نکاتی که باید هنگام خرید صندلی کامپیوتر بدون چرخ در نظر بگیرید

آیا از این احساس هم متنفرید که برای گرفتن یک پرونده کمی تکان می‌خورید و صندلی‌تان به سمت قطب شمال حرکت می‌کند؟ خوب، حتی اگر صندلی‌های ارگونومیک خوب با چرخ‌های چرخ دار قفل‌دار عرضه می‌شوند، برخی از صندلی‌های اداری به شما آزادی انتخاب نمی‌دهند. اینجاست که صندلی کامپیوتر بدون چرخ تقاضا می شود.

یک صندلی رومیزی ارزان و بدون چرخ همه دلایلی را دارد که محصول مورد علاقه شما در دفتر کار خانگی شما باشد، اما چگونه بهترین صندلی پایه فلزی کامپیوتر مقرون به صرفه را پیدا کنید که تمام خواسته های شما را نیز برآورده کند؟ این مقاله برخی از دلایل اصلی برای خرید و عدم خرید صندلی کامپیوتر بدون چرخ را فهرست می کند. علاوه بر این، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین صندلی میز کامپیوتر بدون چرخ را انتخاب کنید.

فروشگاه صندلی اداری بدون چرخ طبی - آرسیت

صندلی اداری

مزایا صندلی کامپیوتر بدون چرخ

اگر یک پاف حصیری بافی یا صندلی رومیزی راحت بدون چرخ بخرید، ممکن است فکر کنید همیشه می‌توانید روی چرخ‌کن صندلی سرمایه‌گذاری کنید تا کار را انجام دهید، اما آیا می‌توانید غیر از این کار کنید؟ یک صندلی با چرخ بدون چرخ نمی تواند کار کند، و از این رو شما با این گزینه محدود هستید. تصمیم خرید یک صندلی با یا بدون چرخ درست مانند این است که به خرید صندلی کامپیوتر با تکیه گاه دست می اندیشید – باید جزئیات را در نظر بگیرید.

مزایای صندلی اداری با چرخ

تحرک بهتر: برخی از افراد دوست دارند در حین کار در همان موقعیت ثابت بمانند، در حالی که برخی از یک حرکت کوچک هر چند وقت یکبار لذت می برند. صندلی های چرخدار به شما امکان حرکت در اطراف میز را می دهد، به خصوص اگر میز گوشه ای دارید که سطح کار بسیار بیشتر است. با یک صندلی میز چرخدار، می‌توانید فعالیت بیشتری داشته باشید، زیرا نیازی نیست هر بار که به فایلی از انتهای دورتر نیاز دارید از جای خود بلند شوید.

قیمت صندلی اداری بدون چرخ | مبلمان اداری گلدچوب

صندلی طبی

مزایای صندلی اداری بدون چرخ

کمتر گران:از آنجایی که ساخت آن‌ها آسان‌تر است و نیازی به لوازم و ویژگی‌های زیادی برای صندلی ندارد، این مبلمان اداری و صندلی‌ها نسبت به سایر گزینه‌ها قیمت کمتری دارند. بنابراین اگر قصد ندارید مبلغ انگشت شماری را برای یک صندلی اداری خرج کنید، صندلی بدون چرخ انتخاب مناسبی است.

مونتاژ آسان:بدون نیاز به مونتاژ، این صندلی ها به زمان اضافی نیاز ندارند.

زیبایی شناسی:صندلی های اداری بدون چرخ برای یک دفتر مدرن پیچیده تر و شیک تر از صندلی های چرخ دار به نظر می رسند.

چگونه بهترین صندلی کامپیوتر بدون چرخ را انتخاب کنیم؟

وقتی نوبت به انتخاب صندلی طبی مطالعه و میز بدون چرخ می رسد، بیشتر مردم فقط بر روی ظاهر تمرکز می کنند. با این حال، یک صندلی بسیار بیشتر از ظاهر آن است. اگر خواهان راحتی و پشتیبانی مطلوب در طول ساعات کاری طولانی هستید، باید سایر ویژگی های صندلی را در نظر بگیرید.

مواد
جنس و پارچه صندلی های میز بسیار متفاوت است، اما همه آنها بر خلاف صندلی اداری ارگونومیک مشبک، سطح راحتی و تنفس مناسب را برای یک محیط کاری پربار فراهم نمی کنند. هدف این است که ماده ای را انتخاب کنید که ماندگاری طولانی داشته باشد و باعث تحریک یا عرق کردن شما نشود.

فروشگاه صندلی اداری بدون چرخ طبی - آرسیت

ارگونومی
اگرچه ممکن است این ایده را داشته باشید که مبلمان اداری صدف و صندلی‌های میز بدون چرخ به سختی ارگونومیک هستند، اما اکنون گزینه‌های همه‌کاره زیادی برای انتخاب وجود دارد. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید بررسی کنید تا بدانید که آیا صندلی ارگونومیک است یا خیر. صندلی باید دارای ارتفاع صندلی قابل تنظیم و تکیه گاه کمر باشد. اگر صندلی دارای تکیه گاه است، باید قابل تنظیم باشد تا ارگونومی مورد نیاز را فراهم کند.

اگر چه نوع کفپوش در دفتر شما ممکن است آخرین چیزی باشد که هنگام انتخاب صندلی میز به ذهن شما می رسد، اما یک جنبه ضروری است که باید در نظر بگیرید. چرا؟ زیرا همه صندلی های میز با انواع کفپوش ها سازگاری ندارند. حتی با وجود اینکه صندلی‌های میز بدون چرخ نسبت به چرخ‌های رول آسیب کمتری به کف می‌زنند، اما دچار خراش و خراش می‌شوند. به هر حال، تمام روز روی صندلی میز خود به جلو و عقب جابه جا می شوید.

اگر کف شما ضد خش نیست یا به راحتی تمیز می شود از صندلی هایی با پایه های فلزی خودداری کنید، زیرا می توانند زنگ بزنند و به مرور زمان لکه و خراش ایجاد کنند.

گنجایش وزنی
ظرفیت وزن یک فاکتور مهم برای هر صندلی اداری بدون توجه به هدف یا نوع آن است. از این رو، اگر در انتخاب صندلی مناسب برای نیازهای خود دقت کنید، به شما کمک خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که صندلی انتخابی شما باید چند پوند بیشتر از حد مجاز وزن شما باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما