5 نوع صندلی اداری ویژگی ها و مزایا

اگر در حال تجهیز یک فضای کاری جدید یا طراحی مجدد فضای موجود هستید، انتخاب مبل چستر اداری تنها یکی از بسیاری از مشاغل مهم است. تصمیم گیری درست منجر به پایانی شیک و شیک برای دفتر شما می شود، اما گاهی اوقات انتخاب آن بسیار دشوار است. به همین دلیل است که در اینجا در صحنه مبلمان اداری، فهرست “5 نوع صندلی اداری: ویژگی ها و مزایا” را برای شما جمع آوری کرده ایم – به شما کمک می کند بهترین انتخاب را برای فضای کاری خود داشته باشید.

صندلی های اداری هرمان میلر
ویژگی ها
نتیجه چشم انداز چهار طراح، صندلی های اداری و مبل چستر اداری هرمان میلر واقعا منحصر به فرد است. صندلی ها به عنوان پوسته دوم، سایه ای از نشیمن توصیف شده اند و دارای مناطق انعطاف پذیر هستند که کاربر را خنک و راحت نگه می دارد. طرح ها و رنگ های معاصر ظاهر را تکمیل می کنند.
مزایا
صندلی‌های اداری هرمان میلر وزن بدن کاربران را به طور یکنواخت توزیع می‌کند، که امکان تنظیم طبیعی را برای اطمینان از کاهش فشار احساس شده توسط پشت و مفاصل فراهم می‌کند.

صندلی های اداری
ویژگی ها
طرح‌های بد بو با رنگ‌های تاثیرگذار بالا، این محصولات با کیفیت بالا ساخت بریتانیا، دارای شجره اثبات شده طراحی و برتری مهندسی هستند.
مزایا
صندلی‌های Orangebox و صندلی اپن تهران کیفیت و کارایی مشابهی با صندلی‌ها در محدوده قیمتی بسیار بالاتر ارائه می‌کنند – که باعث می‌شود دفتر شما با بودجه‌ای شیک باشد. Orangebox همچنین به پایداری تعهد دارد.

میز اداری الوند

صندلی اداری

صندلی های اداری HAG
ویژگی ها
طرح‌های عجیب و غریب اسکاندیناوی، میز صندلی‌ تاشو و اداری HAG را به بهترین فضای کاری مدرن و لوکس تبدیل می‌کند. آنها یک مکانیسم حرکت متعادل منحصر به فرد دارند – زیرا کاربر به سمت عقب متمایل می شود، لبه جلویی صندلی به سمت بالا متمایل می شود. این عمل حرکت مچ پا را تحریک می کند تا گردش خون حیاتی در پاها را تشویق کند که منجر به بهبود سطح انرژی و ارتقای کارایی می شود.
مزایا
فوق العاده مدرن و نوآورانه، این صندلی ها بسیار مستحکم و به طور گسترده آزمایش شده اند و از مزیت اضافه ارائه شده به صورت مونتاژ شده برخوردار هستند.

صندلی های اتاق اجتماع
ویژگی ها
همه صندلی‌های اتاق جلسه و کنفرانس ما از بالاترین کیفیت برخوردار هستند تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان شما نهایت راحتی را در فضای کاری شما تجربه می‌کنند – طیف ما از رنگ‌ها و سبک‌های متنوعی استفاده می‌کند تا مناسب همه فضاهای کاری باشد.
مزایا
مجموعه صندلی‌های اداری اتاق جلسه صحنه مبلمان اداری مقرون به صرفه است و بسیاری از آن‌ها برای مطابقت یا تمجید با سایر خطوط مبلمان اداری ما طراحی شده‌اند.

میز اداری کارنو

صندلی چند منظوره
ویژگی ها
صندلی‌های چند منظوره هوشمند و شیک ما بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد و بیشتر محدوده ما در صورت عدم استفاده برای صرفه‌جویی در فضای اداری ارزشمند قابل رویت کردن است.
مزایا
چیزی بیشتر از پلاستیک سنتی می خواهید؟ انواع چوبی، روکش یا چرمی ما را امتحان کنید. فضا کم است؟ به تطبیق پذیری نیاز دارید؟ صندلی سوئیچ ما را امتحان کنید – به عنوان یک میز تحریر دوبرابر می شود.

ما فکر می کنیم تا حد زیادی آن را پوشش داده ایم، اما اگر به اطلاعات بیشتری در مورد صندلی های اداری نوآورانه ما نیاز دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ما مطمئن هستیم که با صحنه مبلمان اداری می توانید یک طرح فضای کاری ایجاد کنید تا به آن افتخار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.