چه صندلی اداری برای من مناسب است؟

اطلاعات زمانی که صحبت از هر مصرف کننده ای به میان می آید قدرتی است و نه در زمانی مانند زمانی که همه به یک صندلی اداری با طراحی خوب نیاز دارند. صندلی های ارگونومیک یک خرید ضروری برای حفظ وضعیت بدنی خوب در طول روز هستند. این می تواند از بسیاری از مشکلات سلامتی و درد عضلات پس از یک روز طولانی پشت میز شما جلوگیری کند.

بیایید نگاهی به انواع صندلی های اداری موجود و همچنین نکاتی در مورد نحوه انتخاب مناسب برای خود بیاندازیم.

صندلی اداری

فضای کار
چه نوع مبلمان اداری کلاسیک و صندلی های اداری را می توانید پیدا کنید؟
بسیاری از مردم، زمانی که این سوال پرسیده می شود، به احتمال زیاد فکر می کنند که گزینه های زیادی برای انتخاب وجود ندارد. هر چند هیجان انگیز است، در واقع وجود دارد. ترفند این است که صندلی را پیدا کنید که برای نوع فضای کاری شما طراحی شده است، برای مدت زمانی که روی آن می نشینید و مهمتر از همه، صندلی ای که به خوبی از نظر ارگونومی طراحی شده باشد. در اینجا رایج ترین انواع گزینه های صندلی برای دفاتر آمده است.

صندلی های اداری

صندلی های اداری و صندلی طبی اداری پزشکی به طور خاص برای نشستن پشت میز در حین کار طراحی شده اند. بیشتر صندلی های اداری با یک صندلی راحت و مجلل، تکیه گاه های ارگونومیک طراحی شده و یک تکیه گاه پشتی نیز طراحی شده اند. شما در حالت ایده آل می خواهید صندلی اداری را انتخاب کنید که نشستن روی آن حس خوبی داشته باشد و صندلی ای که ستون فقرات شما را به راحتی حمایت کند.

برای داشتن بهترین ارگونومی، به طور ایده آل می خواهید صندلی اداری را انتخاب کنید که روی چرخ نیز باشد. برخی از افراد صندلی های بدون چرخ را ترجیح می دهند، اما متخصصان صندلی های چرخ دار را توصیه می کنند تا حداکثر تحرک و سهولت حرکت را فراهم کنند.

صندلی های اداری به گونه ای طراحی شده اند که وزن را تحمل کنند و برای چند ساعت روی آن بنشینند. آنها طوری طراحی شده اند که برای فردی که هشت ساعت در روز پشت میز کار خود کار می کند راحت و حمایت کنند.

صندلی های کنفرانس و جلسات

این نوع صندلی‌ها معمولاً توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها به منظور نشستن در اطراف میز اتاق هیئت مدیره، واحدهای میز گرم، در اتاق‌های جلسه یا اتاق‌های استراحت خریداری می‌شوند. آنها اغلب از نظر طراحی سرگرم کننده و رنگارنگ هستند و برای راحتی و همچنین عملکرد ایجاد می شوند. صندلی های کنفرانس و صندلی مطالعه طبی یا جلسه مانند صندلی های اداری برای نشستن طولانی مدت مناسب نیستند، اما همچنان با ارگونومی خوب طراحی شده اند.

آنها نیز باید راحت و حمایت کنند. آنها را می توان با یا بدون چرخ بسته به طراحی و عملکرد آنها نیز ساخت.

صندلی چند منظوره

در این عصر “سریعتر، بهتر” نیاز بسیار بیشتری به مبلمان و گزینه های صندلی وجود دارد که هم همه کاره و هم کاربردی باشند. صندلی های چند منظوره مانند صندلی های دوستانه متحرک، عثمانی ها یا غلاف های کار راهی هستند که بسیاری از شرکت ها از نظر انتخاب مبلمان خود در آن پیش می روند. کارمندان بیشتر و بیشتری از راه دور کار می کنند، آنها برای مدت کوتاهی وارد و خارج از دفتر می شوند و بنابراین نیاز بیشتری به مبلمان اداری شمالی وجود دارد که به راحتی پیکربندی مجدد و بازیگوش انجام شود. صندلی هایی به شکل نیمکت، غلاف، صندلی متحرک و محلول های نشستن یا ایستاده را می توان در اکثر کاتالوگ های خوب شرکت های صندلی این روزها یافت.چگونه یک صندلی اداری انتخاب کنیم؟ چند نکته برای انتخاب صندلی مناسب وجود دارد.

1 – چه چیزی

به وضوح درک کنید که صندلی خود را برای چه چیزی نیاز دارید. آیا وقتی هشت ساعت پشت کامپیوتر کار می کنید پشت میز می نشینید؟ یا این یک صندلی است که به سادگی حداکثر یک ساعت در حین برگزاری جلسه زوم بنشینید در حالی که بقیه زمان را در ماشین خود به بازدید از مشتریان می گذرانید؟

2 – بودجه

داشتن بودجه برای انتخاب صندلی اداری بسیار خوب است. آیا تحقیق کرده اید که چه چیزی برای یک صندلی نیاز دارید و میانگین قیمت آن چقدر خواهد بود؟ هنگام انتخاب صندلی که می تواند بر سلامت شما تأثیر بگذارد، مطمئناً ارزانتر بهتر نیست، بنابراین مطمئن شوید که ارزش صندلی مورد نیاز خود را درک کرده اید.

3 – تست درایو

تا جایی که ممکن است، توصیه می کنیم همیشه روی یک صندلی بنشینید و در واقع احساس کنید. بالشتک زیر دستان شما چه حسی دارد؟ آیا آن را به جایی که شما نیاز دارید تنظیم کنید؟ آیا زیر میز من به خوبی جا می شود و آیا مانور دادن با آن آسان است؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه یک میز مبلمان اداری و صندلی ارگونومیک انتخاب کنید، سایت ما را بخوانید صندلی ارگونومیک – همه آنچه که باید بدانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب صندلی مناسب، امروز با مشاورین تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.