار پوسیدگی می شود ولی میز ناهارخوری پلاستیکی دیر پوسیده می شود، میز چوبی زیبا تر و از میز پلاستیکی می باشد.

قیمت میز ناهار خوری چوبی

به همین دلیل قیمت میز ناهار خوری چوبی در بازار بیشتر از میز پلاستیکی است.میز پلاستیکی قیمتی بسیار پایین دارد ولی میز چوبی بسیار گران و شیک می باشد میز های چوبی بیشتر برای جهیزیه دختر خانم ها مناسب است ولی میز پلاستیکی برای مکان های عمومی استفاده می شود. میز ناهار خوردی پلاستیکی به دلیل رنگ و متنوع بودن مدل های آن در رستوران ها بسیار پر کاربرد می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.