10 بهترین نوع صندلی اداری برای میز شما

به دو صندلی اداری جدید نیاز مبرم دارم. من یک نمونه قدیمی دارم که در آن چرم مصنوعی در حال کنده شدن است (بسیار وحشتناک به نظر می رسد اما با همه زنگ ها و سوت ها بسیار راحت است). صندلی اداری دیگر من بد نیست، اما آنطور که من می خواهم راحت نیست. ترجیح من پشتی بسیار بلند، گزینه های شیب و چرخشی متعدد، بازوهای قابل تنظیم و صندلی مخمل دار است. اما ترجیحات من ممکن است ترجیحات شما نباشد و بنابراین ما این راهنمای خرید صندلی میز حماسی را گردآوری کرده ایم.

10 نوع مختلف صندلی میز را که می توانید برای دفتر خود (منزل یا دفتر تجاری) خریداری کنید، در اینجا کشف کنید. ما تحقیق را انجام دادیم و گزینه‌های زیادی را از طریق سبک، رنگ، مواد و ویژگی‌ها تعیین کردیم.

1. سبک

صندلی‌های رومیزی سنتی در هر دفتر خانه یا در موقعیت‌های کاری ظاهری به خانه دارند. در حالی که آنها در تعدادی از مواد موجود هستند، آنها هر چه که باشد به اتاق فرمان می دهند و چشم هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کنند. آنها به طور کلی می چرخند و می چرخند و به کاربر این امکان را می دهند که به راحتی در اتاق حرکت کند و بدون نیاز به بلند شدن به کاغذهای روی میز خود برسد. علاوه بر این، طبیعی است که آنها با یک تنظیم بالابر پنوماتیک روی صندلی ارائه شوند تا کاربر بتواند تا حد امکان کار روی میز را آسان کند. این نوع صندلی و مبلمان اداری شمالی همان چیزی است که معمولاً در فیلم ها به تصویر کشیده می شود و در یک بانک، در دفتر مدیر عامل یا حتی در یک دفتر کار خانگی کاملاً طراحی شده بسیار عالی به نظر می رسد.

میز اداری فیکا

صندلی اداری

2. مدرن/معاصر

صندلی‌های مدرن نقطه‌ای مورد توجه و همچنین معمولاً کمی رنگ روشن به دفتر می‌افزایند، و فضا را بیش از حد کسل‌کننده و جدی نگه می‌دارند و در عین حال راحتی و حمایتی را که کاربر برای انجام کار به آن نیاز دارد، ارائه می‌کند. اغلب در رنگ های روشن، این صندلی ها کاملا کاربردی هستند اما خطوط بسیار متفاوتی نسبت به صندلی های اداری سنتی دارند. این صندلی با اجزای فلزی در معرض دید بیشتر، اغلب وینیل روشن و رنگ‌هایی مانند نارنجی، سبز روشن و سفالی، به همان اندازه که یک مبلمان کاربردی است، ظاهری هم دارد و حتی کسل‌کننده‌ترین دفتر کار را هم روشن می‌کند.

3. انتقالی صندلی میز توری وسط پشتی

صندلی های انتقالی که راحتی یک صندلی اداری سنتی را با کمی رنگ و بوی بیشتر ارائه می دهند، برای کاربرانی که باید بتوانند کار را انجام دهند، اما همچنان می خواهند در حین کار کمی سرگرم شوند، عالی هستند. در حالی که می‌توانید آن‌ها را در رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای خنثی بخرید، بخشی از جذابیت این صندلی‌ با میز مبلمان اداری این است که در رنگ‌های روشن‌تری عرضه می‌شوند و می‌توان از آن‌ها برای تزئین دفتر کار استفاده کرد، بدون اینکه تمرکز زیادی داشته باشند. با تمام گزینه های صندلی های دیگر، از جمله طراحی چرخشی و چرخ های قوی، این صندلی به همان اندازه که جذاب است راحت است.

4. روستایی صندلی اداری روکش شده کشور

یک دفتر کار کابینی به صندلی نیاز دارد که مانند انگشت شست دردناک بیرون نیاید و یک صندلی به سبک روستایی برای این موقعیت عالی است. این صندلی‌ها با استفاده از کاج آشکار که ساخت خانه چوبی را تقلید می‌کند و بالشتک‌های چرم مبلی حریران مصنوعی که درست در خانه در کابینی در جنگل قرار دارند، ساخته شده‌اند، ساخته شده‌اند تا دهه‌ها دوام بیاورند، اما همچنان به اندازه کافی راحت برای استفاده روزانه هستند. صندلی چرخان و چرخ‌های چرخدار، استفاده از این صندلی را آسان‌تر می‌کند، حتی اگر نسبت به سایر گزینه‌ها سنگین‌تر و حجیم‌تر باشد.

5. صندلی اداری پارچه ای قابل تنظیم 

خانه ای که به سبک اواسط قرن دکور شده است باید یک صندلی میز داشته باشد که با بقیه دکوراسیون همخوانی داشته باشد، در غیر این صورت با بقیه وسایل بسیار نامناسب به نظر می رسد. انتخاب یک صندلی میز که شبیه بقیه مبلمان باشد مهم است و به دستیابی به ظاهری منسجم در دفتر خانه کمک می کند. این صندلی با چوب نمایان، صندلی و پشتی خاکستری جذاب و پاهایی که سبک و شکل نازک پایه‌های مبل راحتی پایه استیل مدرن اواسط قرن را تقلید می‌کند، دقیقاً در دفتر کار خانگی قرار می‌گیرد. راحتی نادیده گرفته نمی شود زیرا صندلی چرخان و ارتفاع قابل تنظیم این امکان را برای هر کاربر آسان می کند تا این صندلی را در حین کار راحت کند.

میز اداری فرامین

6. صندلی کار اداری شش الن

وبلاگ نویسان مد، طراحان و هنرمندان آرایش باید بتوانند یک صندلی میز داشته باشند که با شخصیت، شغل و سبک زندگی آنها مطابقت داشته باشد. به‌جای استفاده از صندلی‌های اداری مشکی خسته‌کننده که کاربردی هستند اما با بقیه دکوراسیون اتاق همخوانی ندارند، صندلی‌های رومیزی پر زرق و برق نقطه روشنی را به دفتر می‌افزایند و به کاربران اجازه می‌دهند طراحی مبل راحتی کلاسیک و صندلی‌های خود و همچنین عملکردشان را دوست داشته باشند. روکش طلایی روی قاب، صندلی را واقعاً برجسته و متمایز از بقیه مبلمان می‌کند و صندلی، پشتی و بازوهای پوشیده شده با تودوزی شرپا، صندلی را نه تنها بسیار راحت می‌کند، بلکه برای هرکسی که وارد دفتر می‌شود، یک قطعه مکالمه نیز می‌کند.

7. صندلی اداری صنعتی

ظاهر صنعتی تماماً مربوط به خطوط قوی، فلز در معرض دید و توجه به جزئیات است. صندلی‌های رومیزی صنعتی می‌توانند به همان اندازه صندلی‌های سبک دیگر راحت باشند به شرطی که روکش‌های راحت و قابلیت تنظیم صندلی را ارائه دهند. اغلب بدون بازو، زیرا این کار ظاهر صندلی و مبل راحتی دورنگ را ساده می کند، آنها تمایل به رنگ های خنثی تیره دارند که با بقیه انتخاب های دکوراسیون مطابقت دارند بدون اینکه به عنوان نقطه توجه اصلی در اتاق برجسته شوند. جزئیات با دست دوخت جذابیت صندلی را تضمین می کند و از کسل کننده شدن و ترکیب شدن بیش از حد با پس زمینه جلوگیری می کند.

8. صندلی میز گرمسیری

احساس جزیره و مناطق استوایی را با یک صندلی میز به تصویر بکشید که به شما احساس نمی کند که در دفتر گیر کرده اید. این پاف حصیری بافی و صندلی‌ها که با چوب حصیری یا آباکا و چوب ساخته شده‌اند، به شما این حس را می‌دهند که به محض اتمام جلسه بعدی خود می‌توانید به ساحل بروید، اما همچنان تمام حمایت‌هایی را که برای پشت سر گذاشتن آن در طول روز نیاز دارید، ارائه می‌دهند. درد رنگ چوب روشن‌تر آن‌ها در دفاتر تزئین شده با رنگ‌های خنثی عالی به نظر می‌رسد، زیرا رنگ‌های روشن با ظاهر طبیعی چوب در تضاد هستند.

9. صندلی میز پشت وسط لیزا ارتفاع قابل تنظیم 

این مهم است که بتوانید ارتفاع صندلی آرایشگاه برقی خود را با میز خود تنظیم کنید تا در هنگام کار تا حد امکان راحت باشید. ناتوانی در بلند کردن یا پایین آوردن صندلی می‌تواند منجر به کمردرد زیادی در پایان روز شود و احساس کنید که در تمام طول روز برای دیدن رایانه خود زحمت می‌کشید. اگر در دفتر کار با شخص دیگری مشترک هستید، ارتفاع قابل تنظیم نیز لازم است، زیرا بعید است که هر دو به یک صندلی قد نیاز داشته باشید و داشتن توانایی بالا و پایین بردن صندلی اطمینان می دهد که همه تا حد امکان راحت هستند.

ميز اداري راحتيران

10. صندلی میز چرم پارکر هاوس بزرگ و بلند

صندلی‌های میز کوچک پشتیبانی و راحتی را که مردان بزرگ‌تر در موقعیت‌های اداری به آن نیاز دارند، ارائه نمی‌کنند، بنابراین خرید صندلی‌ای که راحتی و قابلیت تنظیم را تامین می‌کند، ایده خوبی است. صندلی های میز بزرگ و بلند باید دارای پنج چرخ برای حمایت و حرکت بیشتر باشند و دارای گزینه های کج شونده و همچنین قابلیت چرخاندن و بالا و پایین بردن صندلی باشند. همه این ویژگی‌ها با هم کار می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که این صندلی و صندلی غذای کودک تا حد ممکن راحت است، مهم نیست که چقدر باید روی آن کار کنید. انتخاب صندلی‌های چرمی تیره ظاهر را بهبود می‌بخشد و ظاهر آن‌ها را چشمگیرتر می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما