5 نوع صندلی اداری کدام یک برای شما بهترین است؟

آن یک دارایی اداری چیست که ضروری است، تکه مبلمانی که بدون آن یک محیط اداری غیرقابل تصور است؟ اگر به یک صندلی فکر کردید، پس ما در همان صفحه هستیم. صندلی ها علیرغم تأثیر قابل توجهی که بر بهره وری و وضعیت بدن فرد دارند، تأیید کمی دریافت می کنند.

لیستی بی پایان از صندلی های اداری مرسوم یا مرسوم وجود دارد که بسته به نیاز محل کار شما می توانند برای شما کار کنند. در اینجا، ما برخی از انواع رایج صندلی های اداری را مورد بحث قرار می دهیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که چه چیزی با نیازهای شما مطابقت دارد.

رئیس اجرایی

صندلی های مدیریتی همانطور که از نامشان مشخص است، صندلی های اداری درجه یک هستند و با صندلی ارایشگاه متفاوت است. آنها بیشتر توسط افراد بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند که نشان دهنده سابقه آنها در یک سازمان است. پشتی براق و بلند و ظریف، تکیه گاه های ضخیم، پشتی سر، و کیفیت ساخت ممتاز آنها را کمتر از یک تاج و تخت امروزی ساخته است. به طور خلاصه، همه آنها برای نشان دادن قدرت و اقتدار هستند.

تا کنون، ما فقط ظاهر شیک صندلی های مدیریتی را مورد بحث قرار داده ایم، اما نباید راحتی تضمین شده توسط چوب یا فلز گران قیمت و صندلی های چرمی مخملی و روکش شده را دست کم بگیریم. به عنوان یک امتیاز، این صندلی ها به ندرت نیاز به تعویض دارند زیرا یک صندلی مدیریتی با کیفیت خوب می تواند تا 10 سال زنده بماند.

با سفارشی سازی شیب به جلو و عقب، این صندلی ها می توانند گردش خون را بهبود بخشند و تنفس را تسهیل کنند. با گزینه های قابل تنظیم، می توانید ارتفاع پشتی و ارتفاع صندلی را برای برآوردن نیازهای خود تغییر دهید. تمام بالشتک های اضافی به بهبود وضعیت بدن برای جلوگیری از کمردرد و بدن درد کمک می کند. برخی از صندلی‌های مدیریتی نیز دارای ویژگی‌های تکیه‌گاه و سر ماساژ هستند.

صندلی اداری کلاسیک

صندلی طبی مطالعه

صندلی وظیفه

متداول ترین صندلی هایی که در ادارات استفاده می شود، صندلی های اپراتور یا وظیفه هستند. علیرغم ظاهر اولیه آنها، آنها برای دوره های کوتاه کار راحت هستند. آنها بسیار مقرون به صرفه هستند و گزینه خوبی برای کارکنان یک سازمان هستند.

این صندلی ها دارای تنظیمات اولیه و فاصله بین دو محور پنج ستاره هستند که کار را انجام می دهند . اگر کار شما فقط به چند ساعت نشستن نیاز دارد، اجاره صندلی آرایشگاه شیراز بهترین گزینه برای شما است. برخلاف صندلی های مدیریتی و ارگونومیک که تا 6 تا 8 ساعت نشستن راحت دارند، صندلی های کار نباید بیش از چهار ساعت متوالی استفاده شوند.

صندلی های وظیفه نیز دارای مدل های بدون بازو هستند که آنها را به انتخاب خوبی برای فضاهای اداری کوچک تبدیل می کند. آنها در زیر میز قرار می گیرند و به شما امکان می دهند به محل کار خود نزدیک شوید. از آنجایی که آنها فاقد تکیه گاه هستند، میز برای استراحت دادن به بازوها استفاده می شود و موقعیت خنثی بازوها، دست ها و مچ ها را تضمین می کند. این صندلی ها برای کارهایی که شامل تایپ می شود بهترین هستند زیرا پشتی را صاف نگه می دارند و سرعت تایپ را افزایش می دهند.

صندلی اداری سنگین

اگر شیفت های طولانی در محل کار دارید یا کارکنانی دارید که تمام شب کار می کنند، یک صندلی سنگین تمام چیزی است که نیاز دارید. به طور خاص برای استفاده گسترده طراحی شده است، دارای ویژگی های قوی و مکانیزم های خوش ساخت است.

این صندلی‌ها برای مشاغلی که ساعات اداری طولانی دارند، مانند بیمارستان‌ها و مراکز تماس، بهترین گزینه هستند، این صندلی‌ها دارای ویژگی‌هایی مانند تکیه‌گاه بازو، تکیه‌گاه کمر و ارتفاع قابل تنظیم هستند. از آنجایی که دفاتر با شیفت های 24 ساعته بیشتر به کارمندان نیاز دارند که تمرکز بالایی داشته باشند، داشتن صندلی های راحت ضروری است.

به عنوان یک صندلی آرایشگاه اتوماتیک که تمام نیازهای خاص یک شیفت کاری طولانی را برآورده می کند و برای دوام طراحی شده است، یک صندلی سنگین مطمئناً جواب می دهد.

ویژگی های طراحی خاص در این صندلی ها به جلوگیری از کمردرد و حالت خمیده کمک می کند. این می تواند مانع از خستگی زودهنگام کارمندان در محل کار شود.

صندلی های سنگین به راحتی قابل تنظیم هستند و برای تحمل وزن های سنگین طراحی شده اند. آنها دارای یک تکیه گاه کج، پشتی پف دار، تکیه گاه های بالشتک دار تاشو، بالشتک های هوا برای پشتیبانی از کمر و ارتفاع استاندارد صندلی هستند که آنها را به انتخابی عالی برای یک شب راحت در محل کار تبدیل می کند.

صادرات صندلی تاشو

صندلی ارگونومیک

صندلی اداری مدرن که در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، صندلی ارگونومیک است. این صندلی ها دارای مزایای بسیار شیک و مد روز هستند. این صندلی دارای مزایای ترکیبی همه صندلی‌ها از جمله صندلی پلاستیکی دسته دار است که تاکنون مورد بحث قرار گرفته‌اند، و همچنین به‌طور خاص برای کاهش پیامدهای جدی نشستن طولانی‌مدت برای سلامتی با ایجاد راحتی و بهبود وضعیت بدن طراحی شده است.

این صندلی ارگونومیک که اولین بار در سال 1976 توسط بیل استامپف، طراح هرمان میلر طراحی شد، در طول زمان تکامل یافته است و در ارائه راحتی و پشتیبانی شکست ناپذیر است. افرادی که به دفتر می روند بیشتر روز خود را می نشینند. نشستن، که ظاهراً کمتر از راه رفتن، دویدن یا ایستادن خسته کننده است، فشار زیادی به کمر فرد وارد می کند. بنابراین، داشتن یک صندلی که حالت خنثی را تشویق کند تا استرس مفاصل و ماهیچه ها را از بین ببرد، بسیار مهم است.

صندلی پیش نویس

آیا شما یک معمار یا هنرمندی هستید که روی میز کار می کنید؟ یا در آزمایشگاهی با میز بلند کار می کنید؟ اگر بله، یک صندلی پیش نویس تمام چیزی است که نیاز دارید. یک صندلی پیش نویس که به طور خاص برای جفت شدن با میز پیش نویس یا میز ارتفاع پیشخوان طراحی شده است، تمام ویژگی های یک صندلی اداری معمولی را دارد.

ارتفاع اضافی صندلی آرایشگاه زنانه به شما این امکان را می دهد که بنشینید و در حین کار استراحت کنید نه اینکه بایستید و انرژی خود را در کمترین زمان تخلیه کنید. یک زیرپایی قابل تنظیم که اغلب از فولاد یا پلاستیک ساخته شده است، از پاهای شما پشتیبانی می کند، در حالی که ارتفاع صندلی امکان انتقال سریع بین حالت نشستن و ایستادن را فراهم می کند.

این صندلی ها دارای کنترل ارتفاع پنوماتیک هستند و می توان ارتفاع آن را برای استفاده در میزهای معمولی نیز تنظیم کرد. گنجاندن سایر ویژگی ها به کیفیت و قیمت صندلی بستگی دارد. اکثر صندلی های پیش نویس دارای یک تکیه گاه مشبک تنفسی و انحنای کمر برای حمایت از وضعیت طبیعی ستون فقرات هستند.

میز اداری کارشناسی

فروش صندلی اپن دسته دار

با محبوبیتی که میزهای ایستاده در سال های اخیر به دست آورده اند، صندلی های طراحی در حال حاضر نیز در بازارها شتاب بیشتری پیدا کرده اند. با کمال تعجب، مزایای صندلی های طراحی، فهرست بسیار طولانی را ایجاد می کند. آنها راحت هستند، فشار زیادی را از پاهای شما کم می کنند، با ارائه حمایت کافی وضعیت شما را بهبود می بخشند و ماهیچه های مرکزی شما را تقویت می کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.