چگونه صندلی مناسب را برای دفتر کار خود انتخاب کنید

با توجه به اینکه اکنون بیشتر از هر زمان دیگری از خانه کار می کنند، مشخص شده است که صندلی اداری خانه ما و چیدمان کار ممکن است کاملاً آن چیزی نباشد که در دفتر به آن عادت داشتیم. در طول دوره قرنطینه، ما شاهد بودیم که بسیاری از پست‌های رسانه‌های اجتماعی از میزهای DIY افراد از جمله میزهای غذاخوری، نیمکت‌های ابزار و حتی میزهای اتو تبدیل به میزهای قابل تنظیم ارتفاع مفید می‌شوند!

صندلی های آشپزخانه و صندلی های ناهار خوری اکنون به عنوان صندلی های اداری خانگی استفاده می شوند، در حالی که صندلی های اداری ارگونومیک گرد و غبار را در دفاتر خالی جمع می کنند. با توجه به اینکه بسیاری از مردم هنوز به دفتر کار برنمی‌گردند و مدل‌های کاری هیبریدی در حال ظهور هستند، به نظر می‌رسد که باید به دقت در مورد نحوه نشستن خود در خانه فکر کنیم. اگر در هنگام کار در خانه برای مدت طولانی می نشینید، انتخاب مبل چوب گردو و صندلی اداری مناسب که برای جلوگیری از کشیدگی عضلات راحت و خوب باشد، بسیار مهم است.

صندلی اداری

طبق انجمن منشور فیزیوتراپی، اتخاذ یک وضعیت سالم پشت میز می تواند از کشیدگی عضلات در پشت، گردن و سایر مفاصل جلوگیری کند. بهترین صندلی های اداری خانگی برای حمایت از بدن شما ساخته شده اند و در نتیجه درد و درد را کاهش می دهند.

چگونه یک صندلی اداری را برای دفتر کار خود انتخاب کنم؟
انواع مختلفی از صندلی ها وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از جمله صندلی های ارگونومیک، صندلی های کار، چهارپایه، چهارپایه های زین و توپ های پایدار. همه اینها مزایا و معایبی دارند که در این وبلاگ به آنها خواهیم پرداخت.

صندلی صندلی یا زین
اگر احساس خستگی و ناراحتی از ایستادن در طول روز دارید، راهی برای کاهش خستگی و کمردرد با استفاده از یک مدفوع ارگونومیک خاص برای کارتان وجود دارد. صندلی یا صندلی زین به شما امکان می دهد در حین کار بنشینید، نشسته و حرکت کنید. وضعیت نشستن بالاتر از یک صندلی یا صندلی زین به ران ها اجازه می دهد تا به سمت پایین شیب داشته باشند و باعث می شود لگن و الوار (کمر) در وضعیت خنثی قرار بگیرند و به ستون فقرات اجازه می دهد تا به انحنای طبیعی خود دست یابد.

استفاده از مبلمان راحتی و استیل چهارپایه یا صندلی زینتی همچنین «نشستن فعال» را تشویق می‌کند، که به تقویت عضلات مرکزی و پشت کمک می‌کند، همه اینها می‌تواند منجر به بهبود راحتی و بهره‌وری در محل کار شود.

مزایای صندلی یا صندلی زین
به استراحت و بازیابی بین دوره های ایستاده اجازه می دهد.حرکت و نشستن فعال را تشویق می کند که هسته را تقویت می کند. برداشتن و حرکت آسان.

توپ پایداری
توپ پایداری در اواسط دهه 2000 مرسوم شد و مزایای بهداشتی فرضی آن مبتنی بر دو نظریه بود: بدون پشتی، کاربر با پاهای صاف روی زمین می‌نشیند و از وضعیت صحیح و گردش خون مطمئن می‌شود. ثانیاً به دلیل اینکه توپ از یک میز صندلی اداری برخلاف مبل طوسی کرم فشرده تر است، باید عضلات شکم و پشت خود را درگیر کنید تا صاف بمانید.

توپ های ثبات اداری

با این حال، در واقعیت، هنگام استفاده از توپ های پایداری برای دوره های طولانی، آنها می توانند آسیب بیشتری نسبت به سود داشته باشند. از دست دادن وضعیت مناسب بسیار آسان است و افزایش فعال شدن عضلات فشار بیشتری بر ستون فقرات وارد می کند.

مزایای توپ پایداری
استفاده کوتاه مدت می تواند انعطاف پذیری ستون فقرات را افزایش دهد.

عضلات وضعیتی را تقویت می کند و کمی بیشتر از یک صندلی اداری کالری می سوزاند.

می تواند برای تمرینات سرگرم کننده در زمان استراحت استفاده شود.

میز اداری خارجی

صندلی اداری چرم اجرایی
اگر می‌خواهید دفتر خانه‌تان پیچیده به نظر برسد، سرمایه‌گذاری روی یک صندلی چرمی به شما امتیازاتی می‌دهد. چرم یک ماده قوی و بادوام است که نگهداری از آن بسیار آسان است. این می تواند بسیار لوکس و نرم به نظر برسد و به شما این امکان را می دهد که به راحتی در محل کار یا استراحت راحت باشید. بسیاری از مبلمان اداری اروند و صندلی های مدیریتی به خوبی روی صندلی، پشت و بازوها قرار می گیرند و عموماً در رنگ های مشکی، قهوه ای قرمز و کرم موجود هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.