کیسه فریزر رولی طوفان در جنگ جهانی دوم جان ده ها کودک را نجات داد

قبل از اینکه غذاها را در کیسه فریزر رولی طوفان قرار دهید، آنها را تا دمای یخچال خنک کنید. نگهداری غذاها در یخچال در حالی که هنوز گرم هستند اشکالی ندارد.
پس از نگهداری در یخچال، غذا را به صورت آزاد بپوشانید. این اجازه می دهد تا گرما خارج شود و غذا را از آلودگی تصادفی سایر غذاها در طول خنک شدن محافظت می کند.
یک روش ساده پخت سریع این است که در یک وعده غذای اضافی درست کنید و برای وعده های بعدی منجمد کنید. یا اینکه غذا را از قبل آماده کنید و بعداً آن را فریز کنید تا از آن لذت ببرید.
یکی از روش های آسان منجمد کردن مواد غذایی از جمله غذاهای مایع مانند سوپ و خورش، منجمد کردن آنها در کیسه های فریزر است. در زیر نکات کلی انجماد و به دنبال آن نکات ویژه برای انجماد در کیسه های فریزر رولی طوفان آورده شده است.
اگر در یک وعده غذایی برای وعده های بعدی غذا درست می کنید، قبل از اینکه غذا را روی میز بگذارید، قسمتی را که قرار است بعداً سرو کنید، جدا کرده و در یخچال بگذارید.
این امر با جلوگیری از تبدیل شدن “غذاهای برنامه ریزی شده” به “انتخاب” کیفیت غذا را بالاتر نگه می دارد. همچنین به حفظ سلامت غذا کمک می کند.
یک دماسنج دستگاه را در یخچال و فریزر خود نگه دارید تا مطمئن شوید که در دمای 40 درجه فارنهایت یا کمتر (یخچال) و درجه فارنهایت یا پایین تر (فریزر) باقی می مانند.
یک دماسنج را در یک فروشگاه تخفیف دار، سخت افزار، خواربارفروشی یا فروشگاه دیگری که ابزار آشپزی آشپزخانه می فروشد بخرید.
غذاهای فاسد شدنی را در یخچال نگهداری کنید تا TOTAL زمانی که آنها در دمای اتاق هستند کمتر از دو ساعت (یا یک ساعت در دمای بالای 90 درجه فارنهایت) باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.