10 نوع مختلف صندلی اداری

متغیرهای زیادی برای مقایسه صندلی های اداری وجود دارد. اندازه، رنگ، ویژگی‌های تنظیم، مواد، چرخ‌ها، راحتی، دوام و موارد دیگر همگی به ذهن متبادر می‌شوند.

در اینجا، ما 10 نوع از محبوب ترین صندلی های اداری و معنای هر کدام برای شما را بررسی می کنیم:

1. صندلی های اداری
صندلی های کار و صندلی طبی مطالعه ایران تا حد زیادی رایج ترین نوع صندلی اداری هستند. آنها معمولاً در یک میز اداری و برای اهداف مختلف استفاده می شوند. آنها معمولاً با انواع مختلفی از تنظیمات مختلف از ساده بالا/پایین گرفته تا گزینه های ارگونومیک تر ارائه می شوند. صندلی های کار را می توان تقریباً در هر رنگی، پشتی مشبک یا پارچه ای و پشتی میانی یا بلند پیدا کرد. صندلی‌های وظیفه چرخان هستند و برای مانور آسان روی چرخ‌ها قرار می‌گیرند.

میز اداری تبریز

2. صندلی های دفتر اجرایی
صندلی های اداری نیاز به توضیح زیادی ندارند. آنها به سادگی کادیلاک صندلی اداری هستند. این صندلی‌ها که معمولاً با چرم باکیفیت ساخته می‌شوند و برای دوام ساخته می‌شوند، گران هستند و در عین حال ارزش خوبی نیز دارند. و با جزئیات پیچیده مختلف، می‌دانید که هر کسی که در آن نشسته است از زیبایی‌شناسی قدردانی می‌کند.

3. صندلی کنفرانس
صندلی های کنفرانس و مبلمان اداری چستر باید اهداف مختلفی را انجام دهند. اول، آنها باید حرفه ای و جذاب به نظر برسند زیرا به احتمال زیاد بارها و بارها از مهمانان پذیرایی می کنند. ثانیاً، آسایش نیاز به برگزاری جلسات طولانی هیئت مدیره دارد که می تواند ساعت ها طول بکشد. در نهایت، آنها مورد استفاده قرار می گیرند و مورد سوء استفاده قرار می گیرند و بنابراین باید بادوام باشند. به دلیل این عوامل، اغلب صندلی های کنفرانسی با پشتی چرمی با بسیاری از اجزای قابل تنظیم پیدا می کنید.

4. صندلی های سالن
در حالی که صندلی های استراحت در محل کار همانند مبل طوسی کرم رایج ترین نیستند، اما می توانند اولین تاثیر را بگذارند. در واقع، صندلی های استراحت اغلب اولین چیزی است که بازدیدکننده می بیند (یا می نشیند!). آنها سبک دفتر شما را حفظ می کنند و با راحتی از بازدیدکنندگان استقبال می کنند. آنها همچنین برای مکان های “پاتوق” کارکنان در اطراف دفتر که ارتباط کارمندان را تسهیل می کند مفید هستند. کاناپه های سالن را نیز می توان در این دسته قرار داد.

5. صندلی مهمان
صندلی‌های مهمان بیشتر در صنایعی که ارائه زنده در دفتر شخصی انجام می‌شود، رایج است. این محدوده از مطب پزشکان (جایی که ممکن است بیماران مهم دیگری در آنجا نشسته باشند) تا مشاوران مالی، شرکت های املاک و مستغلات و بسیاری موارد دیگر را شامل می شود. شما به برخی ساده و راحت و در عین حال قابل توجه برای مشتریان و مشتریان بالقوه نیاز دارید.

میز اداری پرسیس

6. صندلی های روی هم چیده شوند
صندلی های روی هم در واقع به این سادگی که به نظر می رسند نیستند. در واقع، مبل صندلی حصیری روی هم در مواد مختلفی از جمله چوب، فولاد، وینیل، فلز، پارچه و غیره وجود دارند. آنها همچنین از اقتصادی (متوسط ​​صندلی آشپزی حیاط خلوت شما) تا سطح بالایی که برای محیط های اداری مجلل استفاده می شود، متغیر هستند. امروزه تقریباً هر نوع صندلی اداری دارای نسخه قابل رویت شدن است.

7. صندلی تاشو
صندلی‌های تاشو کم‌رنگ‌ترین شکل این دسته‌ها هستند، اما شبیه به صندلی‌های روی هم هستند و تنوع آن‌ها در حال افزایش است. آن‌ها از صندلی‌های تاشو فلزی ساده گرفته تا پوشش‌های پارچه‌ای و حتی با روکش‌هایی که می‌توان برای عروسی‌ها، کنفرانس‌ها یا رویدادهای دیگر استفاده کرد، متغیر است. آنها معمولاً وزن کمی دارند و حمل و نقل آنها آسان است. ایده آل برای نشستن اضافی در اتاق کنفرانس، فعالیت های پاپ آپ و موارد دیگر.

8. صندلی های کافه تریا
به احتمال زیاد خود گویای ترین صندلی موجود است! به طور خلاصه، صندلی چرم کافه تریا چیزی را تضمین می کنند که سبک باشد، به راحتی تمیز شود (به این معنی که معمولاً پارچه یا چرمی نیست)، به راحتی قابل جابجایی است، و همیشه به یک عامل راحتی قوی نیاز ندارد زیرا زمان در آنها محدود است. در اینجا رنگ اغلب یک عامل تعیین کننده است.

انواع میز اداری شیراز

9. جایگزین های مدرن
در حالی که صندلی طبی مطالعه ذکر شده در بالا همچنان بر صنعت تسلط دارند، این بدان معنا نیست که انواع جدیدی از آنها معرفی نشده است. به عنوان مثال، نشستن روی یک توپ پزشکی به عنوان یک صندلی به چیزی شبیه به شما تبدیل شده است که می توانید در سمت راست ببینید. در حال حاضر انواع زیادی از صندلی های گونومیک مانند این در بازار وجود دارد.

10. بدون صندلی
یکی از بزرگترین ترندهای اخیر استفاده نکردن از صندلی است! این کار با صندلی‌های “چارپایه” شروع شد که می‌توانستند کاملاً بلند شوند تا میزهای بلندی را که می‌توان روی آن بایستید جای داد. با این حال، این میزهای ثابت اکنون به میزهای موتوری تبدیل شده اند که می توان آنها را با کلیک یک دکمه فهرست کرد. مزایای ایستادن باورنکردنی است و اصلاً صندلی نمی تواند راه حل شما باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.