چه چیزی یک صندلی میز را ارگونومیک می کند؟

نشستن، به خصوص ساعت ها و ساعت ها در یک زمان، می تواند باعث فشار بر بدن ما شود. این مشکل را می توان با صندلی های اداری کم کیفیت که پشتیبانی مناسبی ارائه نمی دهند تشدید کرد. در زیر برخی از ویژگی‌های اصلی که یک صندلی اداری ارگونومیک را می‌سازد و اینکه چرا اینها یکی از ویژگی‌های ضروری هر محل کار هستند را فهرست کرده‌ایم.

ارتفاع، عرض و عمق صندلی قابل تنظیم
ابعاد قابل تنظیم برای یک صندلی اداری و صندلی آرایشگاه اتوماتیک  ارگونومیک برای حمایت از وضعیت شما حیاتی است. به خصوص از آنجایی که هر کس کمی متفاوت است و نیازهای متفاوتی در مورد حمایت کمر، ارتفاع صندلی و موقعیت دارد. ارتفاع بهینه صندلی باید به شما امکان دهد که پاهای خود را صاف روی زمین قرار دهید و عمق مناسب صندلی باید بین 2 تا 4 اینچ بین لبه صندلی و پشت زانوهای شما باقی بماند.

صندلی اداری کلاسیک

میز گرد

شیب صندلی
صندلی‌های ارگونومیک خوب به صندلی اجازه می‌دهد تا کج شود، که به نوبه خود امکان قرارگیری صحیح لگن را فراهم می‌کند. «شیب قدامی لگن» یک مشکل وضعیتی است که تقریباً همه افرادی را که نقش نشسته ای را انجام می دهند، مانند کارمندان اداری، تحت تأثیر قرار می دهد، به همین دلیل است که هنگام نشستن باید لگن را در وضعیت خنثی نگه داشت.

تکیه گاه پشتی کمر
تکیه گاه کمر یکی از ویژگی های اساسی یک صندلی آرایشگاه ارگونومیک است. صندلی های ارگونومیک از شکل طبیعی “S” ستون فقرات پشتیبانی می کنند که به جلوگیری از فشارهای غیرضروری روی ستون فقرات و لگن کمک می کند. پشتی قابل تنظیم به کاربران این امکان را می دهد که برای حمایت بهینه، منحنی صندلی را با منحنی ستون فقرات خود تراز کنند.

چرخاندن
چرخش در صندلی ارگونومیک یکی از ویژگی های مهمی است که به کاربران در مانورپذیری کمک می کند. این کار را با آسان‌تر کردن دسترسی به نقاط مختلف میز بدون نیاز به زور زدن انجام می‌دهد.

تکیه گاه و پشت سر
تکیه‌گاه‌ها تنش را در قسمت بالایی بدن کاهش می‌دهند و به شانه‌ها اجازه می‌دهند تا استراحت کنند. یک پشتی سر با کیفیت خوب از پشت سر و بالای گردن پشتیبانی می کند، بنابراین تنش را در شانه ها و بالاتنه کاهش می دهد. هر دو ویژگی مهم یک صندلی اداری باکیفیت و ارگونومیک هستند.

میز اداری نوریکو

میز عسلی

مواد صندلی
در صندلی های اداری برعکس میز صندلی حصیری ارگونومیک همیشه باید از مواد راحت استفاده کرد. موادی که راحت هستند و به جلوگیری از تعریق در پشت کمک می کنند، مانند چرم یا پارچه مشبک. شما می توانید مجموعه ای از صندلی های اداری چرمی ما را در اینجا مرور کنید. برای طیف کامل صندلی های اداری ما، می توانید از صفحه دسته بندی صندلی های ما نیز دیدن کنید.

چرخ ها
در نهایت، نوع محیط اداری که صندلی طبی اداری زنانه در آن قرار می گیرد باید بر روی نوع چرخ هایی که در صندلی اداری جستجو می کنید تأثیر بگذارد زیرا چرخ های مختلف برای موقعیت های مختلف مناسب هستند. اگر صندلی شما روی سطح سختی است، صندلی با چرخ های لاستیکی نرم پیدا کنید. اگر محل کار شما فرش شده است، چرخ‌های سخت‌تر/ پهن‌تر را انتخاب کنید تا به شما در جهت‌یابی بهتر کمک کند.

این سایت مختصر در مورد ویژگی هایی که یک صندلی اداری را ارگونومیک می کند به پایان می رسد. یک صندلی اداری ارگونومیک برای راحتی و تشویق به وضعیت مناسب باید ساخته شود. این باید در تمام ویژگی های صندلی، از چرخ ها گرفته تا پارچه های مورد استفاده، دیده شود. اگر امروز به دنبال یک صندلی اداری راحت و باکیفیت هستید، می‌توانید طیف وسیعی از صندلی‌های اداری ارگونومیک ما را به صورت آنلاین در اینجا مرور کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.