5 نوع رایج از صندلی های اداری مدرن

صندلی های اداری به طور ویژه برای استفاده در میز اداری طراحی شده اند. رشد مشاغل مختلف باعث تغییر در نوع صندلی و میز اداری شده است. باید به نوع صندلی اداری که انتخاب می کنیم توجه شود، زیرا باید کاملاً با شرایط کاری و شخصیت کاربر یا سبک زندگی مطابقت داشته باشد.

صندلی اداری عملاً جایی است که بسته به شرایط کاری شما ساعات زیادی از روز یا شب را در آن می نشینید. برخی افراد به طور متوسط بین 8 تا 9 ساعت از روی صندلی اداری خود کار می کنند. یک صندلی اداری با کیفیت یک سرمایه گذاری عالی برای سلامتی و بهره وری شما در محل کار است، باید به شما امکان دهد وظایف خود را با سهولت انجام دهید و مهمتر از آن باید مناسب ستون فقرات باشد. انتخاب صندلی اداری و میز صندلی تاشو برای اینکه بدانید کدام نوع صندلی را انتخاب کنید اساسی است زیرا آنها عملکردهای مختلفی را انجام می دهند.

10 صندلی اداری مدرن در سری مقالات تخصصی - فروشگاه اینترنتی چوب فروش

صندلی اداری

1. صندلی های اجرایی

صندلی های اداری از نوع صندلی های اداری هستند که توسط اعضای اجرایی مانند صاحبان شرکت ها و کارمندان ارشد استفاده می شود. صندلی‌های مدیریتی باید ظریف باشند، معمولاً از چرم خالص، فریم فلزی، تکیه‌گاه‌های بزرگ، تکیه‌گاه‌های پددار، روکش‌های مخملی و تکیه‌گاه‌های سر ساخته شده‌اند. طراحی مدرن صندلی‌های اداری و صندلی آرایشگاه با چرخ‌های شیب‌دار یا رول، گران‌تر و مناسب برای اعضای اجرایی است.

2. صندلی کنفرانس

صندلی های کنفرانس و مبلمان اداری اروند برای اهداف خاص مانند جلسات اجرایی یا خود اتاق کنفرانس استفاده می شود. در هنگام استفاده از این نوع صندلی باید به سطح راحتی توجه شود، باید پشتی، تکیه گاه دست، بالشتک به اندازه کافی قوی داشته باشد زیرا افراد مدت طولانی را روی صندلی های کنفرانس می نشینند. صندلی های کنفرانس را می توان در چرم، پارچه یا مش با فوم پر شده در داخل ساخت. توصیه می شود صندلی های کنفرانسی را انتخاب کنید که در صورت وجود دلیلی برای حرکت در داخل و خارج از سالن کنفرانس، به راحتی جابه جا شوند.

3. صندلی های ایستگاه کاری

صندلی های ایستگاه کاری توسط کارمند استفاده می شود و اغلب تا حد ممکن راحتی را تضمین می کند. ایستگاه های کاری باید دارای تکیه گاه های محکم، تکیه گاه بازو، صندلی بالشتک دار و در صورت امکان پشت سر برای جلوگیری از فشار بیش از حد در حین کار باشند. ارتفاع صندلی باید به راحتی در هر ارتفاعی قابل تنظیم باشد. این نوع صندلی ها و مبلمان راحتی و سلطنتی معمولاً با پارچه ساخته می شوند که دوام کمتری دارند و تمیز کردن آن سخت است.

مبلمان اداری - مبلمان اداری کلاسیک , مبل مدرن و سلطنتی - مبل سنتر

4. صندلی های پذیرایی یا انتظار

صندلی‌های پذیرایی و مبلمان راحتی و استیل معمولاً در دفتری یافت می‌شوند که اغلب از مهمانان پذیرایی می‌کنند، اما همه انواع دفاتر باید صندلی انتظار داشته باشند، زیرا قرار است مهمان‌نوازی و احساس گرمی را به بازدیدکنندگان ارائه دهند. این نوع صندلی ها را می توان در سالن و حتی اتاق های جلسات در برخی از دفاتر یافت. بهترین نوع صندلی های ویزیتور با تکیه گاه بدون تکیه گاه به خصوص مدل های وان عرضه می شوند. اینجا جایی است که مصاحبه شونده و بازدیدکنندگان تصادفی در دفتر می نشینند.

5. صندلی مهمان

مهمان می تواند شرکای تجاری، مشاوران یا مقامات دولتی باشد. کسب و کار باید صندلی های راحتی و یا مبل چستر اداری برای آنها فراهم کند، برخی از صندلی های مهمان می توانند شیک باشند، از پارچه های گران قیمت تولید می شوند، اما لازم نیست این نوع صندلی ها دارای بالشتک یا تکیه گاه دست باشند زیرا برای چند دقیقه و چند ساعت استفاده می شوند و نیازی به تجارت نیست. خرج زیادی برای خرید صندلی مهمان کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.