قیمت میز پلاستیکی پایه کوتاه دست دوم

اگر به دنبال میزهای سبک و ارزان  و شیک هستید، میزغذاخوری پلاستیکی گزینه خوبی است. از این سبک میز ها در فست فود ها و محیط های آزاد بیشتر استفاده می شود. طرح های استفاده شده در میز های پلاستیکی عمدتا بسیار ساده تر از میز های چوبی می باشد و این موضوع عامل دیگری است که باعث تفاوت کاربری در آن ها شده است. مطمئنا تنوع رنگی میز های پلاستیکی بسیار بیشتر از میز های چوبی می باشد و از این رو هماهنگ آن ها با محیط های متفاوت می تواند ساده تر از میز های چوبی باشد.

لازم به ذکر است قیمت میز پلاستیکی به عوامل متعددی بستگی دارد، میز پلاستیکی که در گوشه خانه یا آشپزخانه قرار دارد که اعضای خانواده در حین لذت بردن از غذا ، دور میز جمع می شوند و از کنار هم بودن لذت می برند. اگر به دنبال میزهای سبک و ارزان  و شیک هستید، میزغذاخوری پلاستیکی گزینه خوبی است. از این سبک میز ها در فست فود ها و محیط های آزاد بیشتر استفاده می شود. طرح های استفاده شده در میز های پلاستیکی عمدتا بسیار ساده تر از میز های چوبی می باشد و این موضوع عامل دیگری است که باعث تفاوت کاربری در آن ها شده است. مطمئنا تنوع رنگی میز های پلاستیکی بسیار بیشتر از میز های چوبی می باشد و از این رو هماهنگ آن ها با محیط های متفاوت می تواند ساده تر از میز های چوبی باشد.

میز گرد پلاستیکی  تاشو دست دوم

در بازار انواع مختلفی از میزهای پلاستیکی گرد موجود می باشد، که بر اساس نوع استفاده و اندازه ی آن طبقه بندی می شوند. این میز در سایز ۲ نفره و تعداد نفرات بیشتر تولید شده که مناسب استفاده برای تراس یا آشپزخانه های کوچک می باشد، همچنین برای استفاده در کافی شاپ نیز بسیار مناسب می باشد. پلاستیک استفاده شده در تولید این میزها از جنس فایبرگلاس بوده که مقاومت بالایی دارد و با استفاده ی دراز مدت آسیبی به آن وارد نمی شود.

میز گرد پلاستیکی  تاشو دست دوم

امروزه اغلب افراد برای فضای نشیمن در محوطه ی باغ یا تراس منزل خود از میز و صندلیهای پلاستیکی به علت مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی استفاده می کنند، برخی به علت قیمت مناسب میز پلاستیکی دست دوم را خریداری می کنند. میزهای تاشو به خاطر راحتی در جمع شدن و فضا گیری کمتر از استقبال خوبی برخوردار شده است و می توان آن را در تفریحات خارج از منزل نیز استفاده کرد. نوع دسته دوم آن بر اساس میزان سالم بودن قیمت گذاری شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این میزها در رنگهای متنوع تولید و به بازار داخلی عرضه می گردد، که به خاطر جنس پلاستیک به کار رفته در آن به آسانی قابل شست و شو می باشد و می توان از مواد شوینده برای پاک کردن آلودگی ها از روی سطح آن استفاده نمود.

میز پلاستیکی پایه کوتاه

از آن جایی که همه ی ما علاقه ی زیادی به نشستن در طبیعت داریم و به همین خاطر در روز های تعطیل در باغ یا حیاط منزل خود جمع می شویم قطعا ما در این فضا ها به میز و صندلی هایی پلاستیکی پایه کوتاه احتیاج داریم. میز پلاستیکی پایه کوتاه از لحاظ طرح، مدل و رنگ بسیار متنوع هستند و می توان مدل های مختلف آن را بسته به نوع مصرف خود انتخاب کرد. میز های پلاستیکی حصیری از دسته میز هایی هستند که بخاطر زیبایی که به محیط می دهند افراد زیادی مایل به خرید آن ها هستند.

میز پلاستیکی پایه کوتاه

یکی از مواردی که هنگام خرید میز پلاستیکی پایه کوتاه به آن باید توجه ویژه ای داشته باشیم این است که میز پلاستیکی که انتخاب می کنیم مناسب مکانی که می خواهیم از آن استفاده بکنیم باشد. میز های پلاستیکی پایه کوتاه بیشتر در مکان های مهد کودک و فضا های بازی با رنگ های بسیار شاد استفاده می شوند. از آن جهت که میز های پلاستیکی که از پلاستیک ساخته شده اند و هیچ صدمه ای برای کودکان در اثر برخورد زده نمی شود می تواند بهترین انتخاب باشد برای محیط هایی است که کودکان در آن جا حضور دارند باشد همچنین بخاطر ارتفاع کمی که دارند کودکان به راحتی می توانند از آن ها استفاده بکنند. بسیاری از مادران هم وجود دارند که از این نوع از میز های پایه کوتاه به عنوان میز تحریر برای کودکان خود استفاده می کنند. میز های پلاستیکی از آن جهت که وزن کمی دارند و سبک هستند به راحتی می توان آن ها را حمل و نقل کرد و در هر مکانی استفاده کرد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.