میز اداری چوبی دو نفره پایه فلزی

میز اداری پایه فلزی در اندازه های مختلفی است که می توانید برای اتاق کنفرانس از آن بهره ببرید این میز به راحتی جا به جا می شود و از آنجا که دست دوم است قیمت مناسبی دارد میز پایه فلزی زیبا است و دارای مدل ها و طرح های مختلفی نیز می باشد همچنین این میز ماندگاری طولانی دارد و هیچوقت از مد نمی افتد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ضد خش و ضربه است و گرد و غبار را به خود  نمی ‌گیرد بیشتر افراد در پست مدیریت از این میز استفاده می کنند چون به صورت طرح دار و ساده نیز وجود دارد که با توجه به نیاز می توانید آن را تهیه نمایند.

به روز ترین وسیله ای که برای اداره جات استفاده می شود میز اداری پایه فلزی می باشد که این میز اداری با پایه های مختلف و همچنین مدلهای ساده و طرح دار اقدام به خرید آن می نمایند و افرادی که در مکانهای مختلف نیز کار می کنند از تنوع میز استفاده می کنند.

میز اداری پایه فلزی رنگهای مختلفی دارد که ماندگاری طولانی دارد و می توانید با وسایل مختلف آن را ست کنید مقاومت این میز به خاطر پایه فلزی بسیار بالا است و اصلا زنگ زده و یا خراب نمی شود.

اکثر افراد برای جمع شدن به صورت گروهی از میز اداری گروهی استفاده می نمایند که به صورت شیشه ای و با پایه های فلزی و چوبی نیز می باشد که کیفیت بسیار خوبی دارد و در اندازه های مختلف نیز وجود دارد که می توانید صندلیهای مختلف را به دور آن بگذارید و بدون خستگی جلسات خود را برگزار نمایید.

میز اداری چوبی

در خرید میز چوبی اداری دقت کنید که میز کاملا متناسب با فضای اتاق باشد تا یک هماهنگی خوبی بین میز و کلیه وسایل اتاق به وجود آید مثلا اگر یک میز اداری بزرگ را در اتاقی کوچک قرار دهیم اتاق  بهم ریخته و نامرتب جلوه می کند و احساس بدی از ورود به آن اتاق به انسان دست می دهد رنگ میزهای چوبی از تیره تا روشن تقسیم بندی شده است که همگی به جنس چوب بکار رفته بستگی دارد.

شایان به ذکر است که بدانید میزها انواع و ارقام مختلفی دارند و همیشه از جنس چوب نیستند مانند میز اداری طرح چوب که با قیمتی بسیار پایین تر از جنس چوب به فروش می رسد.

میز اداری چوبی

لازم به ذکر است که بدانید میزها بر اساس کیفیتشان قیمت گذاری می شوند قیمت میز اداری چوبی با جنس چوب درجه یک به مراتب بالاتر از یک میز چوبی معمولی می باشد.

معمولا در این نوع  میزها، پایه های میز فلزی است و یا چند ترکیب زیبا از فلز بر بدنه چوب نقش بسته می شود که شما با دیدن این طرح خاص شگفت زده خواهید شد اگر به دنبال یک میز خاص می باشید حتما نگاهی به میزهای ترکیبی بیندازید مطمئنا با اولین نگاه از خرید این میزهای ترکیبی استقبال خواهید کرد.

همیشه به قیمت میز نگاه نکنید بلکه به کیفیت کارنیز بنگرید زیرا شما می خواهید به عنوان میز کار به آن نگاه کنید که کلی وقت و کار خود را برروی آن سپری می کنید پس باید چوب آن مرغوب و طول عمر بالایی داشته باشد.

میز اداری دو نفره

یکی از مدلهای پرکاربرد میز اداری، نمونه های بسیار کوچک یا همان دو نفره هستند که اغلب برای جلسات کاری روزمره و کوتاه یا قرار دادن لپ تاپ شخصی، سینی چای روی آنها کارآمد هستند.

از آنجایی که میز اداری مدیریت در مدلهای تک دو و چهار نفره از ملزومات بسیار پرکاربرد اداری به شمار می آیند.

در شرکتهای خصوصی با تعداد کارمندان کم، استفاده از میز اداری دو نفره مرسوم و در عین حال مقرون به صرفه است، زیرا میزان رفت و آمد و همچنین انجام فعالیتها نسبت به اداره های دولتی در این مراکز نسبتاً کمتر است.

میز اداری دو نفره

کارمندان جهت فعالیتهای رومزه و انجام کارهای اداری معمولاً حدود 6 تا 8 ساعت در طول روز، پشت میزهاو صندلی اداری هستند، به همین علت انتخاب میز اداری دو نفره استاندارد از نظر ابعاد، کیفیت جنس و حتی وزن اهمیت زیادی در رضایت کارمندان و جلوگیری از وارد آمدن آسیبهای جدی به ستون فقرات و مچ دست آنها دارد.

این نوع میزها از نظر عرض و ارتفاع نیز دارای تنوع زیادی هستند، اگر به دنبال خرید میز مناسب 6 یا 8 نفره اداری جهت اتاق مدیریت هستید، مدلهایی که دارای عرض 80 سانتی متر تا یک و نیم متر هستند، انتخابهای مناسب و کاربردی می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.