چه نوع صندلی اداری برای محل کار شما بهترین است؟

صندلی وظیفه
رایج ترین صندلی در دفتر امروز، صندلی کار ساده است، یک صندلی با مشخصات پایین با غلطک یا چرخ در پایین. این یک گزینه صندلی مقرون به صرفه برای محل کار است. صندلی‌های کار ممکن است ویژگی‌های «راحتی» خاصی مانند پشتی مشبک، حمایت کمری یا بالشتک اضافی داشته باشند یا نداشته باشند. از آنجایی که آنها بر روی ارزش متمرکز هستند، معمولاً فاقد پشتیبانی اضافی از پشت و گردن گزینه های گران تر هستند.

صندلی ارگونومیک
بسیاری از ویژگی ها ممکن است یک صندلی را به عنوان “ارگونومیک” ارزیابی کنند، اما همه صندلی های ارگونومیک یا صندلی طبی مطالعه برای کارگر شما راحت یا مناسب نیستند. شورای ایمنی ملی توصیه می کند که هر صندلی را قبل از اینکه فرض کنید در یک محل کار مناسب از نظر ارگونومی مناسب است، از نظر موارد زیر بررسی کنید:

صندلی قابل تنظیم ارتفاع که برای کارگران کوتاه قدتر و قد بلندتر به همان اندازه کار می کند
تکیه‌گاهی که می‌توان آن را بالا و پایین کرد و همچنین به جلو و عقب حرکت داد تا بدون خم شدن یا کشش به پشت برسد
پشتیبان محکم کمر
پایداری، ترجیحاً به صورت پایه پنج نقطه ای
عمق صندلی مناسب برای کارگری که از آن استفاده می کند
انتخاب صندلی مناسب برای پشتیبانی از ارگونومی پشت در محل کار، مستلزم آن است که کارگر روی آن بنشیند و قبل از تصمیم گیری آن را آزمایش کند.

صندلی اداری معرفی، اطلاعات و محصولات - مبلمان اداری و میز اداری و پارتیشن اداری ساجیران

صندلی اداری

دوچرخه رومیزی
برای تحرک و تطبیق پذیری مطلوب، یک دوچرخه رومیزی در نظر بگیرید. این صندلی‌ها از نظر شکل و عملکرد شبیه به صندلی دوچرخه هستند، بنابراین وضعیت نشستن فعال‌تری را ایجاد می‌کنند که می‌تواند وضعیت خوبی را تشویق کند. کارمندان می توانند در هر لحظه بدون ترک میز خود پدال بزنند، که به آنها امکان می دهد گردش خون و انرژی را بدون ایجاد اختلال در جریان کار افزایش دهند. دوچرخه رومیزی در یک واحد همه کاره موجود است که میز را با صندلی دوچرخه ترکیب می کند، و همچنین یک مدل زیر میز برای استفاده با کابین های موجود و ساختارهای غلاف کار.

صندلی های توپی ثبات
شاید پیشرفته ترین و در عین حال ساده ترین صندلی و مبلمان اداری نیلپر برای استفاده، توپ بزرگ و بادی باشد که در باشگاه ها و اتاق های ورزشی دیده اید. توپ‌های ثبات راه خود را به دفاتر نیز باز کرده‌اند و اغلب جایگزین صندلی استاندارد روی میز برای کاربرانی می‌شوند که می‌خواهند هسته خود را در حین کار تقویت کنند. در حالی که آنها فرصتی برای جهش، غلت زدن و حرکت در مسیر خود در طول روز کاری ارائه می دهند – شاید در این فرآیند مقداری کالری بسوزانند – پشتیبانی زیادی از پشت ارائه نمی دهند و می توانند باعث خم شدن کاربر شوند. به همین دلیل، کلینیک مایو و سایر متخصصان پزشکی توصیه نمی کنند که از توپ های پایداری به عنوان جایگزینی برای صندلی یا مدفوع استفاده شود.

ملاحظات هنگام خرید
همه کارکنان هنگام انتخاب بهترین چیز برای تیم شما نیازهای یکسانی ندارند. برای به دست آوردن بهترین ارزش، ضمن اذعان به اهمیت ارگونومی پشت در محل کار، به دنبال صندلی باشید که بتوان آن را با اشکال و اندازه های مختلف بدن تنظیم کرد. چیزی که اکنون برای یک کارمند کار می کند ممکن است برای کارمند بعدی راحت یا حتی ایمن نباشد. همچنین به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که می بینید محصولی در محل کار آینده استفاده می شود، ممکن است راحت، کاربردی یا ایمن باشد یا نباشد. با انتخاب گزینه‌های مناسب برای نشستن که در محیط‌های مختلف کار می‌کنند، می‌توانید عادات سالمی را تشویق کنید که برای تمام عمر باقی می‌مانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.